Klinkerio plytelės

Klinkerio plytelės mažai įgeria vandenį. Todėl tinka naudoti lauke ir mūsų sąlygomis. Jas galima kloti ir patalpose, bet jų pranašumai čia nereikalingi. Klinkerio plytelės būna ir glazūruotos. Glazūros atsparumui taikoma PEI klasifikacija. Naudojamos plačiai.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Grupė
more... less
Raštas
more... less
Spalva
more... less
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
10 80
Plotis
6 60
Storis/Aukštis
0, 0 0, 2
Mato vienetas
more... less
Pristatymo laikas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 574 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

jonas, 2021 06 2, 10:15
Klausimas:
Kokio storio tarpiklius ( kryžiukus) rekomenduojat lauke klojamoms 300x300 klinkerio plytelėms ?
Iris (Mindaugas), 2021 06 2, 12:24
Atsakymas:
Laba diena,
30x30 plytelėms tinkami 3 mm ir didesni kryželiai.
Raminta, 2021 04 29, 18:06
Klausimas:
Sveiki. Bute viena siena isklijuota klinkerio plytelemis, deja praėjus keliems mėnesiams jau nemažai plytelių atsokineja. Gal žinote priežastį kodėl taip galėjo atsitikti ir kokiais klijais jas vėl galima būtų priklijuoti?
Iris (Saulius), 2021 04 30, 09:42
Atsakymas:
Laba diena,
1. Jeigu atšokusi plytelė yra su klijų sluoksniu - problemos su pagrindu. Galbūt nebuvo panaudotas gruntas prieš plytelių klijavimą arba jis buvo netinkamas.
2. Jeigu plytelė atšokusi, o cementiniai klijai likę ant sienos, vadinasi, plytelių klijavimo metu nesilaikyta technologijos - ant sienos pagrindo užtepti plytelių klijai buvo per ilgai "atviri" ir per greitai išdžiūvo.
3. Reikėtų įvertinti ir pačią plytelę. Galbūt tai labai pigi, stipriai įgerianti plytelė, pagaminta trečiose šalyse (pvz., Indija).
Sprendimas:
Mechaniniu būdu pašalinti cementinių klijų likučius tiek nuo sienos pagrindo, tiek nuo pačios plytelės.
Nuvalyti dulkes nuo paviršių (tiek nuo pagrindo, tiek nuo plytelės), nugruntuoti pagrindą ant kurio klijuosite plyteles (rekomenduojame Atlas Uni-Grunt arba Ceresit CT-17 po 1 L). Plytelių klijavimui rinkitės Atlas Elastyk, Atlas Plus, Ceresit CM-12 arba Ceresit CM-17 klijus.
Antanas Tarvydas, 2021 03 19, 13:34
Klausimas:
Mane domina akmeni imituojancios klinkerines plyteles, cerrad, Lenkija. Koekcija canella Natura. Kokia kvadrato kaina ir plyteles storis?
Iris (Gintarė), 2021 03 22, 07:12
Atsakymas:
Laba diena,
Šios plytelės kainą rasite mūsų e-parduotuvėje: https://www.iris.lt/e-parduotuve/490-300-10-6811-canella-natura-klink-plytele-1
Plytelės storis - 1 cm.
Valerij, 2021 03 7, 16:15
Klausimas:
Cerrad lenkija kolekcija piatto kokia kaina kvadrato aciu
Iris (Gintarė), 2021 03 8, 07:35
Atsakymas:
Laba diena,
Šios plytelės yra mūsų e-parduotuvėje: https://www.iris.lt/e-parduotuve/catalogsearch/result/?q=piat
Saulė, 2019 07 22, 21:23
Klausimas:
Sveiki,
Pirkome namą su įrengtu kiemu-takeliai, laipteliai ir terasa išklijuoti klinkerio plytelėmis ( kaip aiškino buvę savininkai-norėjo " itališko "kiemelio). Gyvenamme 4 metus, kiemas atrodo labai netvarkingai-plytelės vietomis sutrupėjusios, laiptelių plytelės nušokusios, terasos kai kurios plytelės kliba nepritvirtintos. Siūlės visiškai ištrupėjusios. Paklausiu moteriškai, nesijuokite, kaip suprantu, plytelės buvo priklijuotos prie betoninio pagrindo, ar galima būtų kažkokią kitą ( pvz. betoninę trinkelę ) dangą kloti ant viršaus , ar reikėtų viską išdaužyti, įskaitant ir betoninį pagrindą ir pradėti viską nuo 0. ?
Iris (Algirdas), 2019 07 23, 17:49
Atsakymas:
Laba diena,
Klinkerio plytelės yra gera ir ilgaamžė danga. Problemos kyla dėl netinkamos hidroizoliacijos: po plytele ledu virtęs vanduo per laiką atplėšia plytelę nuo pagrindo arba ją suskaldo. Apsaugai būtina hidroizoliacija iš apačios ir vandeniui nelaidus glaistas tarpuose, kad vanduo nepatektų iš viršaus.
Tinkamai įrengti hidroizoliaciją dideliame po atviru dangumi esančiame plote yra sudėtinga: jei vanduo lengvai nenubėgs gerai įrengtu nuolydžiu, o liks ant plytelių paviršiaus, anksčiau ar vėliau pateks ir po plytele.
Jei betono pagrindas nestabilus, su įtrūkimais, vanduo patenka per juos.
Jei betoninis pagrindas yra stabilus, nesutrūkinėjęs, yra geras nuolydis vandens nubėgimui (jei nepakankamas, jį galima padaryti), padarius hidroizoliaciją, galima naujai klijuoti plyteles. Reikalavimai pagrindui: http://www.iris.lt/prekiu-panaudojimas/plyteliu-klojimas/plytelemis-isklotos-terasos-grindys/
Kitu atveju pagrindą reikia perdaryti.
Klinkerio trinkelės takeliams klojamos ant žvyro/skaldos sluoksnio, o ne ant betono. Anksčiau naudotas metodas, kai trinkelės klojamos ant betono, ko gero, nenaudojamas. Reiktų teirautis specialistų.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Klasikinis panaudojimas – imituoti plytas namų fasade. Klinkerio plytelės – gera ir pigesnė alternatyva klinkerio plytoms: puikiai imituoja, tokios pat ilgaamžės ir nereikalauja priežiūros, visos plytų spalvos. Nedidelis storis – privalumas atnaujinant fasadą.

