Klozetai, bidė

Klozetai gaminami pakankamai skirtingi. Ant kokio norime sėdėti?

Nepriklausomai nuo to, ar klozetas bus atskiroje tualeto patalpoje ar vonioje, turite apsispręsti, kokie klozetai priimtinesni: ant grindų pastatomi ar ant sienos pakabinami. Dėl grožio ar skonio nesiginčykime: vieniems patinka vienokie, kitiems – kitokie klozetai, bet ryškaus pranašumo pirkėjai neteikia nė vieniems. Vienų manymu pakabinami klozetai pranašesni, nes patogiau plauti patalpos grindis, kiti mano, kad paprasčiau įrengti pastatomą klozetą. Pakabinamą klozetą įrengti kainuoja daugiau – prisideda pakabinimo rėmo kaina.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Grupė
more... less
Montavimo būdas
more... less
Forma
more... less
more... less
Paviršiaus padengimas
more... less
Storis/Aukštis
3 87
Medžiaga
more... less
Savybės
more... less
Spalva
more... less
Blizgumas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 94 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Andrius, 2024 02 10, 19:33
Klausimas:
Laba diena,

Ar įmanoma užsakyti klozeto dangtį juodos spalvos šio modelio: 500.688.01.1?

BR,
Andrius
Iris (Neringa), 2024 02 12, 15:01
Atsakymas:
Laba diena, deja, neįmanoma.
Violeta, 2023 12 14, 12:25
Klausimas:
Laba diena,
Reikia klozetui dangčio su sėdyne bellavista arcadia, arba analogo, kad tiktų klozetui.
Geros kokybės ir lėtai nusileidžiančio dangčio.
Tvirtinimo dangčio 15,5cm
Ilgis dangčio 41 cm
plotis -36,6 cm
Pagarbiai ,
Violeta
Iris (Raminta), 2023 12 14, 15:34
Atsakymas:
Laba diena, susisieksime el. paštu.
Erika Cesnoviciene, 2023 11 19, 22:34
Klausimas:
labas vakaras ar turite raudonos spalvos unitazu?
Iris (Neringa), 2023 11 20, 16:42
Atsakymas:
Laba diena, raudonos spalvos WC, deja, pasiūlyti negalime.  
Aurimas Miškinis, 2023 11 6, 11:10
Klausimas:
Laba diena. Esame Jūsų klausę dėl galimybės įsigyti varžtus klozeto dangčiui (nes atsiveržus dangčio laikančiai (vienos pusės) veržlei ar varžtui, jie sukrito į klozeto keramikos vidų... ir jų pasiekti nepavyksta).
Jūs atsakėte ,,galima užsisakyti naujus vyrius (pakeisite vyrius, nereikės numontuoti WC puodo): 598035000 - set hng Ge f WC-st fast-a sft-cls –68,30 eur/vnt su pvm".
Bandėme, bet numontuoti mums puodo nebeišeina, todėl norime pas Jus užsakyti šį varžtų komplektą klozetui IDO IT RIMFREE su Soft close dangčiu.
Kaip atlikti užsakymą?
Ačiū
Iris (Raminta), 2023 11 6, 13:34
Atsakymas:
Laba diena, susisieksime el. paštu.
Aurimas Miškinis, 2023 07 21, 09:25
Klausimas:
Laba diena. IRIS salone prieš 5-6 metus pirkome pakabinamą klozetą IDO IT RIMFREE su Soft close dangčiu. Nutiko taip, kad atsiveržus dangčio laikančiai (vienos posės) veržlei ar varžtui, jie sukrito į klozeto keramikos vidų... ir jų pasiekti nepavyksta... Ar yra galimybė įsigyti naujus dangčio tvirtinimo varžtus arba iškviesti meistrą šiai problemai sutvarkyti? Iš anksto dėkingas.
Iris (Neringa), 2023 07 21, 12:28
Atsakymas:
Kad surinkti pamestas dalis, reikia numontuoti WC puodą, surinkti varžtelius ir sumontuoti viską atgal. Tą padaryti gali bet koks santechnikas.

