Klozetai, bidė

Klozetai gaminami pakankamai skirtingi. Ant kokio norime sėdėti?

Nepriklausomai nuo to, ar klozetas bus atskiroje tualeto patalpoje ar vonioje, turite apsispręsti, kokie klozetai priimtinesni: ant grindų pastatomi ar ant sienos pakabinami. Dėl grožio ar skonio nesiginčykime: vieniems patinka vienokie, kitiems – kitokie klozetai, bet ryškaus pranašumo pirkėjai neteikia nė vieniems. Vienų manymu pakabinami klozetai pranašesni, nes patogiau plauti patalpos grindis, kiti mano, kad paprasčiau įrengti pastatomą klozetą. Pakabinamą klozetą įrengti kainuoja daugiau – prisideda pakabinimo rėmo kaina.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Grupės
more... less
Montavimo būdas
more... less
Forma
more... less
more... less
Paviršiaus padengimas
more... less
Storis/Aukštis
4 87
Medžiaga
more... less
Dangčio savybės
more... less
Spalva
more... less
Blizgumas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 56 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Algirdas, 2022 09 12, 15:56
Klausimas:
Labas,
rašome tikslu pasiteirauti (Gustavsberg Lietuva nukreipė į atstovus) dėl galimybės užsakyti dalis ir kartu pasiteirauti dėl kainos.
Algirdas

Bakelio dangtelis su nuleidimo mygtuku vandens bakelio korpusui GUSTAVSBERG "Nordic 300" serijos modelis 1992-2002 m.
Modelis ST- 14
ART- nr.: GB1929900283
EAN- nr.: 7391530029894
ir tam pačiam bakeliui Universali rutulinė sklendė
ART-nr.: GB1929900260
EAN-nr.: 7391530029993
Iris (Egesta), 2022 09 12, 16:17
Atsakymas:
Atrašėme Jums į el. paštą.
Gintautas, 2022 07 31, 18:44
Klausimas:
Sodo namelyje nepakankamas vandens slėgis. Ar yra galimybė įsigyti klozetą su vandens nuleidimo bakeliu, kuris pripildomas silpnos srivės vandeniu?
Iris (Neringa), 2022 08 2, 16:15
Atsakymas:
Standartiniai vandens užpildymo mechanizmai skirti naudoti esant vandens slėgiui nuo 0,1 iki 10 barų. Esant 0,5 baro slėgiui vandens srautas yra 0,07 l/s, o esant 3 barams – 0,19 l/s.

Taigi, esant žemam slėgiui, vandens užpildymas truks gerokai ilgiau, bet mechanizmas veiks.
Adelė Mieželienė, 2022 07 13, 12:02
Klausimas:
Laba diena
Ar yra klozetų su tiesiu išleidimu. kad nuplovimas išeitų tiesiai į grindis, ? Dabar yra senovinis įmontuotas grindyse su tiesiu nuplovimu, bakelis ant sienos, ar galima jam parinkti klozetą, kad nereikėtų ardyti visų kanalizacijos vamzdynų grindyse.
Pagarbiai
Iris (Neringa), 2022 07 13, 13:46
Atsakymas:
Klozetų su vertikaliu išbėgimu yra. Dabar dauguma jų yra su vadinamu - universaliu pajungimu: galimas pajungimas ir į sieną, ir į grindis. Pavyzdžiui: https://www.gustavsberg.com/lt/produktai/tualetai/tualetas/product/gb1183002r1231g/unitazas-estetic-8300-su-pasleptu-s-arba-p-formos-nuotaku-hygienic-flush-funkcija-dvifunkcis-nuleidimas-24-l-dangtis-su-soft-close-ir-quick-release-funkcijomis-ceramicplus-danga-klijuojamas-baltos-spalvos
Pajungiant klozetą su išbėgimu į grindis, pirmiausiai, reikia, kad santechnikas pasižiūrėtų pagal realią situaciją, nes čia yra svarbus klozeto pajungimo atstumas iki sienos.
Indre, 2022 05 19, 13:05
Klausimas:
Laba diena, ar galima užsakyti Grohe bidė "Bau Ceramic Floor standing bidet 39432000"?
Iris (Egesta), 2022 05 19, 13:22
Atsakymas:
Su Jumis susisieks vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Liudmila, 2022 03 7, 10:27
Klausimas:
Laba diena, noriu pirkti klozetą "39536000 RAPID SL+EURO RIMLESS WC su dangčiu, komplektas", kaina 495.97 eurų.
Ar galiu pirkti jūsų parduotuvėje Vilniuje?
Ar tik per eprekyba@iris.lt?
Man reikia skubiai.

Pagarbiai
Liudmila
Iris (Egesta), 2022 03 7, 10:31
Atsakymas:
Galite pirkti ir salone. Šį komplektą turime visuose salonuose.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Pastatomi klozetai su bakeliu ilgą laiką be konkurencijos valdė mūsų vonias ir tualetus.

Bet atsirado manančių, kad klozetai atrodys elegantiškiau, jei bakelio nesimatys... ir paslėpė jį sienoje.

