XXL plytelės

XXL plytelių panaudojimo galimybės ir privalumai. XXL plytelės – tik didelių patalpų apdaila? Netiesa. Jos labai tinka ir mažiems vonios kambariams. Visi atsakymai, straipsnyje žemiau.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Grupė
more... less
Raštas
more... less
Spalva
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
119 280
Plotis
119 120
Storis/Aukštis
0, 0 0, 1
Mato vienetas
more... less
Pristatymo laikas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 242 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Jadvyga Čepelevskaja, 2024 03 13, 16:47
Klausimas:
Sveiki,
at turite 119.8*119.8 P- GOBI GREY STR (+EUR/PAL), AK. M. PLYTELĖ reikia 2vnt = 1 pakuotė
arba 119.8*119.8 P- GOBI GRAPHITE STR (+EUR/PAL), AK. M. PLYTELĖ reikia 2vnt = 1 pakuotė
Iris (Raminta), 2024 03 14, 13:09
Atsakymas:
Laba diena, šios plytelės užsakomos spec. užsakymu. Kreipkitės į artimiausią saloną: https://www.iris.lt/parduotuves
Žilvinas Buda, 2023 10 18, 11:32
Klausimas:
Ar galima butu nupirkti viena plytele 1190×1190
Iris (Raminta), 2023 10 18, 12:30
Atsakymas:
Taip, jeigu prie prekės yra rodomas minimalus užsakymo kiekis – 1,43 m2 t.y. 1 plytelė.
Marius, 2022 11 8, 10:58
Klausimas:
Sveiki, ar turite vietoje kazkoki likuti xxl dydzio plyteliu?
Iris (Egesta), 2022 11 8, 11:27
Atsakymas:
Neturime, jos yra vežamos pagal spec. užsakymą.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

XXL plytelės tinka ne tik didelėms, bet ir mažoms patalpoms. Kaip pritaikyti XXL plyteles nedideliame vonios kambaryje? Skaitykite straipsnyje.  

Plytelių matmenų įvairovė yra labai didelė – pradedant mažomis 2x2 cm mozaikinėmis plytelėmis, baigiant didelėmis, plokštes primenančiomis plytelėmis. Plytelės dydis ne ką mažiau svarbus už plytelės dizainą. Dydis daro didelę įtaką patalpos bendram estetiniui vaizdui ir erdvės suvokimui. 

Vis labiau auga susidomėjimas itin didelėmis plytelėmis, kurios dar vadinamos XXL plytelėmis. Nors jos yra brangesnės, su jomis geriau perteikiamos dizaino subtilybės.

XXL plytelių naudojimas interjere

XXL plytelės yra akmens masės ir gaminamos įspūdingų gabaritų – 120x120 cm, 120x240 cm, 160x320 cm. Pasitelkiant naujausias technologijas plytelės pagaminamos ne tik labai didelės, bet ir santykinai plonos: nuo 6 mm iki 12 mm storio. Grindų plytelės yra storesnės už sienų plyteles. 

XXL plytelės yra išskirtinės ne tik savo gabaritais, bet ir stulbinančiu vaizdu. Plytelėse idealiai atkartojami marmuro, grafito, onikso, kvarco ar kitų akmenų raštai, betonas, parūdijęs metalas. Tokios plytelės, neabejotinai, namams suteiks prabangos ir elegancijos. Itin didelio formato plytelėmis dekoruotos sienos ar grindys mažiau suskaidys erdvę, išlaikys gražų rašto vientisumą.

XXL plytelių panaudojimo spektras yra labai platus. Jos dedamos vonios kambariuose ar naudojamos kaip išskirtinis akcentas svetainės sienai. XXL plytelės tinkamos virtuvės stalviršiams ir saloms dengti. Čia dedamos storesnės – 12 mm storio plytelės. Didelės akmens masės plokštės – itin patvari ir kokybiška ventiliuojamų fasadų apdailos medžiaga. Jos yra atsparios šalčiui, temperatūriniams pokyčiams, UV spinduliams.

XXL plytelės – pigesnė ir patvaresnė alternatyva natūraliam akmeniui. Akmens masės plyteles žymiai lengviau prižiūrėti ir valyti, galima naudoti buitines valymo priemones. Kiek kitaip su natūraliu akmeniu. Jo paviršius yra porėtas, todėl labai greitai įsigeria nešvarumai be to yra labai jautrus rūgštims. Užtiškus acto lašeliui, liks dėmė, kurios jokiomis priemonėmis nepavyks išvalyti.