Arba galima užsisakyti naujus vyrius (pakeisite vyrius, nereikės numontuoti WC puodo):
598035000 - set hng Ge f WC-st fast-a sft-cls –68,30 eur/vnt su pvm
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Pastatomi klozetai su bakeliu ilgą laiką be konkurencijos valdė mūsų vonias ir tualetus.

Bet atsirado manančių, kad klozetai atrodys elegantiškiau, jei bakelio nesimatys... ir paslėpė jį sienoje.

Kaip ir pridera demokratinėms visuomenėms, atsirado manančių, kad tai blogas sprendimas... ir buvo sukurtas klozetas, kurio bakelis iškeltas virš galvos – kad visi matytų. Tokiai nuomonei sureikšminti sugalvojo ir pavadinimą: klasikinis klozetas. Kitaminčiams nepatiko, net vadinti pradėjo kitaip – unitazai. Kiekvienam neįtiksi.

Kažkam toptelėjo mintis, kad pakėlus bakelį, pakelti reikia ir klozetą... Atsirado pakabinamas klozetas

Sparčiai populiarėja spalvoti unitazai ir prie jų pritaikyti bidė.

Pakabinamas klozetas tvirtinamas prie metalinio rėmo. Rėmas kartu su vandens bakeliu įleidžiamas į sieną arba tvirtinamas prie jos ir vėliau apklijuojamas plytelėmis. Išorėje lieka tik pats klozetas.

Rėmo įrengimas tikrai nėra sudėtingas. Neabejokite – išlaiko ir tikrus vyrus.

Klozeto bakelyje montuojamas vandens nuleidimo mechanizmas. Ir įprastų, ir paslėptų bakelių mechanizmai leidžia pasirinkti nuleidžiamo vandens kiekį: 6 ar 3 litrus. Reikšmingai taupomas vanduo.

Klozeto dangtis

Bene svarbiausia klozeto dalis – klozeto dangtis. Jei būtų kitaip, argi vyktų šeimose nuolatiniai ginčai dėl nuleisto ar nenuleisto klozeto dangčio? Klozetas uždengtas. Manote priekaištų pabaiga? Ne. Klozeto dangtis turėjo būti nuleistas tyliai...

Žinoma, jei klozeto dangtis pagamintas iš minkšto plastiko – triukšmo, jam netyčia krentant, mažiau, bet ne kiekvienam toks dangtis atrodo pakankamai solidus. Storo plastiko dangtis – kitas reikalas: atrodo kaip pagamintas iš tokios pat medžiagos kaip pats klozetas. Klasė.

Gamtos mylėtojams prie širdies (prie širdies?) – medinis klozeto dangtis (nuotrauka kairėje). Skonio reikalas.

Vieną dieną buvo sukurtas stebuklingas klozeto dangtis: nusileidžia pats ir daro tai tyliai. Idealu. Su tokiu klozeto dangčiu į namus ateina taika ir ramybė.

Deja, toks dangtis tiks ne kiekvienam. Dangtį nuleisti užmirštantiems visada – idealus variantas, užmirštantiems retkarčiais – problema. Toks protingas klozeto dangtis turi charakterį – jis nemėgsta, kai yra uždaromas „per prievartą“.

Jeigu išvardintas aplinkybes įvertinote, galutinį pasirinkimą lemia Jūsų skonis ir finansinės galimybės. Visada įspūdingiau atrodo tarpusavyje suderinti visi vonios santechnikos prietaisai iš tos pačios gamintojo serijos.

Ir dar. Renkantis klozetą, nebūtina kiekvienam gilintis į brėžinius, bet žinoti reikia, kad klozeto išvedimas gali būti nukreiptas į sieną - dažniausiai sutinkamas (nuotrauka kairėje) ar į grindis. Nusipirkite tinkamą.

