Vonios aksesuarai

Dažniausiai naudojami vonios aksesuarai ir jų pritaikymas vonios kambaryje. Apie tai skaitykite straipsnyje žemiau.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Grupė
more... less
Pagrindinė medžiaga
more... less
Spalva
more... less
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
1 63
Plotis
3 63
Storis/Aukštis
0, 1 0, 67
Tipas (montavimo būdas)
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 111 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Romas Zavistanavičius, 2023 10 17, 14:48
Klausimas:
Sanibella 529cc kaip su pristatymu nes perkant rodo po naujų metų
Iris (Raminta), 2023 10 17, 15:39
Atsakymas:
Su Jumis susisieksime.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Kokius aksesuarus pasirinkti vonios kambariui, kad būtų praktiški ir patogūs naudojimui? Sužinokite straipsnyje.

Dieną pradedame ir pabaigiame vonios kambaryje. Čia prausiamės, plaunamės rankas, valomės dantis, daromės makiažą, atliekame kitas procedūras. Vonioje svarbiausia yra patogumas. Norisi, kad viskas būtų tvarkingai sudėta į vietas ir lengvai pasiekiama. Patogumui užtikrinti padeda įvairūs vonios aksesuarai. Vonios kambaryje jie atlieka praktinę ir estetinę funkciją. 

Populiariausi vonios aksesuarai

Net ir smulkūs vonios kambario aksesuarai gali labai prisidėti prie bendro vonios kambario vaizdo. Kuriant jaukią vonios kambario aplinką nederėtų pamiršti apie funkcionalumą ir patogumą. Reikia apgalvoti, kokie aksesuarai yra reikalingi ir kaip juos išdėlioti, kad būtų patogu naudotis. 

Vonios aksesuarų pasirinkimą dažnai nulemia kambario dydis. Jei vonios kambarys didelis, tikėtina, kad jame bus daugiau įrangos, baldų, todėl ir aksesuarų gali reikėti daugiau. Jei kambarys mažas, reikės tikslumo ir apgalvoti, kur padėti aksesuarus neapkraunant kambario nereikalingais daiktais. Patys populiariausi ir dažniausiai naudojami vonios aksesuarai be kurių sunku įsivaizduoti kasdieninę buitį yra šie: muilinės ir muilo dozatoriai, dantų šepetėlių stiklinės, rankšluosčių pakabos ar kabliukai, lentynėlės, tualetinio popieriaus ir šepečio laikikliai.   

Muilinės ir skysto muilo dozatoriai yra vieni svarbiausių vonios kambario atributų. Be šio aksesuaro sunku įsivaizduoti patogų vonios kambarį. Tiek muilinės, tiek muilo dozatoriai gali būti pastatomi ar pakabinami. Pakabinamos muilinės ar dozatoriai labai praktiški mažuose vonios kambariuose ir turint nedidelius praustuvus. Jie taupo vietą. Be to pritvirtinus muilinę ar dozatorių sumažėja rizika juos numesti ir sudaužyti, ypač, jei jie stikliniai. Kita vertus, paprastus pastatomus dozatorius ar muilines lengviau pakeisti naujais nei pakabinamus. Muilo dozatoriai lengvai pritaikomi ir virtuvėje. Į juos gali būti pilamas ne tik muilas, bet ir indų ploviklis. Ir patogu, ir gražiau atrodo.

Dantų šepetėlių laikikliai ar stiklinės kaip ir muilo dozatoriai būna pastatomos arba pakabinamos. Pakabinus, ant praustuvo ar stalviršio liks daugiau vietos. Tačiau pastatomas dantų šepetėlių stiklines lengviau perkelti į kitą vietą, jas galima paslėpti spintelėje.

Rankšluosčių pakabos yra labai svarbi vonios kambario detalė. Dėl praktiškumo itin populiarios ant sienos kabinamos pakabos. Jos ženkliai taupo vietą vonios kambaryje. Rankšluosčių pakabos gali būti įvairių dydžių. Pavyzdžiui, 80 cm pakabos yra skirtos dideliems rankšluosčiams, 45 cm – mažesniems ir t.t. Renkantis pakabą, reikėtų atsižvelgti į naudojamų rankšluosčių dydį. Pagal tai reikėtų spręsti, kokių išmatavimų pakabas rinktis. Pakabos gali būti skirtos vienam rankšluosčiui kabinti ar keliems. Labai patogios – iš kelių strypų sujungtos pakabos. Galima pakabinti keletą rankšluosčių arba sulanksčius padėti kaip ant lentynėlės.  

Kabliukai yra universalūs aksesuarai. Juos pritvirtinti galima ne tik vonioje, bet ir, pavyzdžiui, drabužinėje, virtuvėje ar kitose namų vietose. Vonios kambaryje kabliukai tarnauja kaip rankšluosčių ar chalatų laikikliai. Kabliukai užima mažai vietos, todėl jų pakabinti galima ir daugiau. Galima rinktis ir dvigubus, trigubus kabliukus, taip rankšluosčių sukabinsite daugiau. Kokybiški kabliukai tarnaus ilgai ir atlaikys šlapius ir sunkius rankšluosčius ar chalatus. Nerekomenduojama ant vieno kabliuko kabinti kelių šlapių rankšluosčių ar chalatų. Svorį kabliukas atlaikys, tačiau rankšluosčiai neišdžius, atsiras galimybė kauptis bakterijoms ar pelėsiui.

