Vonios baldai, veidrodžiai

Visai nestebina, jei pagalvojus apie vonios kambario baldus Jums prieš akis iškyla tik balta plastikinė kampinė lentyna ar spintelė blogai užsidarančiomis durelėmis. Net jei vonios baldai nesulaukė Jūsų dėmesio tik dešimtmetį, praleidote labai daug. Šiandien apie vonios baldus, jų asortimentą galima pasakoti tiek pat plačiai, kaip ir apie virtuvės baldus. Šis sugretinimas nėra atsitiktinis – vonios kambarys, kaip ir virtuvė, per paskutinį dešimtmetį sulaukė žymiai daugiau gamintojų dėmesio, dėl to padidėjo baldų atsparumas, funkcionalumas ir ergonomiškumas. Prasiplėtė vonios baldų įvairovė, pasikeitė supratimas apie jų grožį. Atsirado poreikis vonios baldus derinti prie bendro namų interjero.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Grupė
more... less
Ilgis
3 100
Plotis
1 49
Storis/Aukštis
1 150
Tipas (montavimo būdas)
more... less
Spalva
more... less
Blizgumas
more... less
Raštas (dekoras)
more... less
Medžiaga
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 49 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Judita Sinkevičiūtė, 2024 04 2, 21:03
Klausimas:
Domina vonios baldai (pakabinama spintele su praustuvu + pakabinama ūkinė spintelė su skalbinių krepšiu)
Iris (Raminta), 2024 04 3, 10:43
Atsakymas:
Su Jumis susisieks vadybininkas.
Auksė, 2024 01 25, 22:38
Klausimas:
Sveiki, ieškome spintelės su praustuvu, gylis 30cm, ilgis 50-80cm. Ar turite ką nors pasiulyti?
Iris (Raminta), 2024 01 26, 12:58
Atsakymas:
Laba diena, su Jumis susisieks vadybininkas.
Jonas Kazlauskas, 2023 02 21, 17:10
Klausimas:
ar turitė kampinių pakabinamų spintelių voniai?
Iris (Raminta), 2023 02 22, 11:15
Atsakymas:
Neturime.
Greta, 2022 11 24, 22:54
Klausimas:
Laba diena,
ieškome stalviršio į vonios kambarį. Ant jo stoves kriauklė, o po juo bus skalbimo mašina.
Ar turite kokį nors pasiūlymą?
Ačiū
Iris (Egesta), 2022 11 25, 15:39
Atsakymas:
Atrašėme Jums į el. paštą.
Laura, 2022 07 12, 23:59
Klausimas:
Sveiki,
Domina vonios baldai ( pakabinami: spintele su kriaukle + pakabinama ūkinė spintelė, spalva balta, plokštės tipas: blizgi)
Iris (Egesta), 2022 07 13, 09:11
Atsakymas:
Su Jumis susisieks vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Ir tai nėra misija neįmanoma, nes mūsų siūlomi vonios kambario baldai yra įvairių stilių, modelių ir kainų lygio gaminiai, kuriuos galima pritaikyti bet kokioje aplinkoje – nuo standartinio daugiabučio vonios kambarėlio iki restauruojamo dvaro vonios kambario. Specialiai impregnuotos baldų plokštės ir vandeniui atspariais dažais bei lakais padengtos durelės ir išorinės sienelės apsaugo vonios baldus nuo drėgmės ir palengvina jų priežiūrą. Daug apdailos variantų – nuo ryškių spalvų blizgančių lakuotų paviršių iki šviesių medinių. Modelių įvairovė – nuo mažų kubo formos spintelių iki ilgų spintelių komplektų su durimis ir stalčiais, kuriuose įmontuoti tyliai (Soft Close) funkcionuojantys bėgeliai ir vyriai, patys uždarantys stalčių. Spintelių dureles galima rinktis dešinines ar kairines, o pagal tai, ką planuojate jose laikyti, galite pasirinkti daugiau stalčių, daugiau lentynų ar lentynomis nesuskirstytų erdvių stambesniems daiktams. Dar neturime baldų, kurie patys skalbtų, bet vonios baldai, į kuriuos įmontuojama skalbimo mašina, yra. Daugelis gamintojų siūlo specialias kompaktiškų baldų kolekcijas mažiems vonios kambariams ir tualetams. Baldai gali būti pakabinami ant sienos

statomi ant kojelių ar tiesiog ant grindų

ar tiesiog ant grindų

Labai patogūs yra kabinami vonios baldai. Jei vonios siena nėra tvirta, tinkamesni statomi ant kojelių baldai. Talpiausi – ant grindų statomi baldai.

Vonios kambario baldai gali būti skirstomi į: klasikinio dizaino

modernaus dizaino

ir standartinio dizaino

Nepamirškite – prie pasirinktų vonios baldų galima spalva ir faktūra idealiai priderinti sienų ir grindų plyteles.

