Džiovintuvai (gyvatukai)

Gyvatukų rūšys - kas tinka individualiuose namuose ir kas daugiabučiuose? Skaitykite straipsnyje žemiau.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Grupė
more... less
Ilgis
10 72
Plotis
4 10
Storis/Aukštis
60 121
Forma
more... less
Spalva
more... less
Blizgumas
more... less
Medžiaga
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-10 iš 10 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Jūratė Dajorė, 2024 09 9, 17:03
Klausimas:
Sveiki. Reikalingas gyvatukas, auksinės spalvos, be kištuko rozetei, nes yra atvestas elektros laidas pajungimui.
Iris (Egesta), 2024 09 10, 13:51
Atsakymas:
Laba diena, su Jumis susisieks mūsų vadybininkas.
Ainis Jankauskas, 2024 09 6, 10:37
Klausimas:
Ar pas jus yra galimybė įsigyti produktą?
https://www.norobathroom.eu/products/towel-warmers/towel-warmer-uno-75x1400-stainless-polished
jų puslapyje nurodyti iris kontaktai.
Lauksiu Jūsų atsakymo
Gražios dienos

Iris (Egesta), 2024 09 11, 14:19
Atsakymas:
Atrašėme Jums į el. paštą.
Aurimas Pudzemys, 2022 09 19, 16:32
Klausimas:
Sveiki,domina kombinuotas gyvatukas ranksluosciu 1.20cm aukscio 60cm plocio juodas,taipogi su komplektuokite el tena ir termostata taipogi reikia praustuvo 40cm ilgio 30plocio juodas ciaupas is kaires pusės su dekoratyviniu sifonu
Iris (Egesta), 2022 09 20, 09:01
Atsakymas:
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Vytautas, 2021 12 7, 21:37
Klausimas:
Jei vonioje nėra įvesto gyvatuko nuo šilumos siurblio. Ar yra koks būdas pajungti gyvatuką ne per elektrą?
Iris (Algirdas), 2021 12 8, 09:14
Atsakymas:
Gyvatukas prijungiamas prie šilto vandens sistemos, ir jį šildo pratekantis šiltas vanduo.
Galimas gyvatuko prijungimas prie elektros tinklo. Šiuo atveju prijungti vandens nereikia. Gyvatuke esantis tepalas šildomas elektra.
Kitų būdų nėra.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Gyvatukų rūšys ir jų pritaikymas nuosavuose namuose bei butuose. Apie tai skaitykite straipsnyje.

Vonia yra ta namų vieta, kuri neįsivaizduojama be gyvatuko. Gyvatukai atlieka labai svarbią funkciją – šildo patalpą ir džiovina rankšluosčius. Jie neleidžia vonios kambaryje kauptis drėgmei ir atsirasti pelėsiui.

Kokį gyvatuką rinktis?

Renkantis gyvatuką svarbu atsižvelgti į vonios kambario dydį ir temperatūrą. Jei vonia yra prastai vėdinama, tikėtina, kad drėgmė ten kaupsis labiau, todėl reikės didesnio ir galingesnio gyvatuko. Jei vonios kambarys yra apšildomas ir kitais būdais, pavyzdžiui, įrengtos šildomos grindys, galima rinktis mažesnį, silpnesnio galingumo gyvatuką. 

Gyvatukai gali būti vandeniniai (pajungti prie centralizuotos šildomos sistemos), elektriniai (pajungti į elektros lizdą) arba kombinuoti (šildomi abiem būdais). Elektriniai ar kombinuoti gyvatukai dažniau pasirenkami individualių namų vonios kambariams. Pritaikyti juos daugiabučiams yra sudėtingiau. Norint pasikabinti el. gyvatuką daugiabutyje, reikia gauti visų gyventojų sutikimą, nes montuojant tokį gyvatuką galima išderinti viso pastato šildymo ir vandentiekio sistemą. Elektriniai gyvatukai patogu tuo, kad juos galima pasijungti kada norima, savarankiškai reguliuoti temperatūrą. Kombinuoti gyvatukai šildymo sezonu šildomi vandeniu, o vasarą – elektra.

Renkantis gyvatuką, reikėtų atsižvelgti į turimą vandens tiekimo sistemą. Ji gali būti atvira arba uždara. Turint atvirą sistemą karštas vanduo į gyvatuką tiekiamas ištisus metus. Iki 60 °C temperatūros vanduo nuolat cirkuliuoja, o gyvatukas visą laiką, net ir vasarą yra karštas ir šildo patalpą. Tokia sistema yra praktiškai visuose senos statybos daugiabučiuose. Atvirai tiekimo sistemai tinka žalvariniai arba nerūdijančio plieno gyvatukai. Nerekomenduojama naudoti plieninių gyvatukų. Atvirai sistemai vanduo tiekiamas iš giluminių gręžinių. Jame yra kalcio, magnio druskų. Dėl to plienas bus veikiamas korozijos.

Turint uždarą šildymo sistemą karštas vanduo dažniausiai yra šildomas šilumos siurbliuose ir į gyvatuką tiekiamas tik šildymo sezonu. Sistemoje cirkuliuoja specialiai paruoštas vanduo – be druskų, su antikoroziniais priedais. Uždarai šildymo sistemai tinka visų rūšių gyvatukai – plieniniai, nerūdijančio plieno, žalvariniai ar variniai. 

Gyvatukai internetu

Gyvatukai skirti ne tik rankšluosčiams džiovinti ar patalpai šildyti, jie atlieka ir estetinę funkciją. Pagal formą gyvatukai gali būti tradicinės kilpinės formos arba modernūs kopėtėlės formos. Didesnis pasirinkimas – kataloguose. Juose galite rasti spalvotų – baltų, juodų, aukso ir kt. spalvos gyvatukų. Patikusį galime parvežti. Katalogai -->

Apsiperkant internetu taikoma speciali akcija, todėl įsigyti kokybišką gyvatuką galima pigiau. Prekę pristatysime iki Jūsų namų arba į artimiausią saloną.

Jums verta paskaityti

Rankšluosčių džiovintuvai kombinuoti, Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvai, Žalvariniai gyvatukai, Žalvariniai rankšluosčių džiovintuvai, Žalvariniai chromuoti gyvatukai, Modernūs gyvatukai, , Gyvatukai namui, Gyvatukai butui, Gyvatukų laikikliai,

Dažnai užduodami klausimai

Elektrinius gyvatukus galima pasijungti kada norima, savarankiškai reguliuoti temperatūrą.

Gyvatukai atlieka labai svarbią funkciją – šildo patalpą ir džiovina rankšluosčius. Jie neleidžia vonios kambaryje kauptis drėgmei ir atsirasti pelėsiui.

Reikia atsižvelgti į jūsų namuose esančią vandens tiekimo sistemą. Ji gali būti atvira (daugiabučiuose) ir uždara (individualiuose namuose).