Vonios lentynėlės labai pasitarnauja, kai vonios kambaryje pritrūksta vietos reikalingiems daiktams susidėti. Dažniausiai jos kabinamos duše arba šalia vonios ir yra labai patogios prausimosi priemonėms padėti. Atsižvelgiant į šeimoje esantį asmenų skaičių bei naudojamų priemonių kiekį, galima spręsti, kokio dydžio lentynėles pirkti. Galima kabinti ir kelias lentynėles vieną virš kitos, taip sukuriant kopėtėlių vaizdą. Dušo kabinoje labai praverčia lentynos su tinkliuku. Jos gali būti vieno aukšto, dviejų ar trijų. Sudėtos priemonės tokioje lentynoje saugiai stovės ir neiškris.

Tualetinio popieriaus laikiklis – būtiniausias aksesuaras tualeto ar vonios kambaryje. Dažniausiai jis kabinamas ant sienos šalia unitazo. Estetiškai atrodo tualetinio popieriaus laikikliai su dangteliu. Jie paslepia popieriaus rulonėlį. Tualetinio popieriaus laikikliai gali būti ir pastatomi ant žemės. Dažniau jie pasirenkami erdvesniuose tualeto kambariuose.

Tualetinio šepečio laikikliai taip pat būna dviejų tipų – pakabinami arba pastatomi. Pakabinami taupo vietą, lengviau išplauti grindis. Pastatomus paprasčiau perkelti į kitą vietą ar pakeisti nauju. Besirūpinantys nepriekaištinga higiena renkasi tualeto šepečius su dangteliu. Itin stilingi – popieriaus ir šepečio stovų komplektai. 

Vonios aksesuarų dizainas

Renkantis vonios aksesuarus reikėtų juos derinti prie bendro vonios kambario stiliaus. Jei vonios kambaryje netrūksta ryškių akcentų, vonios aksesuarus reikėtų rinktis paprastesnius, per daug nekrentančius į akis. Nesenstančio dizaino – chromo spalvos vonios aksesuarai. Jie tinka visur ir bet kokio stiliaus interjere. Aksesuarai gali būti derinami prie santechnikos spalvos. Išskirtinai atrodys modernūs, matinės juodos spalvos ar prabangūs, auksu žvilgantys vonios aksesuarai. Jei nenorima išsiskirti spalvomis, galima ekspirementuoti aksesuarų formomis. Vonios aksesuarai dažnai gaminami kolekcijomis. Pasirinkus aksesuarus iš tos pačios kolekcijos, nereikės sukti galvos, jie tarpusavyje harmoningai derės.

Vonios aksesuarai internetu

Vonios aksesuarų pasirinkimas nemažas. Reikiamą daiktą surasite naudodami prekių filtrus. Prekes išskirti galite pagal kriterijus: kaina, grupė (rankšluosčių laikikliai, lentynėlės, muilinės, tualetinio popieriaus laikikliai, kabliukai ir t. t.), medžiaga iš kurios pagaminta prekė, spalva, dydis. Patikusią prekę galite įsidėti į norų sąrašą. Vėliau ją bus lengviau surasti.

Elektroninėje parduotuvėje pateikiame tik populiariausius vonios aksesuarus. Jei ieškote unikalaus, išskirtinio produkto, juos rasti galima vonios kambario kataloguose. Arba galite parašyti mums, padėsime surasti pageidaujamą aksesuarą. Katalogai -->  

Vonios aksesuarus internetu rinktis patogu. Galite patogiai peržiūrėti prekes, palyginti vieną su kita. Internetu nusipirkti galima pigiau. Dažnos akcijos ir išpardavimas įvairiems vonios aksesuarams.    

Jums verta paskaityti

Rankšluosčių laikikliai, Pastatomi rankšluosčių laikikliai, Pakabinami rankšluosčių laikikliai, Vonios kabliukai, Tualeto šepetys, Pakabinamas tualeto šepetys, Tualetinio popieriaus laikiklis, Pakabinami tualetinio popieriaus laikikliai, Sieninis - priklijuojamas popieriaus laikiklis, Baltas popieriaus laikiklis, Juodas popieriaus laikiklis, Silikoninis tualeto šepetys, , Medinis tualeto šepetys, , Dvigubas tualetinio popieriaus laikiklis, Gyvatukų laikikliai, ,

Dažnai užduodami klausimai

Muilinės ir muilo dozatoriai, dantų šepetėlių laikikliai, rankšluosčių pakabos ar kabliukai, o šalia unitazo - tualetinio popieriaus ir šepečio laikikliai.

Sunku įsivaizduoti vonios kambarį be muilinių ar muilo dozatorių, dantų šepetėlių laikiklio, rankšluosčių pakabų ar kabliukų. Šalia unitazo būtinas tualetinio popieriaus ir šepečio laikiklis.

Vonios aksesuarų spalvą reikėtų derinti prie vonios įrangos, pvz., santechnikos. Dažniausiai pasirenkami chromo, juodos, baltos spalvos aksesuarai.