Plytelės sienoms

Renkantis sienų plyteles, kitaip nei grindų, nėra jokių techninių reikalavimų, ribojančių pasirinkimą. Patikusias sienų plyteles galite drąsiai klijuoti ant bet kokios sienos. Tik reikia žinoti, kad plytelėms priklijuoti ant mūro reiks kitokių klijų nei ant gipso kartono ar medinės sienos. Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus? Jei patikusi plytelė skirta grindims, ne problema – ant sienų galima klijuoti ir grindų plyteles.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Grupė
more... less
Raštas
more... less
Spalva
more... less
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
2 360
Plotis
1 210
Storis/Aukštis
0, 0 0, 3
Mato vienetas
more... less
Pristatymo laikas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 1789 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Irma Ratkeviciene, 2022 11 10, 20:10
Klausimas:
Sveiki,

Ieškau 60/ 120 cm plytelių virtuvės sienai virš stalviršio, geriausia - baltų blizgių ar jei imituoja akmeni - balksvu su minimaliu rastu. Reikėtų 4 vnt.
Gal galite pasiūlyti? Ačiū.

Irma
Iris (Egesta), 2022 11 11, 08:45
Atsakymas:
Turimas baltų, 60x120 cm plytelių asortimentas: https://www.iris.lt/10-plyteles?spalva=balta&ilgis=119-120&plotis=59-60
Kristina LT, 2021 09 29, 20:19
Klausimas:
Sveiki, domina visiskai baltos vonios sienu plyteles matines/akmens mases 60x60. Ar turite? aciu.
Virginija, 2021 07 4, 15:02
Klausimas:
Sveiki.
Nepavyksta apmokėti užsakymo: 196M PLAZA LISBON linoleumas ir ARTISAN BAZA BLANCO DEC MIX sienų plytelės. Kaskart rašo ,,klaida mokėjimo užklausoje (kodavimas)". Gal kažkuri iš dviejų minėtų prekių jau išparduota?
Iš anksto dėkoju už pagalbą.
Iris (Egesta), 2021 07 7, 06:56
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums į el. paštą.
DARIUS, 2020 12 17, 19:36
Klausimas:
Sveiki. Ar turite plyteliu baltos spalvos 1m ilgio,plotis nesvarbu
Iris (Gintarė), 2020 12 18, 11:42
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašyta Jums el. paštu.
Asta, 2020 09 19, 12:07
Klausimas:
Sveiki,
Ieškau Paradyz plytelių sienoms
brook-grys-sciana-25x40-40x25/5013
Iris (Gintarė), 2020 09 21, 05:37
Atsakymas:
Laba diena,
Šias plyteles turime e-parduotuvėje: https://www.iris.lt/e-parduotuve/25-40-brook-grys-plytele-1
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Dažnai plytelių nusiperkama per mažai. Didelė tikimybė, kad perkant pakartotinai, tokių pačių plytelių parduotuvėje nebebus. Ką daryti? Plytelių atsargos nustatymas. Kaip elgtis pritrūkus plytelių?

Nuo plytelių dydžio vizualiai priklauso visos patalpos dydis – mažai patalpai padidinti rinkitės didesnes sienų plyteles. Daugiau apie tai skaitykite: Plytelių dydžio parinkimas ir kiekio skaičiavimas. Matmenys.

Dažniausiai naudojamos keraminės glazūruotos sienų plytelės, nes jų pasirinkimas gausiausias. Kitų rūšių plytelės irgi tinkamos, bet jų asortimentas siauresnis.

Sienų plytelės gali būti blizgiu arba matiniu paviršiumi. Matinis paviršius yra praktiškesnis: mažiau matosi vandens nuosėdos. Blizgios arba labai blizgios plytelės vizualiai padidina patalpą ir suteikia prabangos.

Vidaus patalpose plytelių atsparumas šalčiui neaktualus. Praktiškai visas keramines, akmens masės, klinkerio, stiklo mozaikos plyteles galima kloti ant vidaus sienų: Plytelių klijavimas. Belieka pasirinkti mėgstamas spalvas ir priimtiną stilių. Sienų plytelės yra kaip tik tas dekoravimo elementas, kuriuo patalpai įtaigiausiai perteikiamas norimas stilius.

Skirtingos sienų plytelės – skirtingi patalpų stiliai

Klasikinis stilius – istorijos dvelksmas technikos amžiuje. Sienų plytelės išpuoštos turtingais ornamentais, ypatingai puošnūs dekorai. Įspūdį sustiprina istoriniai baldai, o vonios kambaryje - tą laikmetį atkartojanti vonios įranga.

Kitoks yra aiškus, subtilus, šviesus interjeras. Tokio stiliaus sienų plytelės – šviesių spalvų, jų raštai lengvi ir subtilūs, paviršius žaismingas. Skaidrumas, lengvumas, rafinuotumas.

Šilta, saulėta aplinka: šiltos spalvos, jaukumas, dienos šviesa, elegancija, ramumas, mediniai priedai, harmoningas derinys. Tokius pojūčius sukels patalpa, dekoruota šilumą ir šviesą skleidžiančiomis sienų plytelėmis.

Stiprių akcentų gerbėjams plytelių įvairovės irgi nepristigs. Stiliui būdinga: spalvų galia, ryžtingi sprendimai, ryškūs intarpai, laisvas mąstymas, daugybė dekoro, kontrastai, tamsūs tonai.

Ryškiam gyvenimui – spalvotos sienų plytelės: sodrios spalvos, erdviniai piešiniai, spalvų ir formatų deriniai, apjungtos spalvos. Smagumas.

Šiuolaikiniame didmiestyje pasigendantiems natūralumo – natūralias medžiagas imituojančios sienų plytelės: medis, akmuo, betonas, metalas, įvairios tekstūros, formatai, skirtingų medžiagų deriniai.

Egzotika – ryškios spalvos, etniniai motyvai, turtingi ornamentai, jauki Viduržemio jūros atmosfera.

Žaismingos – geometrinių formų sienų plytelės. Labai populiaros – šešiakampės ar rombą primenančios plytelės.

Klasika – plytos formos plytelės. Klijuoti plyteles galima ir įdomiau, ne tik horizontaliai, bet ir vertikaliai ar įstrižai.

Čia trūksta Jūsų savito stiliaus nuotraukų. Drąsiau.