Plytelės grindims

Renkantis grindų plyteles, svarbūs du dalykai: kuriamas vaizdas ir techniniai reikalavimai. Paeiliui.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Tipas
more... less
Raštas
more... less
Spalva
more... less
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
4 324
Plotis
2 162
Mato vienetas
more... less
Pristatymo laikas
more... less
Pardavimo vienetas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 2231 prekės(-ių)

Vaizdas

Vienspalvės grindų plytelės – grindų puošmena minimalizmo gerbėjams.

Vienspalves grindų plyteles pagyvina intensyvaus rašto plytelės grindims. Itin originalios grindys – vien iš raštuotų plytelių.

Įprastų ir įmantresnių geometrinių figūrų atkartojimas grindų plytelėse. Dabar ant bangos – šešiakampės, rombo formos plytelės.

Įvairių rūšių akmens imitacijos plytelės grindims. Natūralumo įspūdį sustiprina neatsikartojantys plytelių raštai. Galimas atsikartojančių ir neatsikartojančių plytelių mišinys.

Žvilgsnį visada trauks poliruotos grindų plytelės. Savitai atrodys visiškai (itin blizgios) ar dalinai poliruotų (pusiau blizgios) plytelių grindys.

Ieškantiems medinių, bet patvarių ir mažai priežiūros reikalaujančių grindų – medžio imitacijos plytelių grindys. Kopija pranoksta originalą.

Populiarėja plytelių dėjimas eglute (chevron). Labai gražu.

Daugiau pavyzdžių – medžio imitacijos grindys.

Specifiniam skoniui – dekoruoto ar sendinto medžio imitacijos plytelės grindims. Išdrįskite.

Techniniai reikalavimai

Svarbu plytelių atsparumas dilumui. Apie tai: Plytelių pasirinkimas pagal patalpą, lauko plytelės. Antroje lentelėje „Glazūruotų plytelių naudojimas pagal dilumo klases (PEI)“ nurodytas įvairioms patalpoms reikalingas plytelių atsparumas. Šią informaciją žinoti būtina. Perskaitykite.

Neglazūruotos plytelės pagal dilumą neskirstomos, ir jas kloti galite be apribojimų – tiks visur ir tarnaus neribotą laiką: Plytelių klijavimas. Bet neglazūruotų plytelių raštų ir spalvų pasirinkimas yra labai menkas. Individualaus būsto grindims geriausiai tiks glazūruotos plytelės. Tokių plytelių pasirinkimas didžiausias. Be to jas lengva valyti, nes purvas prie glazūruoto paviršiaus sunkiau prilimpa. Jeigu nepatinka glazūros blizgėjimas, rinkitės matines ar pusiau matines grindų plyteles.

Ar renkantis grindų plyteles reikia atsižvelgti į plytelių rūšį? Atsakymas – ne. Vidaus patalpų grindims gali būti naudojamos glazūruotos keraminės ar glazūruotos ir neglazūruotos akmens masės plytelės. Klinkerio plytelės gyvenamų patalpų grindims naudojamos retai, nes jų privalumai čia nereikalingi, o raštų ir spalvų pasirinkimas nedidelis. Tinkamų klijų parinkimui reikia žinoti, kokias grindų plyteles klosite: Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus? Kaip atskirti vienas plyteles nuo kitų skaitykite: Akmens masės plytelės – tinkamos plytelės laukui ir Vidaus patalpoms rinkitės keramines plyteles.

Dauguma šiuolaikinių plytelių raštų daromi skaitmeniniu būdu. Taip perteikiami ne tik natūralaus akmens, marmuro, medžio, metalo ir kiti raštai, bet įspūdžiui sustiprinti plytelės paviršius atkartoja medžiagos reljefą – jis nelygus. Tokių plytelių naudojimas pateisinamas lauko terasose, laiptams ar drėgnoms grindims (aplink baseinus, dušuose, pirtyse ir pan.), bet tikrai nuvils naudojant koridoriuose ar garažuose: ten gana daug purvo, o nuvalyti reljefines plyteles sunku.

