Kiliminė ruloninė danga

Kilimine danga išklotos grindys namams suteikia komforto ir šilumos. Ji klojama ne tik individualiuose būstuose, bet ir visuomeniniuose interjeruose. Kiliminės dangos didelė įvairovė leidžia pasirinkti tinkamai: galima rinktis pagal spalvą, raštą, pluoštą, plauko ilgį ar pagrindą. Renkantis kiliminę dangą svarbu žinoti, kokios paskirties patalpose ją tiesite, patartina išsiaiškinti ir pluošto, iš kurio ji pagaminta, savybes.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Spalva
more... less
Raštas
more... less
Plotis
200 400
Ilgis
2000 7500
Storis/Aukštis
0, 0 mm 0, 5 mm
Pagrindas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 93 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Kristina Čepukaitienė, 2023 08 26, 15:20
Klausimas:
Sveiki,

Ar Alytuje apsiuva kilimines dangas?
Iris (Raminta), 2023 08 28, 10:23
Atsakymas:
Laba diena,
Apsiuva Vilniuje (Švitrigailos g.) o atsiimti galėsite Alytuje.
Kontaktai: https://www.iris.lt/parduotuves
algis, 2023 08 12, 08:46
Klausimas:
Gera Diena
Butas mediniame name apie 120 kv m
ar galite :
Pašalinti senas dangas
Pasiūlyti naujas dangas
Patiesti naujas dangas

Kada galite apsilankyti?
Iris (Raminta), 2023 08 16, 10:37
Atsakymas:
Laba diena,
Šiuo metu meistrams pats darbymetis. Dar bent du mėnesius laisvų meistrų pasiūlyti negalėsime.
Irina, 2023 08 3, 15:37
Klausimas:
AR yra NIMBUS ,rusva ir ruda, kilimine danga paziureti salone Vilniuje?
Kokios kainos kirpimo ir apsiuvimo?
Iris (Mindaugas), 2023 09 12, 12:40
Atsakymas:
Visas 3 dangas "Nimbus": https://www.iris.lt/paieska?controller=search&s=nimbus galima pažiūrėti Iris Švitrigailos 33, Vilnius.
4m pločio ir norimo ilgio atkerpama nemokamai, apsiuvimas 0,90€/m.
Eglė Ignotė, 2023 05 24, 19:09
Klausimas:
Šiaulių salone neapsiūna kiliminės dangos, kur galima apsiūti?
Iris (Raminta), 2023 05 29, 15:05
Atsakymas:
Dėl kirpimo ir apsiuvimo paslaugų galite teirautis el. paštu: p6k3@iris.lt
Egle, 2023 04 2, 11:00
Klausimas:
Ar galite iš kiliminės dangos rulono išpjauti apvaliá gormá? Pvz 2 metrú skersmens. Ačiū
Iris (Raminta), 2023 04 3, 09:32
Atsakymas:
Galime.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Kaip išsirinkti tinkamiausią kiliminę dangą?

Kiliminė danga yra neslidi, ilgaamžiška ir komfortiška grindų danga. Ja malonu vaikščioti, o pargriuvus stipriai susižeisti tikimybė minimali. Net ir vėsiose patalpose, kuriose grindys išklotos kilimine danga, atrodys šilčiau ir jaukiau. Kilimai yra puikūs garso izoliatoriai. Jie slopina aidą nuo sienų, grindų ir sugeria garsą 10 kartų geriau nei kitos dangų dangos. Nenuostabu, kad kiliminė danga taip dažnai pasirenkama miegamiesiems, viešbučiams ar biurams. 

