Apie IRIS

Dosjė

Vardas UAB „Iris“

Asmens kodas 149587593

Gimimo data 1991-06-26

Gimimo vieta J. Tumo-Vaižganto g. 7, Alytus

Lytis žr. Žmonės

Tautybė – lietuvis

Gyvenamoji vieta Lietuva

Mėgstamiausia spalva Geltona

Išskirtiniai bruožai Dzūkiškas nuoširdumas

Žalingi įpročiai Ilgai užtrunku WC. Privalau apžiūrėti plytelių dermę, įvertinti praustuvą, klozetą, maišytuvų dizainą, darbo kokybę. Kartais pamirštu, ko užėjau…

Gimiau ir augau Alytuje. Šiandien esu vienas didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje, prekiaujančių apdailos medžiagomis ir vonios įranga. Savo prekybos salonus turiu visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje, o mano prekybinis plotas užima apie 11 200 kvadratinių metrų. Esu patyręs, bet stengiuosi tobulėti, kuriu savo stilių. Demokratiška atmosfera subūrė draugišką ir kūrybingą kolektyvą. Mano istorija spalvinga ir man labai brangi, gal ji bus įdomi ir Jums?

  • PROFESIONALIAIDarome tai nuo 1991 m. Visada koncentravomės į interjero medžiagas, kaupėme žinias, gerą patirtį. Nesiblaškėme, nesivaikėme greito pelno. Tobulėjome, atsirinkome kas geriausia.
  • PATIKRINTAI IR IŠBANDYTAISavo ir savo klientų patirtį apie medžiagų pasirinkimą, panaudojimą, tarnavimą renkame ir kaupiame. Darome išvadas ir galime patarti. Žinome, kad skirtingų žmonių tų pačių dalykų patirtis gali būti labai skirtinga. Savo tinklalapyje pateikiame praktines istorijas, kurios suteikia galimybę mokytis iš svetimų klaidų.
  • ESTETIŠKAINiekada neabejojome, kad mūsų salonai turi atrodyti būtent taip. Tikrai girdėjome nuomonių, kad gražus prekybos salonas asocijuojasi su aukštomis kainomis. Tačiau mes siekiame estetiška aplinka rodyti pagarbą savo klientui. Na ir šiaip, turbūt esame reiklūs aplinkai, kurioje gyvename, dirbame, ilsimės.
  • RACIONALIAIPatys stengiamės elgtis racionaliai. Mūsų patarimai klientams paremti ta pačia logika – siūlome ne brangius, o racionalius sprendimus.
  • OPERATYVIAIInvestuojame į logistikos sistemą. Laikome dideles prekių atsargas centriniuose įmonės sandėliuose, užtikriname pakankamas atsargas prekybos salonuose. Klientui nurodome tikslų prekių pristatymo laiką.
  • ATSAKINGAIEsame atsakingi prieš klientą už mūsų parduodamas prekes. Atsakingai jas atrenkame. Atsakingai konkuruojame. Atsakingai skaičiuojame. Atsakingai laikomės teisės aktų.
  • ATVIRAIMums svarbiausia pelnyti klientų ir partnerių pasitikėjimą. Atvirai pasakome, ką galime, o ko ne, už ką galime garantuoti, o už ką ne. Atvirai paaiškiname, kai mažesnė kaina reiškia mažesnę kokybę.
  • MANDAGIAITurime savo klientų aptarnavimo standartą. Taikome kontrolės priemonės, kad mūsų konsultantai nuo jo nenukryptų. Mokome savo konsultantus gero aptarnavimo. Klientas mums – lauktas svečias, o mes mandagūs šeimininkai.
  • PATOGIAISavo salonus turime visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Pagal poreikį prekes pristatome į namus. Aktyviai vystome elektroninę prekybą – sudarome galimybes prekes apžiūrėti ir rinktis neišėjus iš namų.

Žmonės

Dirbame, ilsimės, sportuojame, kuriame, sveikiname, švenčiame...

Rinkdami nuotraukas šiai galerijai, gailėjomės daugybės neužfiksuotų akimirkų. Kita vertus, jei negalvojome apie fotografavimąsi, vadinasi renginiai buvo ypač pasisekę.

Nekantriai laukiame tradicinių įmonės renginių, bet ne mažiau džiaugiamės ir ekspromtu suorganizuotais.

Kiekvienais metais (hmm…m – išskyrus krizę) padaliniai iš visos Lietuvos renkasi į Iris gimtadieniui skirtą vasaros šventę. Tai didžiausias metų renginys, turintis savo temą ir koncepciją. Ir nors darbuotojų neapkrauname pasirengimo šventei darbais, kūrybingas kolektyvas visuomet nustebina. Paprastai, būtent kūrybinės kolektyvo iniciatyvos sukelia nevaldomą juoką.

Kalėdinius vakarėlius švenčiame jau mažesnėse kompanijose – kiekvienas padalinys renkasi jam priimtiniausią ir įdomiausią formą.

Kai darbuotojai augino daug mažų vaikų, organizuodavome šventes vaikams su Kalėdų seneliu. Vaikai užaugo ir Kalėdų seneliu nebetiki... Mieliau nori vasarą darbinės praktikos įgauti. Sudarome ir tokias galimybes. Buvo laikas, kai kolektyvas negalėjo gyventi be boulingo. Po to atėjo eilė protų mūšiams. Dabar ieškome naujo susižavėjimo objekto…

Žiūrėkite nuotraukas ir sužinosite daugiau…

Įvykiai