Veidrodžiai

Veidrodžiai – neatsiejamas vonios kambario atributas. Be tiesioginės paskirties, jie atlieka ir kitą svarbią funkciją – vizualiai didina patalpą. Jei perkate vonios baldų komplektą, veidrodžiai dažniausiai bus integruoti į vonios baldų spinteles arba atskiri veidrodžiai, formomis priderinti prie vonios baldų ar santechnikos prietaisų formų.

Į vonios baldų spintelę įmontuotas veidrodis

Dar vienas gan populiarus vonios veidrodžio variantas – prie sienos priklijuotas specialiai išpjautas veidrodis. Jis komponuojamas su vonios plytelėmis

Lietuvos veidrodžių gamintojų kvalifikacija yra aukšta – gali pagaminti bet kokio dydžio, formos ir netgi spalvų veidrodžius. Labai įdomiai atrodo keleto priderintų spalvų veidrodžiai.

Variantas – ir paprastas virš vonios praustuvo pakabintas veidrodis

Veidrodžiai gali būti padengti nuo aprasojimo saugančia folija. Galima naudoti veidrodžio pašildymo plėvelę, kuri klijuojama ant apatinės veidrodžio dalies ir pajungiama į elektros tinklą. Toks veidrodis šildomas ir drėgmė ant jo nesikondensuos. Tai ypač tinka įklijuojamiems tarp plytelių veidrodžiams. Būkite atsargūs – elektros pajungimo darbus paveskite elektrikams.

Veidrodžių apšvietimas vonioje

Jeigu veidrodis iš vonios baldų kolekcijos, apšvietimas jame jau yra. Belieka jungti į elektros tinklą.

Apšvietimas gali būti ir integruotas veidrodyje

arba atskiri šviestuvai.

Šiuolaikiniuose balduose naudojami halogeniniai arba LED šviestuvai.

Jeigu veidrodį įklijavote sienoje tarp plytelių, patys nuspręskite, ar pakaks gero bendro vonios kambario apšvietimo, ar labiau tiks sieninis šviestuvas virš kriauklės.

Kažkam kilo mintis, kad esant skirtingai emocinei būsenai, žmogus norėtų matyti ir besikeičiančią aplinką. Tam sukūrė LED apšvietimą voniai, kurio skleidžiams šviesos srautas keičia spalvą: geltonas apšvietimas (3000K ) tarsi šildo aplinką, perjungus reguliatorių į 4500K LED šviestuvus, šviesa bus neutrali, o prie 6500K sklis šalta balta spalva. Kita spalva – kitoks  vonios kambarys.

Vonios baldų gamintojai nuolat ieško būdų atskleisti  baldo savitumui. Dabar tai realizuojama per naujas formas, spalvas ir smulkius akcentus. Be įprastos baltos spalvos vonios spintelės su chrominės spalvos rankenėlėmis gamintojai siūlo ir kitų spalvų variantus. Įdomiau atrodo pilkos, žalsvos, mėlynos ar šviesiai rožinės spalvos spintelės. Dar daugiau unikalumo vonios baldui suteikia tos pačios arba kontrastiškai parinktos spalvos praustuvas. Keičiasi ir baldų rankenėlių spalvos: chromą, baltą ar matinį juodą papildo įvairių spalvų (geltono, raudono) aukso rankenėles. Šie aukso gabalėliai suteikia vonios baldams žaismingumo ir išskirtinumo, o kartu ir gražaus derėjimo prie auksuotų plytelių ar jų dekorų.

Platus ir  baldinių spintelių stalvišių pasirinkimas: nuo apdirbtų medžio plaušo plokščių iki tikro marmuro stalviršių. 

Praustuvas vis dažniau neįleidžiamas į vonios baldą, bet yra laisvai pastatomas ant atskiro, dažnai didesnių gabaritų, vonios baldo stalviršio. O pastatomas praustuvas gali būti bet kokios formos: apvalus, elipsės, kvadratinis, trikampis ar netaisyklingos formos. Taip atsiranda išskirtinio dizaino vonios baldai. Fantazija neturi ribų.

Jums verta paskaityti

Stilingi vonios baldai, Modernūs vonios baldai, Vonios spintelės, Pakabinamos vonios spintelės, Pastatomos vonios spintelės , Vonios spintelės su veidrodžiu, Kampinės vonios spintelės, Vonios spintelės virš skalbimo mašinos, Vonios veidrodžiai, Vonios veidrodžiai su lentynomis, Vonios veidrodžiai su spintele, Vonios veidrodis su LED, Kampinės vonios lentynos, Stiklinės vonios lentynos, Sendinti veidrodžiai, Vonios baldų komplektai, Siauros vonios spintelės, Dideli vonios veidrodžiai , Maži vonios veidrodžiai, Vonios spintelės pastatomos, Apvalūs veidrodžiai,

Dažnai užduodami klausimai

Reikėtų atsižvelgti į vonios kambario dydį, išplanavimą, dizainą. 

Nuo medžiagos iš kurios baldai pagaminti, apdailos variantų, modelių, papildomų funkcijų (Soft Close bėgeliai ir vyriai) ir t. t.

Patys populiariausi - standartinio ar modernaus dizaino vonios kambario baldai.