Kilimines plyteles

Kiliminės plytelės – tai ta pati mums įprasta kiliminė danga, pateikta kitaip: dažniausiai supjaustyta plytelių ar lentelių formos pavidalu. Populiariausi dydžiai yra 50x50 cm arba 25x100 cm.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Spalva
more... less
Raštas
more... less
Plotis
50 50
more... less
Ilgis
50 50
Storis/Aukštis
0, 0 0, 1
Pagrindas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Rimantas, 2023 11 17, 12:33
Klausimas:
Ką galite pasiūlyti grindų dangai IT specialistų darbo patalpoms ir kokia kaina:
40,0 kv.m. vinilinių grindų su "clic" jungimu.
100,0 kv.m. kiliminės dangos plytelėmis.
Kainos nuo mažiausios iki vidutinės.
Rimantas
Iris (Raminta), 2023 11 17, 13:26
Atsakymas:
Atsakysime el. paštu.
Indrė, 2023 06 20, 14:27
Klausimas:
Sveiki,

Gal turite analogą pasiūlyti ir turite reikiamą kiekį vietoje 41,39 m2?
Gamintojas Desso, kolekcija Breccia. Spalvos 9066 ir 8915.

https://professionals.tarkett.cn/en_CN/collection-C001524-breccia-desso

Kiek kainuotų? Jei viskas tiktų – užsakymą paleistume dar šiandien.
Iris (Jovita), 2023 06 20, 15:31
Atsakymas:
Vietoje neturime nieko panašaus.
Rita, 2022 09 18, 11:51
Klausimas:
Ar šios kiliminės plytelės klijuojamos? Jei taip, tai kokiais klijais? Ar gali būti klijuojamos prie medinio paviršiaus? Būsiu dėkinga už atsakymą.
Iris (Inga), 2022 09 19, 13:36
Atsakymas:
Taip, šios kiliminės plytelės klijuojamos prie pagrindo.
Norint klijuoti kilimines plyteles ant medinio pagrindo būtina užtikrinti, kad jis yra lygus ir stabilus. Jei medinis pagrindas, pvz.: lentos, yra vietomis nusidėvėję ir nelygios, būtina jas pašalinti arba padengti medienos plaušo plokštėmis (minimalus storis 6 mm, bei minimalus plokštės dydis 1220 mmx2440 mm). Toks pagrindas, prieš klojant kilimines plyteles turi būti užsandarintas. Netinkamai paruoštas medinis pagrindas, dėl galimo drėgmės kaupimosi iš apatinių pagrindo sluoksnių (jei pvz.: medinės grindys klotos ant betono) gali deformuotis, dėl nestabilaus, drėgno pagrindo kiliminės plytelės atšoks, pakis bendra išvaizda.
Klijai tinkami kiliminėms plytelėms klijuoti prie medinio pagrindo:
https://www.iris.lt/grindu-dangos/9698-forbo-541-10kg-kiliminems-plytelems-fiksaciniai-klijai.html
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Kiliminės plytelės pirmiausia buvo pradėtos naudoti visuomeninės paskirties objektuose: biuruose, laisvalaikio praleidimo, sveikatinimo, švietimo įstaigose ar viešbučiuose, tačiau puikiausiai tinka  ir namuose. Tai neabejotinai įdomus, šiuolaikiškas ir stilingas interjero sprendimas. Kiliminės plytelės, kaip ir mums įprasta kiliminė danga, erdvei suteikia ypatingo jaukumo.

Kiliminės plytelės išsaugo kiliminės ruloninės dangos geriausias savybes: puikiai sugeria ir izoliuoja patalpų garsus, suteikia išskirtinį komfortą pėdoms ir savo pluošto plaukeliais tarsi užrakina  dulkių daleles, kurios vaikštant nepakyla nuo dangos paviršiaus. Dėl to turime mažesnę dulkių koncentraciją patalpos ore. Beje, kiliminės plytelės pritaikytos ir šių dienų reikalavimamas: jos  tinka ir šildomoms grindims. 

