Akmens mases plyteles

Akmens masės plytelės yra keraminės plytelės, kurioms specialiais priedais padidintas patvarumas ir sumažintas vandens įgeriamumas (< 0,5 %). Tai plačiausiai naudojamos plytelės. Jos tinka bet kurioms patalpoms: vonios, palėpės, holo grindims ar sienoms.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Grupė
more... less
Raštas
more... less
Spalva
more... less
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
3 280
Plotis
3 150
Storis/Aukštis
0, 0 0, 2
Mato vienetas
more... less
Pristatymo laikas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 3249 prekės(-ių)
40*60 MURALLA MIX, ak. m....
Greita peržiūra
−10%
Pristatymas per 3 - 5 d. d.
Bazinė kaina 25,80 € Kaina 23,22 € \ m2
  • 3 - 5 d. d.
  • −10%

Klausimai / atsakymai

Aelita, 2024 05 7, 17:55
Klausimas:
Sveiki ar iškart vietoje galima įsigyti reikiama kiekį plytelių?
Iris (Raminta), 2024 05 8, 11:57
Atsakymas:
Laba diena, turimus plytelių kiekius laikome centriniame sandėlyje, Alytuje. Užsakius į saloną atvyktų per 3-5 d.d.
Aurelijus, 2024 04 4, 16:12
Klausimas:
Sveiki.
Ar būna kažkas panašaus.
Fasado apdaila - klijuojamos akmens masės plytelės 120x40 cm, spalva - raudonų plytų (artima RAL 8004). Storis 10 mm. turi ETĮ ir yra paženklintas CE ženklu arba turi NTĮ.
Iris (Gintarė), 2024 04 4, 16:37
Atsakymas:
Laba diena, visos mūsų parduodamos plytelės turi CE ženklą.
Tačiau raudonų akmens masės plytelių 40x120 cm, deja, neturime.
Galime pasiūlyti 60x120 cm: https://www.iris.lt/plyteles/12536-298598-intero-red-mat-10mm-ak-m-plytele.html
Vytautas, 2023 09 21, 15:07
Klausimas:
reikia sviesiai pilku plyteliu lauko laiptams(30x30) 104vnt.atsparumas salciui.gali buti klinkerines arba akmens mases, tik kad nebutu plonos.
Iris (Raminta), 2023 09 21, 15:43
Atsakymas:
Jūsų nurodytu el. paštu nepavyksta išsiųsti laiško.
Dėl šio klausimo susisiekite su artimiausio salono konsultantais: https://www.iris.lt/parduotuves
KAROLINA LIPNEVIČIENĖ, 2023 09 13, 15:02
Klausimas:
Sveiki,

mane taip pat domina cersanit keep calm mat grey plytelės, ar galite parvežti?
Iris (Raminta), 2023 09 13, 17:17
Atsakymas:
Laba diena, šias plyteles galima užsisakyti spec. užsakymu. Kreipkitės į artimiausią saloną.
Audronė, 2023 08 9, 14:46
Klausimas:
laba diena, kokias galite pasiūlyti plyteles 30x60 cm ventiliuojamam fasadui. Domina tamsios
Iris (Mindaugas), 2023 09 12, 13:09
Atsakymas:
Laba diena, su Jumis susisieks vadybininkas ir pasiūlys Jūsų projektui plyteles.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Daugiau: Plytelių pasirinkimas pagal patalpą.

Įrengiant lauko terasas (net ir be betoninio pagrindo) ar lauko takelius geriausiai irgi tiks akmens masės plytelės. Su jomis atsparumu vandens ir šalčio poveikiui bando varžytis tik klinkerio plytelės. Greitai terasą ar takelį įsirengti galima dedant 2 cm storio lauko plyteles.

Neišsemtos išraiškos galimybės – akmens masės plytelės namų fasaduose. Skirtingi stiliai: medžio imitacija, akmuo, plytos, geometrinės figūros.

Vis labiau ryškėjanti tendencija – to paties rašto, bet skirtingų matmenų ar formų akmens masės plytelių derinimas.

Imituoja seną nušiurusią arba naujutėlę laku tviskančią tauraus medžio parketlentę. Dažna kopija pranoksta originalą. Dabar ypač madinga plyteles dėti eglutės (chevron) stiliumi.

Skirtingų raštų akmens masės plytelės dera tarpusavyje: medžio imitacija su marmuro ar kito akmens imitacija. Puošnūs dekorai.

Akmens masės plytelės išsiskiria itin dideliais matmenimis (100x300; 100x100 cm ir t. t.). Visiškai kitos galimybės ir rezultatas.

Vientisą vaizdą sukurti padeda minimalus tarpas tarp plytelių. Dauguma akmens masės plytelių yra rektifitkuotos (apipjautos), todėl jas galima dėti su 1 mm tarpu.

Jos atsparios ne tik šalčiui, bet ir karščiui: tinkamos židinio apdailai.

Jei akmens  masės pakopos laiptams formų įvairove ir nusileidžia klinkerio laiptų pakopoms, tai spalvų ir dydžių įvairove lenkia. Lauko laiptai mūsų klimato sąlygom.

Iš ilgų ir skirtingo pločio akmens masės plytelių gausos galima išsirinkti (arba išpjauti) tinkamų matmenų vientisą palangę vidui ar išorei.  

Universalu: laiptų pakopa arba palangė.

Akmens masės plytelės būna glazūruotos ir neglazūruotos. Glazūruotos spalvingesnės, didensė raštų gausa.

