Mūro mišiniai

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Pagrindas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Sienos yra svarbiausia pastato dalis. Jos yra ir laikančioji konstrukcija, ir atlieka pertvarų funkciją tarp patalpų. Šios svarbios namo dalies montavimui labai svarbu išsirinkti tinkamą mūro mišinį.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis mūro mišinį?

Mūro mišinys yra svarbus mūrijimo komponentas. Jis sulygina įvairių mūro elementų (plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų, klinkerio plytų ir kt.) geometrinius netikslumus ir sujungia tuos elementus į stabilų ir tvirtą mūrą. 

Mūro mišinys skirtas ne tik sienoms mūryti, bet ir pagerina termoizoliacines savybes. Jis apsaugo nuo drėgmės ir išorinio oro įsiskverbimo. 

Mūro mišinys gali atlikti ir papildomą dekoratyvinę funkciją. Ypač tai aktualu mūrijant klinkerio plytas spalvotais mūro mišiniais.

Tinkamai pasirinktas mūro mišinys – labai svarbi statybų dalis. Tik kokybiškas ir sertifikuotas mūro mišinys užtikrins, kad mūro elementai – plytos, blokeliai ir kt. tvirtai susijungs vienas su kitu, konstrukcija bus stabili, o praėjus keliems metams mūro spalvos nenubluks ar iš mišinio nepradės lįsti druskos.

Renkantis mūro mišinį, svarbu atsakyti į keletą klausimų. Vienas iš jų – kur bus naudojamas mūro mišinys? Jis bus reikalingas vidaus ar lauko sienoms? Pagal tai bus parenkamas ir mūro mišinys, jei laukui – tai atsparus vandeniui ir šalčiui.

Kitas klausimas: kokiems mūro elementams sujungti mūro mišinys bus naudojamas? Mišinį reikia pasirinkti, atsižvelgiant plytoms, blokeliams ar kitiems elementams mūryti jis bus skirtas.

Renkantis mūro mišinį dėmesį reikia atkreipti ir į mišinio atsparumą gniuždymui. Jis žymimas kategorijomis: M5, M10, M15 ir t. t. Mūro mišinio stiprumas turi būti pasirenkamas priklausomai nuo elementų – plytų, blokelių stiprumo. Taip pat mūro mišinio pasirinkimą lemia mūrijimo principas – ar bus tradicinis mūras storomis siūlėmis, ar bus plonos 2-3 mm siūlės.

Mūro mišinys internetu

Mūro mišinį galite greitai ir patogiai įsigyti internetu. Peržiūrėkite įvairius variantus ir pasirinkite tinkamą. Apsispręsti bus lengviau perskaičius produktų aprašymus. Juose nurodome mišinių pagrindines savybes, parametrus, tinkamą paruošimo būdą.

Internetu pirkti ne tik patogu, bet ir apsimoka. Čia dažnai vyksta akcijos mūro mišiniams. Galima nusipirkti pigiau.

Jums verta paskaityti

Išlyginamasis mišinys, Betono mišinys, Betono mišinys grindims, Betono išlyginamasis mišinys, Sausas betono mišinys, , Sausas mūro mišinys, Mūro mišinys klinkerio plytoms, Cementinis mūro mišinys, Spalvotas mūro mišinys,