Neprarasdamos gerųjų kiliminės dangos savybių, kiliminės plytelės turi neabejotinų privalumų. Net ir esant panašiai ruloninės dangos ir plytelių kainai, galima teigti, kad plytelės yra pigesnės, nes geresnė dangos išeiga. Situacija situacijai nelygi, bet nedidelėse patalpose susitaupo ir virš 10 procentų dangos, kuri virstų nereikalingomis atraižomis. Paprastas plytelių transportavimas ir sandėliavimas: pakuotės matmenys artimi plytelės dydžiui ir užima nedaug vietos. O kuo pervežti 4 metrų pločio kiliminę dangą?

Netgi ir darbus galima organizuoti kitaip: kloti ne viską iškart, o etapais. Tada nereikia labai atsakingai skaičiuoti reikalingą dangos plytelių kiekį: jei pritruks, nusipirksite dar vieną pakuotę.

Kiliminės plytelės gali būti klojamos dviem būdais. Visuomeninės paskirties patalpose su dideliu žmonių judėjimu patikimiau plyteles priklijuoti. Patalpose su mažesniu lankytojų skaičiumi (kabinetai, kirpyklos) klijuoti nebūtina, pakanka kiliminės plytelės pagrindą suvilgyti specialiu skysčiu, kuriuo paveiktas pagrindas prisisiurbia prie grindų. Tokią plytelę vėliau galima nesunkiai nuimti. Ir tai yra didelis privalumas, jeigu pažeistą, nudėvėtą arba labai išteptą plytelę norėsite pakeiti kita. Dėl keitimo darbų nenukentės jūsų grindų pagrindas, nebus didelės nešvaros dėl ardymo, nepatirsite didelių remontinių išlaidų. Be abejonės, klojimą be klijų rinkitės įrengiant kiliminių plytelių grindis privačiose patalpose. 

Kiliminių plytelių paviršiaus pluoštas dažniausiai yra sintetinis. Visuomeninėms patalpoms įprastai naudojamas poliamidas arba nailonas, namų interjerams – polipropilenas. Prie sintetinio paviršiaus mažiau limpa nešvarumai, jį išvalyti lengviau, jis yra atsparesnis nusidėvėjimui ir mažiau alergiškas už natūralias dangas. Kiliminių plytelių plaukas būna žemas ar vidutinio aukščio, kilpinis, kirptos kilpos arba mišrus.

Kad plytelė išlaikytų stabilius matmenis ir tvirtumą, jos pagrindas dažniausiai gaminamas iš PVC arba bitumo, tačiau, siekiant didesnio komforto, geresnių akustinių bei šiluminių savybių, pagrindas įmanomas ir tekstilinis.

Kiliminių plytelių priežiūra yra visiškai paprasta: įprastai jos valomos sausuoju būdu išsiurbiant dulkes. Tam  nereikia jokių specialių valymo priemonių. Šiuolaikinių technologijų dėka, kiliminės plytelės pakankamai atsparios tiek purvui, tiek drėgmei, todėl yra mažiau teplios.

Kad kiliminės plytelės gerai atrodytų ir tarnautų  kuo ilgiau, rekomenduojama kuo skubiau pašalinti atsiradusias dėmes, intensyviai naudojamus plotus reguliariai valyti, po baldais su ratukais naudoti apsauginius kilimėlius, prie įėjimo iš lauko į kiliminėmis plytelėmis išklotas patalpas įrengti švaros zoną - tai neleis purvui patekti į patalpų vidų.

Jums verta paskaityti

,

Dažnai užduodami klausimai

Renkantis kilimines plyteles dėmesį reikėtų atkreipti į dangos atsparumą, pluošto sudėtį, pagrindą. 

Teisingo atsakymo nėra, tačiau tamsesnių atspalvių grindys vizualiai sumažina didelę erdvę ir suteikia jaukumo.

Kiliminės plytelės skiriasi paskirtimi (buitinė, visuomeninė), pluoštu, pagrindu. Renkantis vertėtų pasitarti su specialistais.