Kilimine rulonine danga

Kilimine danga išklotos grindys namams suteikia komforto ir šilumos. Ji klojama ne tik individualiuose būstuose, bet ir visuomeniniuose interjeruose. Kiliminės dangos didelė įvairovė leidžia pasirinkti tinkamai: galima rinktis pagal spalvą, raštą, pluoštą, plauko ilgį ar pagrindą. Renkantis kiliminę dangą svarbu žinoti, kokios paskirties patalpose ją tiesite, patartina išsiaiškinti ir pluošto, iš kurio ji pagaminta, savybes.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Spalva
more... less
Raštas
more... less
Plotis
200 400
more... less
Ilgis
2000 7500
Storis/Aukštis
0, 0 mm 0, 5 mm
Pagrindas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 119 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Enrika, 2024 04 15, 13:41
Klausimas:
Buvau nuvykus pakartotinai, šįkart pasisekė labiau - konsultavo ir užsakymą priėmė konsultantė Jurgita, maloniai aptarnavo (anąkart buvo ne ji), dėkui.
Iris (Raminta), 2024 04 15, 13:57
Atsakymas:
Džiaugiamės, kad pavyko išsirinkti.
Enrika, 2024 04 5, 23:44
Klausimas:
Ar čia, internete, pristatomas kilimines dangas galima pamatyti gyvai? Buvau salone Kaune, Savanorių prospekte, bet paklausus ten esančios darbuotojos, kur yra kiliminės dangos, ji mostelėjo, kad ten, prie lango. Šiaip ne taip (nes parduotuvė didelė ir langų joje daug) radau stovus, tačiau didžiumos mane dominančių dangų, matytų internete, ten nebuvo, nemažai pavyzdžių be etikečių, todėl ir klausiu, ar internete pristatomas dangas galima pamatyti gyvai, ar salone Savanorių pr. Kaune jų pavyzdžiai yra ne visi, ir kai kurių pamatyti gyvai nėra galimybių?
Iris (Jovita), 2024 04 8, 14:42
Atsakymas:
Šiuo metu vyksta kiliminių dangų asortimento atnaujinimas, todėl gali būti, kad, Jums lankantis Kauno parduotuvėje, naujausių kiliminių dangų pavyzdžių ekspozicijoje dar nebuvo. Atsiprašome už nepatogumus.
gintautas, 2024 03 22, 14:00
Klausimas:
Sveiki.Ar galite atlikti uzsakyma pagal mano brezinuka. aciu.
Iris (Raminta), 2024 03 22, 15:02
Atsakymas:
Laba diena, su Jumis susisieks vadybininkas.
Marius, 2024 03 2, 20:39
Klausimas:
Sveiki,noriu pakeisti kiliminia danga i panasia esama ,kaip galeciau gauti pvz?
Iris (Raminta), 2024 03 4, 11:11
Atsakymas:
Laba diena, atvykite į artimiausią saloną.
Ramutė, 2024 02 14, 12:10
Klausimas:
Laba diena,
Mane domina ruloninė kiliminė danga 4 m pločio Nr 80292 Superstar AB310 pilka, gamintojas Balta industries. Norių pirkti 1,70 m su apsiuvimu ir pristatymu į Marijampolę ,mėnesio pradžioje mačiau tokią jusų parduotuvėje.
Pagarbiai, Ramutė
Iris (Raminta), 2024 02 14, 16:05
Atsakymas:
Laba diena, su Jumis susisieks vadybininkas.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Kaip išsirinkti tinkamiausią kiliminę dangą?

Kiliminė danga yra neslidi, ilgaamžiška ir komfortiška grindų danga. Ja malonu vaikščioti, o pargriuvus stipriai susižeisti tikimybė minimali. Net ir vėsiose patalpose, kuriose grindys išklotos kilimine danga, atrodys šilčiau ir jaukiau. Kilimai yra puikūs garso izoliatoriai. Jie slopina aidą nuo sienų, grindų ir sugeria garsą 10 kartų geriau nei kitos dangų dangos. Nenuostabu, kad kiliminė danga taip dažnai pasirenkama miegamiesiems, viešbučiams ar biurams. 