Vienas malonumas valyti poliruotas akmens masės grindų plyteles: prie stiklo lygumo plytelių purvas tvirtai neprikibs ir lengvai nusivalys. Yra bijančių poliruotų plytelių slidumo. Sausose patalpose baimės perdėtos. Tokių plytelių slidumas ne didesnis nei lakuoto parketo – pavojinga tik užpylus vandens. Daugiau apie slidumą: Grindų plytelių slidumas.

Mūsų atliktoje apklausoje: Kodėl pasirenku būtent šią grindų dangą?, grindų plytelių slidumas įvardijamas kaip vienas pagrindinių minusų. Žemiau pateikiame gautus rezultatus apie plyteles – jų pliusai ir minusai pagal kliento požiūrį.

Plytelės grindims (sienoms irgi) gali būti įprasto presavimo arba rektifikuotos (pjautos). Tokių presuotų, o vėliau apipjautų plytelių matmenys yra tikslesni, todėl joms pakanka 1–2 mm pločio siūlės tarp plytelių, o įprastoms presuotoms plytelėms siūlė turi būti bent 3 mm. Plytelių klijavimui su siauresne siūle reikalinga aukštesnė meistrų kvalifikacija. Siauresnė siūlė mažiau matoma, ten susikaupia mažiau purvo.

Jei panaudosite mažesnio atsparumo dilumui plyteles nei reikalaujama arba grindų remonto metu neuždengsite, ant plytelių paviršiaus atsiras mikro įbrėžimai. Įbrėžimams užsiteršus purvu, jie taps pastebimi, ypač ant vienspalvių plytelių. Margi plytelių raštai įbrėžimus paslepia.

Visas grindų plyteles galima valyti universaliomis valymo priemonėmis, parduodamomis prekybos centruose.

Dar daugiau apie plyteles sužinosite spustelėję „Informacijos“ skiltį, esančią puslapio viršuje.

Klausimai / atsakymai

Anzela, 2021 06 22, 09:32
Klausimas:
laFusta ispanijaba diena domino plitele Kolekcija
Iris (Egesta), 2021 06 22, 09:40
Atsakymas:
Laba diena,
Kainą išsiuntėme el. paštu.
Danguolė, 2020 04 20, 14:21
Klausimas:
Laba diena,
Reikia akmens masės (o gal ir kitokias galite pasiūlyti) laiptinei. Su pakopomis ir aišku tokių pat aikštelėms. Laiptinė didelė. Netamsios pilkos ar smėlio spalvos. Atsiųskite pavyzdžius.
Iris (Egesta), 2020 04 20, 14:22
Atsakymas:
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų konsultantas ir atsiųs pavyzdžių.
Loreta, 2020 02 29, 01:36
Klausimas:
Laba diena, ar prekiaujate Paradyz plytelemis60*120. Ar jos tinka vonios grindims?
Iris (Egesta), 2020 03 2, 13:33
Atsakymas:
uab kareja, 2019 11 8, 02:03
Klausimas:
Sveiki,
Domina technines plyteles gamybinems patalpoms, plovyklai, kokių turite tokioms patalpoms?
Iris (Egesta), 2019 11 8, 13:38
Atsakymas:
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas.
LINA VITKAITIENE, 2019 03 3, 14:42
Klausimas:
sveiki noreciau nusipirkti grindims plyteliu 100/100 sviesiai rudu porceleniniu blizganciu pavirsiumi. ka galetumete pasiulyti pirkciau 25 plyteles
Iris (Gintarė), 2019 03 4, 13:37
Atsakymas:
Laba diena,
Jei jus domina plytelės 100 cm*100 cm, peržvelkite Grespania Coverlam, Ispanija katalogus. Jei rasite jums patinkančią plytelę, atsiųskite pavadinimą, paskaičiuosime kainą ir parašysime pristatymo terminą.
http://www.iris.lt/c5iris/index.php/search/?search_paths[]=&query=coverlam
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.