Gamybai naudojamos dvi technologijos: tradicinė rankų darbo arba šiuolaikinė sauso presavimo technologija. Gaminio savybės panašios, o išvaizda skiriasi. 

Taip atrodo tradiciniu būdu pagamintos plytelės:

Natūraliai išgaunamos spalvos yra nuo gelsvos ar molio raudonumo iki tamsiai rudos ir juodos. Spalvą lemia įvairios molio rūšys. Degant jas skirtingą laiką skirtingose temperatūrose spalva neblunka, bet net tos pačios gamybos partijos klinkerio plytelių atspalviai skiriasi, o ir matmenys netikslūs. Bet ar tai trūkumas?

Sauso presavimo technologija (taikoma gaminant ir akmens masės plyteles) panaikina atspalvių netolygumą ir sumažina matmenų paklaidas. Plytelės atpinga apie du kartus, bet kampinės plytelės taip pagaminti nepavyksta.

Akivaizdu: panaudotos ne rankų darbo plytelės.

Cerrad, Lenkija. Kolekcija PiattoCerrad, Lenkija. Kolekcija PiattoCerrad, Lenkija. Kolekcija Retro BrickCerrad, Lenkija. Kolekcija Piatto

Sauso presavimo technologija gaminamos ne tik tradicinių klinkerio plytų formų plytelės. Populiarios akmenį imituojančios klinkerio plytelės. Įvairesnės spalvos, skirtinga paviršiaus faktūra, įvairūs matmenys.

Cerrad, Lenkija. Kolekcija Canella DarkCerrad, Lenkija. Kolekcija Canella NaturaCerrad, Lenkija. Kolekcija CanellaCerrad, Lenkija. Kolekcija Canella DesertCerrad, Lenkija. Kolekcija Canella DesertCerrad, Lenkija. Kolekcija Canella TerraCerrad, Lenkija. Kolekcija Canella Dark Cerrad, Lenkija. Kolekcija Canella Natura

Nepakeičiamos klinkerio plytelės įrengiant laiptus. Ypač lauke.

Sauso presavimo technologija pagamintos laiptų plytelės: 

Cerrad, Lenkija. Kolekcija Piatto HoneyGeras sumanymas – palangės iš klinkerio plytelių.Paradyz, Lenkija. Kolekcija Ilario Paradyz, Lenkija. Kolekcija Viano

Įmantresnės formos gaminamos klasikiniu šlapio formavimo būdu.

Klasikinį klinkerio grindų ar laiptų plytelių vaizdą galima paįvairinti dekoratyviniais elementais. Žaismingiau.

Interbau, Vokietija. Kolekcija ProvenceSierragres, Ispanija. Kolekcija BelmezStroher, Vokietija. Kolekcija Roccia

Ieškantiems darnos – prie fasado plytelių priderintos terasos ir/ar laiptų plytelės.

Cerrad, Lenkija. Kolekcija Piatto GrisCerrad, Lenkija. Kolekcija GobiParadyz, Lenkija. Kolekcija IlarioCerrad, Lenkija. Kolekcija Piatto Sand

Klinkerio plytelės tinka klojimui ne tik lauke. Su tomis pačiomis plytelėmis galima sukurti bendrą svetainės ir terasos vaizdą (laukas – vidus).

Stroher, Vokietija. Kolekcija TerraParadyz, Lenkija. Kolekcija VianoParadyz, Lenkija. Kolekcija CottoStroher, Vokietija. Kolekcija Roccia X

Pastaraisiais metais klinkerio plytelės pasipildė naujais raštais – medžio imitacija.

Gražiai atrodo lauko terasaAnt sienų ir ant grindų – ne medis, o klinkerio plytelės

Klinkerio plytelės tiks įrengiant baseinus ir prieigas prie jų. Bet kokius sumanymus leis realizuoti didelis skirtingų formų detalių ir spalvų pasirinkimas.

 Interbau, Vokietija Interbau, Vokietija

Klinkerio plytelėms tiks ne visi klijai: Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus?

Dar didesnis pasirinkimas kataloguose. Pristatymas neužtrunka.