Medžio imitacijos plytelės

Ar Lietuvoje trūksta parketlenčių, kad vis dažniau interjeruose naudojame medžio imitacijos plyteles? Netrūksta. Tai kokios to priežastys?

Naujos plytelių gamybos technologijos leidžia pagaminti labai tikroviškas medžio imitacijos plyteles. Imituojama ne tik spalva, bet ir paviršiaus reljefas. Aukštesnės kokybės plyteles sunku atskirti nuo parketlenčių, o šildomos grindys yra ta vieta, kur kopija (medžio imitacijos plytelės) yra pranašesnė už originalą (parketlentes). Kaip žinia, ne visos medžio parketlentės tinka šildomoms grindims, o plytelės – labiausiai tam tinkanti danga. Be to, plyteles paprasčiau prižiūrėti ir nereikia periodiškai atnaujinti ir saugoti kaip parketo.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Grupė
more... less
Raštas
more... less
Spalva
more... less
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
19 180
Plotis
9 75
Storis/Aukštis
0, 0 0, 2
Mato vienetas
more... less
Pristatymo laikas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 285 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Raimondas, 2023 12 7, 10:45
Klausimas:
ieškau medžio imitacinių plytelių grindims 143mmx640mm matmenų( arba artimų )
Iris (Raminta), 2023 12 7, 11:15
Atsakymas:
Su Jumis susisieks vadybininkas.
Jurga, 2023 11 2, 23:05
Klausimas:
Sveiki. Norim medzio imitacijos plyteliu virtuvei kartu su svetaine, Reikia kad butu kuo tikroviskesne medzio imitacija, 30x120 arba 20x120. Kokias plyteles galetumet rekomenduoti, kokio gamintojo?
Iris (Gintarė), 2023 11 6, 14:07
Atsakymas:
Laba diena, visos dabartinės plytelės atrodo tikroviškai – yra su visomis medžiui būdingomis detalėmis. Geriausia būtų, jei atvyktumėte į artimiausią IRIS saloną ir plyteles apžiūrėtumėte gyvai.

Medžio imitacijos plytelės e. prekyboje: https://www.iris.lt/14-medzio-imitacijos-plyteles?plotis=19-30
Rūta, 2023 01 26, 13:39
Klausimas:
Laba diena,
Ar turite medžio imitacijos plytelių OSIMORI AVORIO RT 25X150 (matinės). Domina kaina ir pristatymo terminai.
Reikalinga apie 100 kvadratų.
Iris (Raminta), 2023 01 26, 14:03
Atsakymas:
Šio gamintojo plytelėmis neprekiaujame.
Ilona, 2022 04 10, 22:54
Klausimas:
Sveiki, ieškau medžio imitacijos plytelių 12x60cm kad galėčiau sujungti holą su kambariu isdengtu parketlentem(12x60cm). Nenoriu jokių sujungimo juostų ir tt. Ką galetumet pasiūlyti šviesios ąžuolo spl. Palanga
Ačiū
Iris (Egesta), 2022 04 11, 08:28
Atsakymas:
12x60 cm medžio imitacijos plytelių neturime. Artimiausias matmuo - 11x60 cm: https://www.iris.lt/14-medzio-imitacijos-plyteles?ilgis=60-60&plotis=11-11
Vaida, 2020 06 3, 20:33
Klausimas:
Sveiki. Reikia medžio imitacijos plytelių šviesios spalvos, gal nebūtų nei ryža nei pilka spalva. Ką galėtumėt pasiūlyti?
Iris (Egesta), 2020 06 4, 13:47
Atsakymas:
Laba diena,
Siūlome peržiūrėti medžio imitacijos plyteles mūsų e-parduotuvėje: https://www.iris.lt/e-parduotuve/plyteles/medzio-imitacijos-plyteles?plytele_spalvos_kodas=520&store=
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Medžio imitacijos plytelės grindims taip gerai atkartoja įvairaus medžio rūšis, kad pažinti medžiagą galima tik ją palietus. Raštų įvairovė – milžiniška.

Medžio imitacijos plyteles, skirtingai nei patį medį, galima naudoti ir drėgnose patalpose – vonioje. Atsiranda norinčių turėti „medinę“ vonią. Kadangi dažniausiai imituojamos parketlentės, jų matmenys – siauros ir ilgos lentos – perkeliami į medžio imitacijos plyteles.

Medžio imitacijos plytelės būna glazūruotos keraminės arba akmens masės. Vidaus patalpoms tinka ir vienos, ir kitos, o laukui – tik akmens masės plytelės: Plytelių pasirinkimas pagal patalpą, lauko plytelės.

Lauko terasai panaudotos medžio imitacijos akmens masės plytelės derintos prie aplinkos.

Gaminamos medžio imitacijos plytelės ir sienoms.

Populiarėja sendinto medžio imitacijos plytelės.

Įdomesni sprendimai su medžio imitacijos plytelėmis.

Plytelės būna rektifikuotos (pjautos) ir įprastos presuotos. Rektifikuotų plytelių matmenys tikslesni, todėl joms pakanka 1–2 mm glaisto tarpo (rekomenduojamas 2 mm). Presuotoms plytelėms glaisto tarpas turi būti bent 3 mm.

Bent jau pasižiūrėti medžio imitacijos plyteles verta. Gali patikt.

Visas asortimentas - kataloguose.

Jums verta paskaityti

Dažnai užduodami klausimai

Medžio imitacijos plytelės kaip ir medžio parketas yra iš mados neišeinanti klasika. Medžio plytelės tinka praktiškai visuose interjeruose - klasikiniuose ir moderniuose. 

Plytelių klijavimas yra specifinių žinių, įrankių ir patirties reikalaujantis darbas. Jį vertėtų patikėti meistrui. 

Medžio imitacijos plytelės, kitaip nei natūralaus medžio parketas yra atsparios vandeniui. Jas galima kloti vonioje ar lauke.