Vonios baldai, veidrodžiai

Visai nestebina, jei pagalvojus apie vonios kambario baldus Jums prieš akis iškyla tik balta plastikinė kampinė lentyna ar spintelė blogai užsidarančiomis durelėmis. Net jei vonios baldai nesulaukė Jūsų dėmesio tik dešimtmetį, praleidote labai daug. Šiandien apie vonios baldus, jų asortimentą galima pasakoti tiek pat plačiai, kaip ir apie virtuvės baldus. Šis sugretinimas nėra atsitiktinis – vonios kambarys, kaip ir virtuvė, per paskutinį dešimtmetį sulaukė žymiai daugiau gamintojų dėmesio, dėl to padidėjo baldų atsparumas, funkcionalumas ir ergonomiškumas. Prasiplėtė vonios baldų įvairovė, pasikeitė supratimas apie jų grožį. Atsirado poreikis vonios baldus derinti prie bendro namų interjero.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Grupės
more... less
Ilgis
38 100
Plotis
1 48
Storis/Aukštis
14 150
Tipas (montavimo būdas)
more... less
Spalva
more... less
Blizgumas
more... less
Raštas (dekoras)
more... less
Medžiaga
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 33 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Laura, 2022 07 12, 23:59
Klausimas:
Sveiki,
Domina vonios baldai ( pakabinami: spintele su kriaukle + pakabinama ūkinė spintelė, spalva balta, plokštės tipas: blizgi)
Iris (Egesta), 2022 07 13, 09:11
Atsakymas:
Su Jumis susisieks vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Ieva, 2022 07 12, 09:26
Klausimas:
Sveiki,
reikėtų praustuvo su pakabinama spintele (80-100 cm) bei dviejų ūkinių spintų (vienoje pageidautina skalbinių krepšys). Ką galite pasiūlyti?
Iris (Egesta), 2022 07 13, 09:02
Atsakymas:
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Dijana, 2022 04 5, 12:51
Klausimas:
Sveiki, domina vonios kabinama spintele su praustuvu, veidrodziu ir ir ukine spinta, i kuria galeciau imontuot skalbimo masina. Ar butu imanoma sukomplektuoti? Domintu sviesus medis.
Iris (Egesta), 2022 04 5, 12:54
Atsakymas:
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Laura, 2022 03 4, 16:08
Klausimas:
Domina vonios spinteles su ileidziamais praustuvais. Baltos blizgios spalvos, ilgis spinteles 100cm, praustuvas ilgesnis nei 50cm.
Iris (Egesta), 2022 03 7, 08:49
Atsakymas:
Su Jumis susisieks vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Gražina , 2022 02 8, 12:45
Klausimas:
Laba diena,
Domina vonios baldų komplektacija su pastatomu praustuvu ant spintelės (baltas, blizgus).

Ačiū,
Laukiame pasiūlymų.
Iris (Egesta), 2022 02 8, 12:54
Atsakymas:
Atrašėme Jums į el. paštą.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Ir tai nėra misija neįmanoma, nes mūsų siūlomi vonios kambario baldai yra įvairių stilių, modelių ir kainų lygio gaminiai, kuriuos galima pritaikyti bet kokioje aplinkoje – nuo standartinio daugiabučio vonios kambarėlio iki restauruojamo dvaro vonios kambario. Specialiai impregnuotos baldų plokštės ir vandeniui atspariais dažais bei lakais padengtos durelės ir išorinės sienelės apsaugo vonios baldus nuo drėgmės ir palengvina jų priežiūrą. Daug apdailos variantų – nuo ryškių spalvų blizgančių lakuotų paviršių iki šviesių medinių. Modelių įvairovė – nuo mažų kubo formos spintelių iki ilgų spintelių komplektų su durimis ir stalčiais, kuriuose įmontuoti tyliai (Soft Close) funkcionuojantys bėgeliai ir vyriai, patys uždarantys stalčių. Spintelių dureles galima rinktis dešinines ar kairines, o pagal tai, ką planuojate jose laikyti, galite pasirinkti daugiau stalčių, daugiau lentynų ar lentynomis nesuskirstytų erdvių stambesniems daiktams. Dar neturime baldų, kurie patys skalbtų, bet vonios baldai, į kuriuos įmontuojama skalbimo mašina, yra. Daugelis gamintojų siūlo specialias kompaktiškų baldų kolekcijas mažiems vonios kambariams ir tualetams. Baldai gali būti pakabinami ant sienos

statomi ant kojelių ar tiesiog ant grindų

ar tiesiog ant grindų

Labai patogūs yra kabinami vonios baldai. Jei vonios siena nėra tvirta, tinkamesni statomi ant kojelių baldai. Talpiausi – ant grindų statomi baldai.

Vonios kambario baldai gali būti skirstomi į: klasikinio dizaino

modernaus dizaino

ir standartinio dizaino

Nepamirškite – prie pasirinktų vonios baldų galima spalva ir faktūra idealiai priderinti sienų ir grindų plyteles.

Veidrodžiai

Veidrodžiai – neatsiejamas vonios kambario atributas. Be tiesioginės paskirties, jie atlieka ir kitą svarbią funkciją – vizualiai didina patalpą. Jei perkate vonios baldų komplektą, veidrodžiai dažniausiai bus integruoti į vonios baldų spinteles arba atskiri veidrodžiai, formomis priderinti prie vonios baldų ar santechnikos prietaisų formų.

Į vonios baldų spintelę įmontuotas veidrodis

Dar vienas gan populiarus vonios veidrodžio variantas – prie sienos priklijuotas specialiai išpjautas veidrodis. Jis komponuojamas su vonios plytelėmis

Lietuvos veidrodžių gamintojų kvalifikacija yra aukšta – gali pagaminti bet kokio dydžio, formos ir netgi spalvų veidrodžius. Labai įdomiai atrodo keleto priderintų spalvų veidrodžiai.

Variantas – ir paprastas virš vonios praustuvo pakabintas veidrodis

Veidrodžiai gali būti padengti nuo aprasojimo saugančia folija. Galima naudoti veidrodžio pašildymo plėvelę, kuri klijuojama ant apatinės veidrodžio dalies ir pajungiama į elektros tinklą. Toks veidrodis šildomas ir drėgmė ant jo nesikondensuos. Tai ypač tinka įklijuojamiems tarp plytelių veidrodžiams. Būkite atsargūs – elektros pajungimo darbus paveskite elektrikams.

Veidrodžių apšvietimas vonioje

Jeigu veidrodis iš vonios baldų kolekcijos, apšvietimas jame jau yra. Belieka jungti į elektros tinklą.

Apšvietimas gali būti ir integruotas veidrodyje

arba atskiri šviestuvai.

Šiuolaikiniuose balduose naudojami halogeniniai arba LED šviestuvai.

Jeigu veidrodį įklijavote sienoje tarp plytelių, patys nuspręskite, ar pakaks gero bendro vonios kambario apšvietimo, ar labiau tiks sieninis šviestuvas virš kriauklės.