Sienoms tinkuoti, lyginti

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 13 prekės(-ių)
ZT, 25 kg,  tinko mišinys
Greita peržiūra
−7%
Pristatymas per 3 - 5 d. d.
Bazinė kaina 5,00 € Kaina 4,65 € \ vnt.
  • 3 - 5 d. d.
  • −7%

Klausimai / atsakymai

Vytas, 2022 03 12, 15:41
Klausimas:
Laba diena,
Individualaus namo sienos pastatytos iš Arko silikatinių blokelių bus apšltintos pilku polistiroliu ( EPS 80, storis 25 cm. ).
Tokį fasadą noriu nutinkuoti mineraliniu tinku ( cementas, kalkės, smėlis, vanduo).
Ar yra sistema kurią galėčiau panaudoti tokiam polistirolio tinkavimui ir dažymui. Galbūt yra pigmentas kuris tinkuojant įvedamas į tinko masę.
Pagarbiai,
Vytas
Iris (Saulius), 2022 03 14, 09:24
Atsakymas:
Deja, tokios sistemos mes neturime.
Reikėtų pagalvoti dėl mineralinio tinko pasirinkimo. Mineralinis tinkas įgeria drėgmę ir vandenį, tepasi, ant jo atsiranda pelėsis, o dėl to trumpėja jo eksploatacinis laikas. Geriau rinktis kitokį tinką. Apie tinkus plačiau paskaityti galite: https://www.iris.lt/blogas/dekoratyvinis-tinkas-n266
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Jums verta paskaityti

Tinko mišinys, Tinkas fasadui, Tinkas vidaus sienoms, Cementinis tinko mišinys, Tinko skiedinys, Tinkas drėgnoms patalpoms, Tinkas vonios kambariui, Vidaus sienų dekoratyvinis tinkas, Sausas dekoratyvinis tinkas, Dekoratyvinis tinkas interjerui, vidaus darbams, Silikoninis dekoratyvinis tinkas, Mozaikinis dekoratyvinis tinkas, Akrilinis dekoratyvinis tinkas, Dekoratyvinis, struktūrinis tinkas fasadui, Dekoratyvinis, struktūrinis tinkas pamatams, Tinkas sienoms, vidaus,