Kaip pirkti iš e. katalogų?

Kaip surasti kainą ir pirkti iš e. katalogų?

 

Kuo ypatingas pirkimas iš e. katalogų?

Pirkimas e. parduotuvėje yra paprastesnis ir greitesnis, nes prekė jau yra sandėlyje, o jos kaina žinoma – sumokėjai ir gavai.

Pirkimas iš e. katalogo yra sudėtingesnis, nes kainų kataloge nėra, o prekės užsakomos. Tik sužinoję prekės kainą ir jos pristatymo iš gamintojo laiką, nuspręsite, ar prekę pirkti.

 

Pirkimo iš e. katalogų etapai

Atsiverskite pasirinktą katalogą. Verskite puslapį po puslapio – kaip knygą. Vaizdą didinkite ar mažinkite. Įsidėmėkite patikusios prekės kodą ir pavadinimą – juos rasite kataloguose šalia prekės nuotraukos.

Patikrinkite, gal patikusi prekė yra mūsų e. parduotuvėje (ieškokite e. parduotuvės paieškos lauke pagal prekės kodą ar pavadinimą). Joje nusipirksite greičiau.

 

Užsakymų iš katalogo formavimas

Suveskite savo duomenis (Vardas, pavardė, el. paštas, telefono numeris ir (pasirinktinai) papildoma informacija / komentarai).

Žemiau suveskite pageidaujamos prekės informaciją, kuri yra reikalaujama formoje (Katalogas, prekės kodas, prekės kiekis ir mato vienetas).

Į vieną „Prekių užklausą“ galima sukelti visas Jus dominančias prekes iš skirtingų e. katalogų.

Klaidingai pridėtą prekę galima pašalinti.

Paspaudus „Siųsti užklausą“, užklausa persiunčiama mums. Jai suteikiamas unikalus numeris, palengvinantis tolesnį bendravimą.

 

Prekių užsakymas

Sužinoję prekių pristatymo datą, Jus informuosime el. laišku, kuriame bus nurodyti tolimesni veiksmai. Gamintojas trumpai rezervuos užklaustas prekes ir lauks sprendimo. Jei nuspręsite prekių nepirkti arba per el. laiške nurodytą laiką mums neatsakysite, prekių neužsakinėsime, o gamintojas prekių rezervavimą anuliuos.

Tik gavę Jūsų patvirtinimą el. paštu apie sprendimą pirkti, paruošime pirkimo užsakymą gamintojui.

Patikrinkite užsakomų prekių kiekį – 73 procentai mūsų plytelių pirkėjų užsisako nepakankamą kiekį. Įvertinkite plytelėms būtiną atsargą.

 

Prekių apmokėjimas ir užsakymo vykdymas

Jūsų užsakytas prekes patalpinsime e. parduotuvėje ir apie tai nedelsiant informuosime el. laišku. Per laiške nurodytą laiką gavę apmokėjimą, pradėsime vykdyti užsakymą.

Užsakytų prekių pirkimui ir atsiėmimui galioja e. parduotuvės taisyklės.