Dekoratyvinės plytelės

Jau keletą metų iš eilės interjeruose vyrauja minimalizmas, skandinaviškas santūrumas, blankių atspalvių plytelės – baltos, rusvos, pilkos. Interjerams pasirenkamos įvairių natūralių medžiagų imitacijos: medis, betonas, metalas, akmuo (marmuras, granitas, travertinas, oniksas). Dekoruojant savo svajonių namus kartais taip norisi bendrą namų stilių apibrėžiančio, ryškaus akcento. Dekoratyvinės plytelės tam yra idealus pasirinkimas. Jų pasirinkimas yra platus, o panaudojimo galimybės – beribės. 

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Grupė
more... less
Raštas
more... less
Spalva
more... less
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
4 360
Plotis
1 210
Storis/Aukštis
0, 0 0, 2
Mato vienetas
more... less
Pristatymo laikas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 662 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Indrė, 2024 06 16, 14:26
Klausimas:
Sveiki,

Nerandu, gal galite nukreipti ar turite panašių plytelių, pridedu nuorodą, kadangi nuotraukos neįkelsiu. Vertikalių, smėlio spalvos, ne blizgių ir ne slidžių, kad būtų gana grubus paviršius. Smėlio spalvos arba baltų. Šiaulių salone buvo keletas pavyzdžių, bet ne visiškai tokie.

Ačiū

https://i.pinimg.com/736x/9b/f2/15/9bf215e8e301afc920e3f59f62c2ec82.jpg
https://www.pinterest.com/pin/329255422771534845/
https://i.pinimg.com/736x/1c/d7/a1/1cd7a19b6fd86536f5eaa393e90f21d7.jpg
Iris (Egesta), 2024 06 17, 09:59
Atsakymas:
Su Jumis susisieks vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Mindaugas Kairys, 2024 01 9, 21:50
Klausimas:
Laba diena. Turiu maza vonios kambariuka 1200mm x1200mm. Domina tolinantis peisinis pvz 119.8*209.8 D-ALL, tik spalvos kad butu siltesnes. 862072122
Iris (Raminta), 2024 01 10, 16:15
Atsakymas:
Laba diena, su Jumis susisieks vadybininkas.
Vaidotas, 2023 12 24, 20:20
Klausimas:
Laba diena.
Ar jūs darote vonios kambario vizualizacijas?
Iris (Raminta), 2024 01 2, 11:47
Atsakymas:
Laba diena, taip.
Daugiau apie tai galite paskaityti: https://www.iris.lt/blogas/vizualizaciju-kurimas-c34
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Daugeliui dekoratyvinės plytelės, tikriausiai, asocijuojasi su prieš 10-15 metų buvusiomis populiariomis įvairiais piešinėliais dekoruotomis plytelėmis. Vonioje mėgtos įvairiomis gėlėmis, laiveliais, virtuvėje – maisto, indų motyvais puoštos plytelės. Šiuolaikinės dekoratyvinės plytelės yra kur kas įvairesnės.

Dekoratyvines plyteles gamintojai dažniausiai pateikia kolekcijose. T. y., šalia bazinių sienų ar grindų plytelių pritaikomos dekoratyvinės plytelės. Jos spalviškai, pagal raštą ir matmenis dera šalia sienų ir grindų plytelių. Pavyzdžiui, šalia šiuo metu populiarių marmuro, travertino ar kito akmens plytelių gaminamos ir tą patį raštą, atspalvį atkartojančios, tačiau įmantresnės dekoratyvinės plytelės sienoms. 

Šiuo metu ant bangos dekoruoto medžio imitacijos plytelės. Vyrauja „eglutės“ raštas, imituojami tašeliai, įvairūs raižyto medžio dekorai. Tokios dekoratyvinės plytelės sienoms dedamos ne tik įprastai drėgnose patalpose – vonioje, virtuvėje, bet ir kituose kambariuose – svetainėje, miegamajame, koridoriuje. Pavyzdžiui, svetainėje tokios plytelės yra kaip dekoracija TV sienelei, miegamajame dekoruojama siena už lovos.

 

Mažiau populiarios – sodrių, ryškių spalvų dekoratyvinės plytelės. Dažniau spalvą pakeičia margos, sudėtingų rytietiškų raštų ar geometrinių formų dekoratyvinės plytelės. Jos tampa svarbiausiu, labiausiai pastebimu namų akcentu.

Šiuo metu plytelių tendencijų viršūnėse – tapetus primenančios dekoratyvinės plytelės. Vaizdas tikrai kerintis. Plytelėse dažniausiai atvaizduojamos įvairios gėlės ar egzotiniai augalai. Pasirinkimas gana platus: klasikinius tapetus primenantys piešiniai, marginti smulkiomis, pastelinių spalvų gėlėmis ar stambūs, ryškių spalvų augalų paveikslai puikiai įsiliejantys moderniuose interjeruose. Tokios, labiau tapetus nei plyteles primenančios dekoratyvinės plytelės, tinka ne tik vonios kambariui, bet ir svetainei ar miegamajam. 

Tarp dekoratyvinių plytelių dažnas pasirinkimas – jau klasika tapęs mozaikos dekoras. Juo puošiamos ir sienos, ir grindys. 

Gaminamos ir labai išskirtinės, prabangios dekoratyvinės plytelės. Jos nėra masinis produktas. Tokios dekoratyvinės plytelės išsiskiria rašto meniškumu – gali būti garsių dizainerių, menininkų, architektų kurti raštai. Dekoro rašto kokybei išgauti reikalingos ir kokybiškos brangios glazūros medžiagos. Naudojami papildomi, prabanga spindintys efektai – metalizavimas, auksavimas. 

Elektroninėje parduotuvėje yra tik dalis to, ką pagamina gamintojai. Platesnis dekoratyvinių plytelių pasirinkimas kataloguose. Peržiūrėkite, išsirinkite, o mes parvešime. 

Jums verta paskaityti

Dekoratyvinės akmens masės plytelės, Vidaus sienų dekoratyvinis tinkas, Dekoratyvinis glaistas, Dekoratyvinės vonios plytelės, Dekoratyvinės plytelės židiniui, Dekoratyvinės plytelės apvadai, Dekoratyvinės plytelės virtuvei, Dekoratyvinės šaligatvio plytelės, Dekoratyvinės sienų plytelės, Dekoratyvinės grindų plytelės, Dekoratyvinės klinkerio plytelės , Dekoratyvinės lauko plytelės, Dekoratyvinės sienų plokštės, Dekoratyvinės plytelės vidaus apdailai, Dekoratyvinės plytelės 45x45,

Dažnai užduodami klausimai

Dekoratyvinių plytelių pasirinkimas yra labai didelis. Dažniausiai gamintojų kolekcijose šalia bazinių plytelių, spalviškai ir pagal matmenis yra priderintos ir dekoratyvinės plytelės.

Dažniausiai dekoratyvinės plytelės naudojamos vonioje, bet gali būti dedamos ir kitose patalpose, pvz., virtuvėje.

Dekoratyvinės plytelės savo raštais ir spalvomis papuošia ir pagyvina interjerą.