Mozaika

Tradicinių plytelių gamintojai mozaikines plyteles gamina dvejopai. Dažniausiai pagal glazūruotos akmens masės gamybos technologiją presuojamos mažo formato (nuo 2x2 cm iki 2,5x2,5 cm) plytelės. Kitu atveju, didelės keraminės arba akmens masės plytelės pjaustomos į mažesnes.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Grupė
more... less
Raštas
more... less
Spalva
more... less
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
14 60
Plotis
7 60
Storis/Aukštis
0, 0 0, 2
Mato vienetas
more... less
Pristatymo laikas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 270 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Justė Martinkėnaitė, 2023 03 31, 11:12
Klausimas:
Sveiki,

ar turėtumėte "beige" spalvos mozaikinių akmens masės plytelių dušo grindims? Reikėtų 1m2.

Ačiū už atsakymą.

Ona, 2023 02 9, 16:04
Klausimas:
Sveiki, domina akmenukų tipo plytelės, kurios būtų neslidžios, grublėtos ir tinkamos išklijuoti būtent dušo zonai. Būsiu dėkinga už atsakymą.
Iris (Gintarė), 2023 02 10, 13:58
Atsakymas:
Galite rinktis iš šių akmenukų tipo mozaikų:
https://www.iris.lt/gamintojai/1238-qualitystone

galina Andrijanona, 2022 03 24, 11:45
Klausimas:
Laba diena . Domina salvotos mozaikos i baseino poilsio zona. Kokiu turit variantu. Ar su perejimu is tamsiaus i sviesu. Labai patiko, kada yra piesinis( cia pas jus matau , kaip bangos , labai grazu). Ar su gelem irgi grazu.
Iris (Gintarė), 2022 03 24, 14:55
Atsakymas:
Siūlome peržiūrėti šiuos mozaikos katalogus: https://www.iris.lt/blogas/plyteliu-e-katalogai-c10?manufacturer_rewrite=vidrepur&catalog_year=0
Kai išsirinksite dizainą, atsiųsime kainas.
jolanta, 2022 01 12, 23:00
Klausimas:
kokios kainos mozaiku su rastais pvz geliu juoda auksine ar pan
Iris (Egesta), 2022 01 13, 08:47
Atsakymas:
Atrašėme Jums į el. paštą.
daiva, 2020 05 26, 14:40
Klausimas:
Laba diena, norėčiau sužinoti gal kartais turite akmens mozaikos MARBLE GREY kodas 610948
Iris (Egesta), 2020 05 26, 15:34
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Plytelės gali būti glazūruotos ir neglazūruotos. Taip pat mozaikinės plytelės gaminamos iš stiklo. Jeigu mozaikines plyteles gamina pagal sienų plytelių technologiją, mozaika tiks tik sienoms ar stalviršiams apklijuoti, jei pagal grindų plytelių technologiją – tiks grindims ir sienoms. Mozaikinės grindų plytelės pagal atsparumą klasifikuojamos taip pat, kaip ir įprastos grindų plyteles: Plytelių pasirinkimas pagal patalpą, lauko plytelės. Tai svarbu, jei patalpose yra intensyvesnis judėjimas arba ant plytelių patenka lauko purvas.

Klijuoti smulkias mozaikines plyteles būtų sudėtinga, todėl jos gamykloje užklijuojamos ant tinklelio gabalo arba tarpusavyje sujungiamos PVC taškais į grupes. Taip gauname įprastos plytelės dydžio mozaikinių plytelių lapą. Mozaikos lapą sukarpius į norimo pločio dekoratyvines juosteles, jomis galima puošti patalpų sienas arba grindis.

Dar įspūdingiau mozaikines plyteles galima panaudoti jomis dekoruojant visą patalpą. Ypač jos tinka apklijuojant kolonas ar kitus sudėtingus paviršius. 

Galimi mozaikos deriniai, kai plytelių spalva iš šviesios palaipsniui pereina į tamsesnę ir visai tamsią. Mozaikinės plytelės būna blizgiu ir matiniu paviršiumi.

Technologija leidžia pagaminti foto mozaiką pagal pateiktas nuotraukas. Tokią nuotrauką arba kitą dekoratyvinį paveikslą galima užklijuoti ir ant išlenkto paviršiaus.

Neįtikėtina, tačiau iš stiklo mozaikos plytelių įmanoma sukurti tikrus meno kūrinius. Dar daugiau mozaikos pavyzdžių kataloguose: Bisazza.

Nepamirškite, kad skirtingoms plytelių rūšims klijuoti būtina parinkti tinkamus klijus. Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus? Esant neaiškumams, klauskite.

Drėgnose patalpose siūlių glaistymui naudokite atsparų pelėsiui glaistą: Atlas Artis ar Ceresit CE 40. Apie siūlių glaistymą skaitykite: Plytelių tarpų glaistymas.

Jums verta paskaityti

Mozaikinis dekoratyvinis tinkas, Mozaikinės plytelės grindims, Mozaikinės plytelės voniai, Mozaikinės plytelės dušo grindims, Mozaikinės sienų plytelės, Mozaikinės plytelės virtuvei, Pilkos mozaikinės plytelės, Baltos mozaikinės plytelės, Stiklo mozaikos plytelės,

Dažnai užduodami klausimai

Mozaikinėmis plytelėmis galima išklijuoti išlenktus, užapvalintus paviršius, pvz., kolonas. Mozaikinės plytelės dėl didelio kiekio glaisto siūlių sukuria natūraliai neslidų paviršių, todėl labai tinka dušo, baseino grindims. 

Vonios kambariui, virtuvei, SPA centrams.

Mozaikinių plytelių klijavimas yra specifinių žinių ir patirties reikalaujantis darbas. Jį geriau patikėti meistrams.