Bide paskirtis ir įvairovė

Dažnai vonios interjero nuotraukose matome štai tokį dvigubą vaizdą: klozetas ir šalia jo dar vienas ne visai klozetas su maišytuvu. Tada kyla klausimas, ar tas daiktas, kuris vadinamas bide, reikalingas tik nuotraukos efektui ir prabangos demonstravimui, ar jis dar ir praktiškai pritaikomas? Iš tikrųjų bide skirtas labai žemiškiems kasdieniams reikalams.

Bidė – žymiai patogesnis būdas rūpintis intymiaja higiena, nei dušo kabina ar vonia. O tai, kad bide nėra tiek populiari kaip kita vonios įranga, matyt, apspręsta tuo, kad ne taip seniai atsirado galimybė ją nusipirkti. Pabandžius, paaiškėja, kad tai nepamainomas daiktas ir kojoms nusiplauti, ir kokį nors naminį gyvūnėlį išprausti. Kai kas bide įrengia ne tik vonioje, bet ir kur nors kamputyje prie lauko durų į sodą ar daržą - labai patogu po darbų nusiplauti ne tik rankas ir kojas, bet ir apavą. Gamintojai beveik visose vidutinės ir aukštesnės klasės kolekcijose prie klozeto priderina ir bide. Bidė, kaip ir klozetai, gali būti pastatoma

ir pakabinama

Pastatomas variantas yra paprastesnis, bet pakabinamas patogesnis valant grindis. Rėmas, prie kurio tvirtinama pakabinama bide paslėptas sienoje. Nuotrauka žemiau.

Bidė prie vandentiekio ir kanalizacijos jungiama kaip paprasta praustuvė. Reikės įsigyti prie bidė tvirtinamą maišytuvą, o bidė sėdynė su dangčiu – skonio reikalas. Jeigu bide privalumai jus įtikino, o vonioje nėra vietos ją įsprausti, rinkitės pakaitalą: vietoj bide naudokite klozetą su iki jo atvestu atskiru rankiniu dušu, pvz. Oras Bidetta.

Praustuve įtaisytas maišytuvas lengvai pasiekiamas nuo klozeto, šalia klozeto – atskiras rankinis dušas

Jums verta paskaityti

Unitazo dangčiai, , , Pakabinami klozetai (įmontuojami, sieniniai), , , Pakabinami klozetai su rėmu, , , , Dvigubas klozeto bakelis, , Pakabinamas klozeto bakelis, , Potinkinis bide maišytuvas, Bide dušelis, , , Pastatomi klozetai, , Bidė maišytuvai, Klozetas su kriaukle, , , , Klozetas su apiplovimo funkcija (išmanusis), , , ,

Dažnai užduodami klausimai

Galima patiems (nuotoliniu valdymo pultu arba išmaniuoju telefonu) valdyti tualeto vandens temperatūrą, srovės stiprumą, plovimo trukmę. Tualeto nereikia liesti rankomis - dangtis pats atsikelia ir nusileidžia, vos prie jo priėjus.

Bidė - patogesnis būdas rūpintis intymiąja higiena. Bidė galima nusiprausti ir kojas ar išmaudyti naminį gyvūnėlį.

Verta, nes pakabinamas bidė ar unitazas sutaupo bent kelis centimetrus vietos, lengviau išvalyti grindis.

Klozeto bakelis turi derėti su pačiu unitazu. Paprasčiausia rinktis tos pačios gaminių serijos bakelius, kurie yra komplektuojami kartu su unitazu.

Tarnavimo laikas bus ilgesnis, be to, aukštesnės kokybės gaminiai skleidžia mažesnį vandens šniokštimo garsą. 

 Į turimą unitazą - bakelis turi su juo derėti. Klozeto bakelis gali būti apatinio arba šoninio vandens padavimo.