Kaip ir pridera demokratinėms visuomenėms, atsirado manančių, kad tai blogas sprendimas... ir buvo sukurtas klozetas, kurio bakelis iškeltas virš galvos – kad visi matytų. Tokiai nuomonei sureikšminti sugalvojo ir pavadinimą: klasikinis klozetas. Kitaminčiams nepatiko, net vadinti pradėjo kitaip – unitazai. Kiekvienam neįtiksi.

Kažkam toptelėjo mintis, kad pakėlus bakelį, pakelti reikia ir klozetą... Atsirado pakabinamas klozetas

Sparčiai populiarėja spalvoti unitazai ir prie jų pritaikyti bidė.

Pakabinamas klozetas tvirtinamas prie metalinio rėmo. Rėmas kartu su vandens bakeliu įleidžiamas į sieną arba tvirtinamas prie jos ir vėliau apklijuojamas plytelėmis. Išorėje lieka tik pats klozetas.

Rėmo įrengimas tikrai nėra sudėtingas. Neabejokite – išlaiko ir tikrus vyrus.

Klozeto bakelyje montuojamas vandens nuleidimo mechanizmas. Ir įprastų, ir paslėptų bakelių mechanizmai leidžia pasirinkti nuleidžiamo vandens kiekį: 6 ar 3 litrus. Reikšmingai taupomas vanduo.

Klozeto dangtis

Bene svarbiausia klozeto dalis – klozeto dangtis. Jei būtų kitaip, argi vyktų šeimose nuolatiniai ginčai dėl nuleisto ar nenuleisto klozeto dangčio? Klozetas uždengtas. Manote priekaištų pabaiga? Ne. Klozeto dangtis turėjo būti nuleistas tyliai...

Žinoma, jei klozeto dangtis pagamintas iš minkšto plastiko – triukšmo, jam netyčia krentant, mažiau, bet ne kiekvienam toks dangtis atrodo pakankamai solidus. Storo plastiko dangtis – kitas reikalas: atrodo kaip pagamintas iš tokios pat medžiagos kaip pats klozetas. Klasė.

Gamtos mylėtojams prie širdies (prie širdies?) – medinis klozeto dangtis (nuotrauka kairėje). Skonio reikalas.

Vieną dieną buvo sukurtas stebuklingas klozeto dangtis: nusileidžia pats ir daro tai tyliai. Idealu. Su tokiu klozeto dangčiu į namus ateina taika ir ramybė.

Deja, toks dangtis tiks ne kiekvienam. Dangtį nuleisti užmirštantiems visada – idealus variantas, užmirštantiems retkarčiais – problema. Toks protingas klozeto dangtis turi charakterį – jis nemėgsta, kai yra uždaromas „per prievartą“.

Jeigu išvardintas aplinkybes įvertinote, galutinį pasirinkimą lemia Jūsų skonis ir finansinės galimybės. Visada įspūdingiau atrodo tarpusavyje suderinti visi vonios santechnikos prietaisai iš tos pačios gamintojo serijos.

Ir dar. Renkantis klozetą, nebūtina kiekvienam gilintis į brėžinius, bet žinoti reikia, kad klozeto išvedimas gali būti nukreiptas į sieną - dažniausiai sutinkamas (nuotrauka kairėje) ar į grindis. Nusipirkite tinkamą.

Bide paskirtis ir įvairovė

Dažnai vonios interjero nuotraukose matome štai tokį dvigubą vaizdą: klozetas ir šalia jo dar vienas ne visai klozetas su maišytuvu. Tada kyla klausimas, ar tas daiktas, kuris vadinamas bide, reikalingas tik nuotraukos efektui ir prabangos demonstravimui, ar jis dar ir praktiškai pritaikomas? Iš tikrųjų bide skirtas labai žemiškiems kasdieniams reikalams.

Bidė – žymiai patogesnis būdas rūpintis intymiaja higiena, nei dušo kabina ar vonia. O tai, kad bide nėra tiek populiari kaip kita vonios įranga, matyt, apspręsta tuo, kad ne taip seniai atsirado galimybė ją nusipirkti. Pabandžius, paaiškėja, kad tai nepamainomas daiktas ir kojoms nusiplauti, ir kokį nors naminį gyvūnėlį išprausti. Kai kas bide įrengia ne tik vonioje, bet ir kur nors kamputyje prie lauko durų į sodą ar daržą - labai patogu po darbų nusiplauti ne tik rankas ir kojas, bet ir apavą. Gamintojai beveik visose vidutinės ir aukštesnės klasės kolekcijose prie klozeto priderina ir bide. Bidė, kaip ir klozetai, gali būti pastatoma

ir pakabinama

Pastatomas variantas yra paprastesnis, bet pakabinamas patogesnis valant grindis. Rėmas, prie kurio tvirtinama pakabinama bide paslėptas sienoje. Nuotrauka žemiau.

Bidė prie vandentiekio ir kanalizacijos jungiama kaip paprasta praustuvė. Reikės įsigyti prie bidė tvirtinamą maišytuvą, o bidė sėdynė su dangčiu – skonio reikalas. Jeigu bide privalumai jus įtikino, o vonioje nėra vietos ją įsprausti, rinkitės pakaitalą: vietoj bide naudokite klozetą su iki jo atvestu atskiru rankiniu dušu, pvz. Oras Bidetta.

Praustuve įtaisytas maišytuvas lengvai pasiekiamas nuo klozeto, šalia klozeto – atskiras rankinis dušas