Vienas dažniausiai įvardijamų kiliminės dangos trūkumų – dulkių kaupimasis dangoje. Bet ar tikrai tai trūkumas? Patalpoje orą nuolat judina žmonės, skersvėjai, šildymo prietaisai. Dulkės nusėda ant grindų ar kitų paviršių, kita dalis dėl judėjimo sklando ore. Kuo daugiau dulkių prilimpa prie grindų, tuo mažiau jų yra ore. Nuo lygių grindų – plytelių, parketo, laminato oro srautas dulkes pakelia lengviau, todėl dulkių koncentracija ore padidėja. Kiliminės dangos minkštas ir kibus paviršius pritraukia ir sulaiko dulkes, neleisdamas joms pakilti į orą. Ore dulkių koncentracija yra mažesnė. Taigi galima sakyti, kad kiliminė danga padeda švarinti ir gryninti orą. Dulkių kaupimasis joje yra labiau nauda, o ne trūkumas. Dulkių kiekį dangoje galima kontroliuoti su tinkama priežiūra. Kiliminę dangą reikia reguliariai siurbti. Iš dangos siurblys ištraukia apie 85 % susikaupusių dulkių. Likusias pašalinti galima tik valant šlapiai. Tą geriau patikėti profesionalams.

Pagal kiliminės dangos atsparumą dėvėjimuisi skiriami šie tipai: buitinės paskirties (21, 22, 23 klasė) ir visuomeninės paskirties (31, 32, 33) kiliminė danga. Kuo didesnis, skaičius, tuo kiliminė danga yra atsparesnė dėvėjimuisi.

Kiliminę dangą dažniausiai gamina iš vilnos, polipropileno, poliamido pluoštų arba jų mišinių. Vilnonė kiliminė danga yra iš natūralaus pluošto. Ji minkšta, maloni liesti – itin komfortiška. Bet ji greičiau blunka saulės šviesoje ir lengviau susitepa nei sintetinės kiliminės dangos. Polipropileno kiliminė danga atspari blukimui ir mindžiojimui. Šio pluošto kiliminė danga nesielektrina, nesugeria vandens ir yra lengvai valoma. Iš poliamido pagaminta kiliminė danga yra tvirčiausia ir atspariausia dėvėjimuisi lyginant su vilnone ir polipropileno dangomis. Šio pluošto kiliminės dangos dažniausiai naudojamos visuomeninės paskirties patalpose. Galima stumdyti baldus – neliks jokių žymių, o užsilenkę plaukeliai po kurio laiko atsities. 

Kiliminės dangos dažniausiai gaminamos su veltinio ar sintetinio džiuto pagrindu. Veltinio pagrindas yra minkštas, pagerina garso ir šilumos izoliaciją. Danga su sintetinio džiuto pagrindu yra atsparesnė gniuždymui, todėl labiau tinka patalpoms, kuriose yra kėdžių su ratukais. Sintetinio džiuto pagrindas geriau praleidžia šilumą nei veltinio pagrindas, todėl labiau tinka šildomoms grindims. 

Gaminamos ir kiliminės dangos su gumos pagrindu. Jos tinkamos drėgnose patalpose.

Kiliminės dangos internetu

Kiliminę dangą internetu nusipirkti galima greitai ir patogiai. Pasirinkimas platus. Tinkamą kiliminę dangą greičiau surasite naudodami prekių filtrus. Prekes išsifiltruoti galite pagal šiuos kriterijus: kaina, spalva, raštas, plotis, ilgis, storis, pluoštas, pagrindas, nusidėvėjimo klasė. Uždėję varnelę ant geltoname fone esančio žodžio išpardavimas, išsifiltruosite išparduodamą kiliminę dangą. Elektroninėje parduotuvėje dažnai vyksta akcija kiliminei dangai. Galima nusipirkti pigiau. 

Jums verta paskaityti

, Kiliminė danga namams, , Kiliminė danga kvadratais, , , , , Kiliminė danga prieškambariui, Natūrali kiliminė danga,

Dažnai užduodami klausimai

Renkantis kiliminę dangą dėmesį reikėtų atkreipti į dangos atsparumą, pluošto sudėtį, pagrindą. 

Teisingo atsakymo nėra, tačiau tamsesnių atspalvių grindys vizualiai sumažina didelę erdvę ir suteikia jaukumo.

Kiliminė ruloninė danga skiriasi paskirtimi (buitinė, visuomeninė), pluoštu, pagrindu. Renkantis vertėtų pasitarti su specialistais.