Akmens masės plytelėms klijuoti reikia parinkti tinkamus klijus, tai ypač aktualu plyteles klojant lauke, o atskirti jas nuo keraminių nelengva. Požymis: akmens masės plytelių blogoji pusė yra pilkšvos, o ne rusvos spalvos, galimi įrašai: gres, porcellanato, porcelanico, frost proof ir pan.

Paskutinių metų įvykiai pasaulyje sujaukė nusistovėjusią tvarką ir tarp akmens masės plytelių gamintojų. Kaip žinia, plytelių gamybos procese, o ypač akmens masės plytelių gamyboje, sunaudojama daug dujų. Ką daryti, kad brangstančios dujos į padanges neiškeltų plytelių kainos? Gamintojų sprendimas – mažinti plytelių storį išlaikant nepakitusias technines charakteristikas. Prieš keletą metų buvę populiarūs 11 - 9 mm plytelių storiai susitraukė iki standartinių 8 mm. Tuo pačiu metu didėjo ir akmens masės plytelių matmenys. Dydis 60*60 cm jau tapo „ekonominiu“ formatu. Vis labiau populiarėja 90*90, 100*100, 120*120, 80*160 cm dydžių  plytelės.

Bet esminis pokytis – išsiplėtė didelio matmens akmens masės plytelių, vadinamų slabais, gamyba. Jų storis prasideda nuo 3,5 mm, o įprasti matmenys 120*280, 120*320 cm. Yra ir dar didesnių.

Kam reikalingos tokio dydžio plytelės? Pirmiausia – išskirtinis vaizdas. Kaip žinia, akmens masės plytelės idealiai atkartoja bet kokio akmens raštą. Akmuo perpjaunamas, pjūvio paviršius nufotografuojamas ir vaizdas perkeliamas ant plytelės. Jei nuotrauka didelė, o plytelė maža, vaizdas išdalinamas į kelias ar keliasdešimt plytelių. Ir nebūtinai plytelių mozaiką mums visada pasiseks teisingai sudėlioti, o  ant didelės plytelės telpa visas akmens pjūvio vaizdas be atskirų elementų pasikartojimo. Tokia akmens kopija yra pranašesnė ir už originalą, nes vientisas akmuo dėl didelio svorio negali būti panaudotas, o idealiai sudurti atskiras dalis neįmanoma. Gaminamos tokio aukščio akmens masės plytelės, kad dengtų sieną nuo grindų iki lubų.

Be išskirtinio vaizdo slabai turi dar vieną pranašumą: net ir vonios kambaryje (kur ypač drėgna patalpa) po jais nebūtina hidroizoliacija. Nėra siūlių, nėra ir galimybės prasiskverbti drėgmei.

Jei lyginsime įprastų matmenų plytelių kainas su slabų kaina, gali pasirodyti, kad jie brangūs. Teisinga lyginti visos sienos įrengimo kainą su darbu ir medžiagų kainą. Klijuojant slabą sunaudosite mažiau klijų, nereikės hidroizoliacijos, visai nereikės ar labai mažai reikės siūlių glaisto ir medžiagų siūlei nuvalyti, ir impregnuoti. Vargu, ar be meistro apsieisite, bet darbas truks žymiai trumpiau.

Didėja ir akmens masės plytelių terasoms ar lauko takeliams gabaritai - viršija metrą. Ploninti jas netikslinga, nes padėta ir nepriklijuota plytelė turi sverti daug, kad būtų stabili. Vyrauja du storiai – 2 cm ir 1,8 cm, o viena plytelė gali sverti ir 70 kg.

Akmens masės plytelės jau atkartojo visų akmenų grožį, panaudotos visos esamos ir gamtoje neesančios spalvos (prisimintos retos samanos ir garstyčių spalvos), o kas toliau? Ką naujo sugalvos?

Jums verta paskaityti

Akmens masės plytelės 30x60, Dekoratyvinės akmens masės plytelės, Akmens masės plytelės sienoms, Akmens masės plytelės lauko terasai, Lauko akmens masės plytelės, Akmens masės plytelės 60x60, Akmens masės plytelės 45x45, Akmens masės plytelės 20x20, Akmens masės plytelės 40x40, Akmens masės plytelės 90x90, Akmens masės plytelės 80x80, Akmens masės plytelės 60x120, Akmens masės plytelės 30x30, Akmens masės plytelės 60x40, Juodos akmens mases plyteles, Baltos akmens masės plytelės, Poliruotos akmens masės plytelės, Akmens-mases-plyteles-33x33, Akmens masės plytelės fasadui, Akmens masės grindų plytelės, Akmens masės plytelės šildomoms grindims, Akmens masės plytelės garažo grindims, Akmens masės plytelės kapams, Impregnuotos akmens masės plytelės, Didelės akmens masės plytelės, Akmens masės plytelių išpardavimas,

Dažnai užduodami klausimai

Akmens masės plytelės mažai įgeria vandenį ir yra atsparios šalčiui ir karščiui. Labai tinkamos kloti lauke.

Akmens masės plytelės fasadui gali būti įvairaus dizaino - akmens, medžio, metalo ir kt. imitacijos. Kokybiškos plytelės, tinkančios fasadui, kaina turėtų būti apie 12-17 €/m2 ar daugiau. 

Akmens masės plytelės tinkamos kloti visur: vidaus patalpose (vonioje, virtuvėje, koridoriuje) ir lauke (terasose, ant laiptų, fasadų).