Vienas dažniausiai įvardijamų kiliminės dangos trūkumų – dulkių kaupimasis dangoje. Bet ar tikrai tai trūkumas? Patalpoje orą nuolat judina žmonės, skersvėjai, šildymo prietaisai. Dulkės nusėda ant grindų ar kitų paviršių, kita dalis dėl judėjimo sklando ore. Kuo daugiau dulkių prilimpa prie grindų, tuo mažiau jų yra ore. Nuo lygių grindų – plytelių, parketo, laminato oro srautas dulkes pakelia lengviau, todėl dulkių koncentracija ore padidėja. Kiliminės dangos minkštas ir kibus paviršius pritraukia ir sulaiko dulkes, neleisdamas joms pakilti į orą. Ore dulkių koncentracija yra mažesnė. Taigi galima sakyti, kad kiliminė danga padeda švarinti ir gryninti orą. Dulkių kaupimasis joje yra labiau nauda, o ne trūkumas. Dulkių kiekį dangoje galima kontroliuoti su tinkama priežiūra. Kiliminę dangą reikia reguliariai siurbti. Iš dangos siurblys ištraukia apie 85 % susikaupusių dulkių. Likusias pašalinti galima tik valant šlapiai. Tą geriau patikėti profesionalams.

Pagal kiliminės dangos atsparumą dėvėjimuisi skiriami šie tipai: buitinės paskirties (21, 22, 23 klasė) ir visuomeninės paskirties (31, 32, 33) kiliminė danga. Kuo didesnis, skaičius, tuo kiliminė danga yra atsparesnė dėvėjimuisi.

Kiliminę dangą dažniausiai gamina iš vilnos, polipropileno, poliamido pluoštų arba jų mišinių. Vilnonė kiliminė danga yra iš natūralaus pluošto. Ji minkšta, maloni liesti – itin komfortiška. Bet ji greičiau blunka saulės šviesoje ir lengviau susitepa nei sintetinės kiliminės dangos. Polipropileno kiliminė danga atspari blukimui ir mindžiojimui. Šio pluošto kiliminė danga nesielektrina, nesugeria vandens ir yra lengvai valoma. Iš poliamido pagaminta kiliminė danga yra tvirčiausia ir atspariausia dėvėjimuisi lyginant su vilnone ir polipropileno dangomis. Šio pluošto kiliminės dangos dažniausiai naudojamos visuomeninės paskirties patalpose. Galima stumdyti baldus – neliks jokių žymių, o užsilenkę plaukeliai po kurio laiko atsities. 

Kiliminės dangos dažniausiai gaminamos su veltinio ar sintetinio džiuto pagrindu. Veltinio pagrindas yra minkštas, pagerina garso ir šilumos izoliaciją. Danga su sintetinio džiuto pagrindu yra atsparesnė gniuždymui, todėl labiau tinka patalpoms, kuriose yra kėdžių su ratukais. Sintetinio džiuto pagrindas geriau praleidžia šilumą nei veltinio pagrindas, todėl labiau tinka šildomoms grindims. 

Gaminamos ir kiliminės dangos su gumos pagrindu. Jos tinkamos drėgnose patalpose.

Kiliminės dangos internetu

Kiliminę dangą internetu nusipirkti galima greitai ir patogiai. Pasirinkimas platus. Tinkamą kiliminę dangą greičiau surasite naudodami prekių filtrus. Prekes išsifiltruoti galite pagal šiuos kriterijus: kaina, spalva, raštas, plotis, ilgis, storis, pluoštas, pagrindas, nusidėvėjimo klasė. Uždėję varnelę ant geltoname fone esančio žodžio išpardavimas, išsifiltruosite išparduodamą kiliminę dangą. Elektroninėje parduotuvėje dažnai vyksta akcija kiliminei dangai. Galima nusipirkti pigiau. 

Jums verta paskaityti

, Kiliminė danga namams, , Kiliminė danga kvadratais, , , , , Kiliminė danga prieškambariui, Natūrali kiliminė danga,

Dažnai užduodami klausimai

Renkantis kiliminę dangą dėmesį reikėtų atkreipti į dangos atsparumą, pluošto sudėtį, pagrindą. 

Teisingo atsakymo nėra, tačiau tamsesnių atspalvių grindys vizualiai sumažina didelę erdvę ir suteikia jaukumo.

Kiliminė ruloninė danga skiriasi paskirtimi (buitinė, visuomeninė), pluoštu, pagrindu. Renkantis vertėtų pasitarti su specialistais.