Vonios baldai, veidrodžiai

Visai nestebina, jei pagalvojus apie vonios kambario baldus Jums prieš akis iškyla tik balta plastikinė kampinė lentyna ar spintelė blogai užsidarančiomis durelėmis. Net jei vonios baldai nesulaukė Jūsų dėmesio tik dešimtmetį, praleidote labai daug. Šiandien apie vonios baldus, jų asortimentą galima pasakoti tiek pat plačiai, kaip ir apie virtuvės baldus. Šis sugretinimas nėra atsitiktinis – vonios kambarys, kaip ir virtuvė, per paskutinį dešimtmetį sulaukė žymiai daugiau gamintojų dėmesio, dėl to padidėjo baldų atsparumas, funkcionalumas ir ergonomiškumas. Prasiplėtė vonios baldų įvairovė, pasikeitė supratimas apie jų grožį. Atsirado poreikis vonios baldus derinti prie bendro namų interjero.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Grupė
more... less
Ilgis
35 100
Plotis
1 48
Storis/Aukštis
63 65
Tipas (montavimo būdas)
more... less
Spalva
more... less
Blizgumas
more... less
Raštas (dekoras)
more... less
Medžiaga
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 39 prekės(-ių)

Ir tai nėra misija neįmanoma, nes mūsų siūlomi vonios kambario baldai yra įvairių stilių, modelių ir kainų lygio gaminiai, kuriuos galima pritaikyti bet kokioje aplinkoje – nuo standartinio daugiabučio vonios kambarėlio iki restauruojamo dvaro vonios kambario. Specialiai impregnuotos baldų plokštės ir vandeniui atspariais dažais bei lakais padengtos durelės ir išorinės sienelės apsaugo vonios baldus nuo drėgmės ir palengvina jų priežiūrą. Daug apdailos variantų – nuo ryškių spalvų blizgančių lakuotų paviršių iki šviesių medinių. Modelių įvairovė – nuo mažų kubo formos spintelių iki ilgų spintelių komplektų su durimis ir stalčiais, kuriuose įmontuoti tyliai (Soft Close) funkcionuojantys bėgeliai ir vyriai, patys uždarantys stalčių. Spintelių dureles galima rinktis dešinines ar kairines, o pagal tai, ką planuojate jose laikyti, galite pasirinkti daugiau stalčių, daugiau lentynų ar lentynomis nesuskirstytų erdvių stambesniems daiktams. Dar neturime baldų, kurie patys skalbtų, bet vonios baldai, į kuriuos įmontuojama skalbimo mašina, yra. Daugelis gamintojų siūlo specialias kompaktiškų baldų kolekcijas mažiems vonios kambariams ir tualetams. Baldai gali būti pakabinami ant sienos

statomi ant kojelių ar tiesiog ant grindų

ar tiesiog ant grindų

Labai patogūs yra kabinami vonios baldai. Jei vonios siena nėra tvirta, tinkamesni statomi ant kojelių baldai. Talpiausi – ant grindų statomi baldai.

Vonios kambario baldai gali būti skirstomi į: klasikinio dizaino

modernaus dizaino

ir standartinio dizaino

Nepamirškite – prie pasirinktų vonios baldų galima spalva ir faktūra idealiai priderinti sienų ir grindų plyteles.

Veidrodžiai

Veidrodžiai – neatsiejamas vonios kambario atributas. Be tiesioginės paskirties, jie atlieka ir kitą svarbią funkciją – vizualiai didina patalpą. Jei perkate vonios baldų komplektą, veidrodžiai dažniausiai bus integruoti į vonios baldų spinteles arba atskiri veidrodžiai, formomis priderinti prie vonios baldų ar santechnikos prietaisų formų.

Į vonios baldų spintelę įmontuotas veidrodis

Dar vienas gan populiarus vonios veidrodžio variantas – prie sienos priklijuotas specialiai išpjautas veidrodis. Jis komponuojamas su vonios plytelėmis

Lietuvos veidrodžių gamintojų kvalifikacija yra aukšta – gali pagaminti bet kokio dydžio, formos ir netgi spalvų veidrodžius. Labai įdomiai atrodo keleto priderintų spalvų veidrodžiai.

Variantas – ir paprastas virš vonios praustuvo pakabintas veidrodis

Veidrodžiai gali būti padengti nuo aprasojimo saugančia folija. Galima naudoti veidrodžio pašildymo plėvelę, kuri klijuojama ant apatinės veidrodžio dalies ir pajungiama į elektros tinklą. Toks veidrodis šildomas ir drėgmė ant jo nesikondensuos. Tai ypač tinka įklijuojamiems tarp plytelių veidrodžiams. Būkite atsargūs – elektros pajungimo darbus paveskite elektrikams.

Veidrodžių apšvietimas vonioje

Jeigu veidrodis iš vonios baldų kolekcijos, apšvietimas jame jau yra. Belieka jungti į elektros tinklą.

Apšvietimas gali būti ir integruotas veidrodyje

arba atskiri šviestuvai.

Šiuolaikiniuose balduose naudojami halogeniniai arba LED šviestuvai.

Jeigu veidrodį įklijavote sienoje tarp plytelių, patys nuspręskite, ar pakaks gero bendro vonios kambario apšvietimo, ar labiau tiks sieninis šviestuvas virš kriauklės.

Klausimai / atsakymai

Ženeta, 2021 05 4, 10:49
Klausimas:
Sveiki. Domina šios kolekcijos baldai:Ravak, Čekija. Kolekcija Formy. Gal galima būtų sužinoti matmenis ir kainą? Gal yra galimybė apžiūrėti ekspozicijoje?
Iris (Egesta), 2021 05 4, 11:08
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums į el. paštą.
Jadvyga, 2021 02 28, 10:50
Klausimas:
Sveiki, ieškome kokybiškos pastatomos 100-120 pločio vonios spintelės su praustuvu ir veidrodžiu.
Iris (Egesta), 2021 03 3, 07:32
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums į el. paštą.
Nade, 2021 02 3, 09:16
Klausimas:
Sveiki, ieškome 100-120cm pločio vonios spintelė pakabinamos su pastatomu praustuvu arba be jo juodos arba baltos spalvos, ar turite ką pasiūlyt??
Iris (Egesta), 2021 02 3, 09:34
Atsakymas:
Laba diena,
Su Jumis susisieks vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Ineta, 2021 01 19, 19:35
Klausimas:
Sveiki, domina vieno stalčiaus vonios spintelė apie 70cm pločio. Ar galite ką pasiūlyti
Iris (Egesta), 2021 01 20, 10:35
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Grigorij, 2020 11 28, 18:00
Klausimas:
Sveiki, domina vonios spintele, su sildomu veidrodziu nuo rasojimo, ar turite ka pasiulyti?
Iris (Neringa), 2020 12 1, 11:34
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.