Vandens maišytuvai

Vandens maišytuvai (toliau maišytuvai) – vienas svarbiausių vonios kambario akcentų. Šiuolaikiški maišytuvai puikiai susitvarko su pagrindinėm funkcijom: jie ne tik kokybiškai sumaišo šiltą vandenį su šaltu ir jį taupo, bet ir džiugina akį formų tobulumu. Ir dar: maišytuvai – ilgaamžiai. Bet tai taikytina tik šiuolaikiškiems maišytuvams, o ne aniems, kuriems nuolat tekdavo keisti gumines tarpines, o vanduo vis lašėdavo kaip lašėjęs... Beje, jų ir pavadinimas buvo kitas – kranas.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Grupė
more... less
Veikimo principas
more... less
Tipas (montavimo būdas)
more... less
Spalva
more... less
more... less
Blizgumas
more... less
Medžiaga
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 276 prekės(-ių)

Maišytuvo širdis – sklandžiai veikianti ir ilgaamžė keraminė vandens skirstymo kasetė (kartridžas). Sukūrus tokią kasetę, anų laikų kranas tapo šiuolaikišku maišytuvu. Dažnas gamintojas kasetes gamina pats, todėl jos yra skirtingos. Mes praktiškai įsitikinome, kad mūsų parduotų maišytuvų kasetės patikimai veikia jau beveik dvidešimt metų. Kasetės yra neardomos.

Rimtų gamintojų kasetės yra tiek kokybiškos, kad, norint išsiskirti iš konkurentų, jiems tenka ieškoti kitų būdų: sugalvoti naujas maišytuvų formas, spalvas ar papildomas funkcijas. Tą jie ir daro.

Šiuolaikiniai maišytuvai leidžia vandens temperatūrą ir srautą valdyti viena svirtimi (rankenėle). Daugeliu atvejų tai yra labai patogu. Naudingas maišytuvo priedas yra svirtelė su mechanizmu, uždarančiu vandens ištekėjimą iš praustuvo ar bidė.

Ištikimiems klasikai gaminami ir dviejų svirčių (rankenėlių) maišytuvai. Juose naudojamų keramikinių ventilių kokybė ne prastesnė nei vienos svirties maišytuvuose.

Skirtingi maišytuvų stiliai

Galima išskirti du pagrindinius maišytuvų stilius: modernus ir klasikinis. Modernūs įmantrios formos maišytuvai puikiai papildo griežto stiliaus minimalistinį interjerą.

Klasikiniai modeliai puošia tradicinius arba senoviško stiliaus vonios kambarius. 

Neabejojame, kad peržiūrėję prekių katalogus rasite savo interjerui tinkamiausią. Rinkitės vienos kolekcijos maišytuvus visam vonios kambariui. 

Apdailos variantai

Maišytuvai dažniausiai gaminami iš žalvario, o vėliau dengiami dekoratyviniu sluoksniu. Pati populiariausia yra chromo apdaila. Chromuotą paviršių lengva valyti, jis puikiai dera prie bet kokio interjero, atspindi šviesą ir pagyvina vonios kambarį. Į chromo dangą panaši, bet ne tiek blizganti yra plieno spalva.

Prabanga dvelkia auksu dengti maišytuvai. 

Vis labiau ryškėjanti tendencija – kitomis spalvomis dažyti maišytuvai: balti arba juodi.

Tarp klasikos mėgėjų populiari bronzos spalva.

SKIRTINGA PASKIRTIS


Praustuvo maišytuvai

Praustuvo dizainas gali nulemti ir maišytuvo pasirinkimą. Jeigu praustuve nenumatyta kiaurymė tvirtinimui, maišytuvas statomas šalia praustuvo ant stalviršio. Tokio maišytuvo ir korpusas, ir snapelis yra ilgesni

Labiausiai paplitęs maišytuvo montavimas praustuve esančioje kiaurymėje. 

Maišytuvai montuojami ir sienoje virš praustuvo.

Bidė maišytuvai

Bidė maišytuvai labai panašūs į praustuvo maišytuvus, tik turi lengvai sukinėjamą antgalį, kuriuo galima nukreipti vandens srovę norima kryptimi. Labai patogu

Tvirtinami bidė maišytuvai ant bidė tam padarytose kiaurymėse

Virtuviniai maišytuvai

Virtuviniai maišytuvai skirti montuoti į virtuvės plautuves. Juos valdyti patogiau viena rankenėle, kuri gali būti ant maišytuvo korpuso.

Yra maišytuvų, kur rankenėlė yra šalia korpuso. Visi virtuviniai maišytuvai aukšti: patogiau naudotis.

Labai praktiški ir populiarūs virtuviniai maišytuvai su ištraukiama dušo galvute.

Ypatingi maišytuvų sprendimai – Termostatiniai maišytuvai. Maišytuvai su papildomom funkcijom.

Vonios maišytuvai – racionalumas ir išskirtinumas

Kiekvienas vonios maišytuvas tai – ir nepriekaištingai veikiantis techninis prietaisas, ir tobulos formos kūrinys. Kažin, ar buityje dar yra daugiau tokių nudailintų formų prietaisų?