Dažnas įsitikinimas, kad labai didelių matmenų plytelės yra skirtos erdvioms patalpoms ir privatiems namams. Manoma, kad butui geriau rinktis mažesnio formato plyteles, nes dideles reikės pjaustyti. Pasirodo, kad nedidelės vonios sienai užtenka vienos 120x240 cm plytelės arba dviejų 120x120 cm plytelių. Tai reiškia, kad bus tik 2 glaistymo siūlės. Plytelių tarpai yra gana problematiška vieta, kur kaupiasi purvas, kalkės ar net pelėsis. Pačią plytelę nuvalyti paprasta, tačiau prie siūlių tenka paplušėti. Taigi kuo tų siūlių bus mažiau, tuo paprastesnė bus ir priežiūra. 

XXL plytelės pjaustymui reikalingi specialūs, tam skirti įrankiai. Geri meistrai juos turi. Plytelių gamintojai kolekcijose pateikia to paties rašto, bet skirtingų dydžių plyteles. Galima išvengti plytelių pjaustymo derinant, pavyzdžiui, 60x60 cm ir 60x120 cm plyteles. 

Butų savininkai vengia XXL plytelių dėl baimės jas sudaužyti manevruojant siaurose daugiabučių laiptinėse. Tokio dydžio plytelės atvežamos specialiose dėžėse, o meistrai turi prisisiurbiančius laikiklius, skirtus dideliems stiklo lakštams nešti, su jais saugiai užnešamos ir plytelės.

Prisibijoma ir XXL plytelių plonumo. Manoma, kad transportuojant ar klijuojant jos gali labai lengvai suskilti. Plytelės storis yra pakankamas saugiam gabenimui, o priklijavus ją ant grindų ar sienos, ta rizika išvis dingsta. Tam, kad įspūdingų gabaritų plytelės tvirtai laikytųsi, meistrai klijais privalo tepti ne tik pačią plytelę, bet ir sieną. 

XXL plytelės internetu

XXL plytelių stilius ir dizainas yra labai įvairus. Galima rinktis iš įvairių raštų ir atspalvių, prabangiai atrodančiu blizgiu ar moderniu matiniu paviršiumi. Labai mėgstamos marmuro imitacijos XXL dydžių plytelės. Jos pagaminamos įvairiausių atspalvių – baltos, juodos, rudos ar net mėlynos ir žalios.

Pirkti internetu patogu, nes galima greičiau peržiūrėti daug prekių ir jas palyginti. Dar didesnis XXL plytelių pasirinkimas – kataloguose. Ten rasite daug naujų minčių ir interjero idėjų. Patikusias plyteles galite užsakyti, o mes jas parvežime iš gamintojo. Katalogai --> 

Neapsisprendžiantiems tarp kelių plytelių variantų, siūlome kreiptis į konsultantus. Jie patars ir nubraižys vonios kambario vizualizaciją. Pagal Jūsų vonios matmenis išdėstys pasirinktas plyteles, santechniką, baldus. Bus lengviau apsispręsti.

Internetu dažnai pirkti yra pigiau. Čia rasite daug nuolaidų ir išpardavimų. Be to taikoma akcija pirmam apsipirkimui, kai gaunate specialią nuolaidą. Jos nebūtų apsiperkant fizinėse parduotuvėse. 

Prekes už tam tikrą mokestį pristatome iki Jūsų namų per kurjerius. Nemokamai patys atsiimti galite Iris salonuose.

Jums verta paskaityti

Akmens masės plytelės 90x90, Akmens masės plytelės 80x80, Akmens masės plytelės 60x120, Keraminės plytelės 80x80, Keraminės plytelės 90x90, Sienų plytelės 60x120, Grindų plytelės 120x120, Grindų plytelės 60x120, , Grindų plytelės 80x80, Grindų plytelės 120x60, Vonios plytelės 60x120, Marmurinės plyteles 80x80, , Didelės grindų plytelės, Didelės sienų plytelės, Didelės vonios plytelės, Didelės akmens masės plytelės, Didelės lauko plytelės, Didelės šaligatvio plytelės, Baltos didelės plytelės, Juodos didelės plytelės,

Dažnai užduodami klausimai

XXL plytelių panaudojimo galimybės yra itin plačios. Jos tinka ir mažuose, ir dideliuose vonios kambariuose, svetainėje akcentinei sienai, virtuvės stalviršiams ir saloms dengti, fasadams. 

XXL plytelės gaminamos įspūdingų matmenų: 120x120 cm, 120x240 cm, 160x320 cm. Jos ne tik didelės, bet ir santykinai plonos 6-12 mm. Grindų plytelės storesnės nei sienų plytelės.

Išsimatuoti sienų ir/ar grindų plotus. Gali būti, kad mažos vonios sienai užteks vienos 120x240 cm plytelės arba dviejų 120x120 cm plytelių.