Vonios maišytuvų kūrėjų mintys nukreiptos dviem kryptimis. Greitai, dalykiškai, racionaliai mąstantiems žmonėms kuriami ekonomiški, taupūs, gražios formos nepriekaištingai veikiantys vonios maišytuvai. Į pirmą vietą keliantiems formos tobulumą, originalų sprendimą, netikėtumą, gaminami šiuos siekius tenkinantys maišytuvai.

Racionalus sprendimas – vienas bendras vonios maišytuvas, pritaikytas ir vandeniui į vonią prileisti, ir praustis po dušu. Tokį maišytuvą patogiausia tvirtinti sienoje virš vonios.

Kai kuriose maišytuvų serijose yra gaminami ir vonios maišytuvai be dušo pajungimo, bet jų poreikis yra nedidelis. Jeigu pasirinkote vonią, kurią projektavę dizaineriai numatė, kad maišytuvai būtų išdėstyti ant vonios krašto, ne problema: visada atsiras tokiam tvirtinimui pritaikyti vonios maišytuvai. 

O pageidaujantiems išskirtinio varianto – prie grindų tvirtinamas vonios maišytuvas.

Labai originalus vonios maišytuvas, kai vanduo į vonią prileidžiamas per persipylimo sifoną

Dušo maišytuvai

Dušo kabinoms, kai jos įrengtos atskirai nuo vonios, specialiai gaminami dušo maišytuvai. Jų konstrukcija skiriasi nuo įprasto maišytuvo, nes vanduo paduodamas tik per lanksčia žarna prijungtą dušo galvutę, o įprasto snapelio vandeniui tekėti tokie maišytuvai neturi.

Dušo maišytuvai gali būti virštinkiniai, kada maišytuvas prijungiamas prie iš sienos iškištų vandens padavimo vamzdžių.

arba potinkiniai. Šiuo atveju visas maišytuvo korpusas paslėptas sienoje ir iškišta tik rankenėlė vandens valdymui.

Dušo galvutės tvirtinimui papildomai montuojamas dušo stovas. Juo galima užfiksuoti dušo galvutę norimam aukštyje. 

Dažnai patogumui pasirenkama dviguba dušo sistema: dušo galvutė su įprasta dušo žarna ir aukštai stacionariai pritvirtinta didelė dušo galvutė. Didėjantis didelių dušo galvučių asortimentas sparčiai jas populiarina.

Standartiniai dušo žarnų ilgiai – 60 ir 90 cm, o dušo galvučių formų ir dydžių įvairovė - didelė. Įprasta, kad gera dušo galvutė turi keletą skirtingų vandens išpurškimo būdų – pagal kiekvieno skonį ir poreikius.

Mėgstantiems vandens masažus – masažiniai dušo komplektai

arba masažinės dušo sistemos, kai didžioji sistemos dalis yra paslėpta sienoje, o į paviršių išvestas tik valdymas.

Tobulinamos ne tik maišytuvų formos, bet ir funkcijos. Skaitykite Termostatiniai maišytuvai. Maišytuvai su papildomom funkcijom.

Maišytuvų ir kitos vonios įrangos atsarginės dalys

Visi gamintojai maišytuvams, dušo komplektams, masažinėms sistemoms suteikia garantiją ir tiekia atsargines dalis. Garantijai pasibaigus problemų irgi neiškils: palaikome atsarginių dalių asortimentą.

Klausimai / atsakymai

Sonata, 2021 09 16, 15:55
Klausimas:
Sveiki, gal turite ka pasiūlyti aukso spalvos dušo maišytuvų ir virtuvės ?

ačiū
Iris (Egesta), 2021 09 17, 13:27
Atsakymas:
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Sarunas, 2021 05 8, 17:40
Klausimas:
Sveiki, kiek kainuoja kriaukle ir maisytuvas Ramon soler is Alexia kolekcijos?
Iris (Egesta), 2021 05 10, 06:33
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums į el. paštą.
Donatas, 2020 10 9, 12:13
Klausimas:
sveiki.gal kartais turite juodos spalvos.matinės,ekscentriku dangteliu.ačiū
Iris (Egesta), 2020 10 9, 12:38
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Kęstutis, 2020 09 22, 12:32
Klausimas:
ar turite vonios maišytuvo Trigo 603 ventilį
Iris (Neringa), 2020 09 23, 05:18
Atsakymas:
Laba diena,
Deja, bet Teko gaminiais neprekiaujame.
Steponas, 2019 12 9, 20:19
Klausimas:
Sveiki,virš 10 metų puikiai veikė praustuvo maišytuvas Hansa (su dušeliu). Dabar pradėjo praleisti vandenį esant rankenėlei atsuktai į kairę pusę. Maniau atsukęs pakeisiu kartridžą( tiesa nežinau koks būtent ten reikalingas?), bet deja jo išimti nepavyko...Šiuo metu atsukus rankenėlę į dešinę (šaltam) vanduo neprateka, o į kairę - truputį praleidžia pro kraną į praustuvą..Norėčiau susitvarkyti...Ar turite patarimą. Steponas
Iris (Egesta), 2019 12 9, 21:06
Atsakymas:
Laba diena,
Su Jumis susisieks vadybininkas ir padės išspręsti problemą.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.