Termostatiniai maišytuvai. Maišytuvai su papildomom funkcijom

Termostatiniai maišytuvai. Maišytuvai su papildomom funkcijom

Dalintis:

Termostatiniai maišytuvai duše yra ypač patogi įranga, užtikrinanti komfortiškas ir saugias maudynes. Termostatiniai maišytuvai leidžia iš anksto nusistatyti norimą vandens temperatūrą ir išlaikyti nepakitusią per visą prausimosi laiką. Vandens temperatūra arba slėgis vamzdžiuose gali pasikeisti, bet termostatas akimirksniu sureguliuoja vandens tiekimą į dušą. Kokybiški termostatai be šios funkcijos turi ir kitą. Jų apsaugos mechanizmas neleidžia pakilti vandens temperatūrai aukščiau užfiksuotos kritinės 38 °C ribos. Taip apsisaugome nuo pernelyg stipraus arba atsitiktinio maišytuvo rankenėlės pasukimo ir nudegimo karštu vandeniu. 

Bekontakčiai maišytuvai

Bekontakčiai maišytuvai dažniausiai naudojami praustuvuose. Jie pradeda veikti nuo judesio daviklio signalo ir paleidžia užduotam laikui nustatytos temperatūros vandenį. Bekontakčiai maišytuvai buvo sukurti naudojimui viešose vietose, bet vis labiau plinta ir asmeninėse patalpose. Tai patogus būdas nusiplauti nešvarias rankas, kai nenorima jomis liesti vandens paleidimo svirties. Toks maišytuvas niekada neužmiršta užsukti vandenį. Tai gali būti aktualu, jei Jūsų vaikai ne visada tai prisimena.

Bekontakčiam maišytuve nėra vandens paleidimo rankenėlių. O kam jos?

Unikalūs termostatinai maišytuvai

Skandinavų įmonės Oras maišytuvų gamintojai mano, kad kiekviena šeimininkė apsidžiaugtų turėdama savo virtuvėje bekontaktį termostatinį maišytuvą su atskiromis rankenėlėmis karštam ir šaltam vandeniui paleisti. Jie konstatuoja, kad virtuvėje dažniausiai naudojamas šaltas arba karštas vanduo, o tarpinės temperatūros vanduo reikalingas tik rankoms nusiplauti. Todėl ir gimė toks termostatinis maišytuvas: jei norime nusiplauti rankas, kyštelime jas po maišytuvu ir bėga termostatu nustatytos temperatūros vanduo. Jei vanduo pilamas į kokį nors indą, šone esančia rankenėle atsukame karštą arba šaltą vandenį. Judesio daviklis tuo metu užblokuotas. Ar neįdomu būtų pabandyti?

Tuo gamintojų išmonė nesibaigia. Prie vandens maišytuvo galima prijungti šalto gazuoto vandens įrangą, pvz., Grohe maišytuvas. Toks maišytuvas daro stebuklus: iš to paties įrenginio galima gerti filtruotą šaltą gazuotą vandenį, o pasukus kitą rankenėlę, įprastą vandenį naudoti buitiniams reikalams. 

Savo įmonėje patys naudojamės maišytuvu su verdančio vandens įranga kavai ar arbatai plikyti. Tikrai geras dalykas. Prie maišytuvo prijungtas nedidelis elektra šildomas boileris verdantį vandenį pateikia iškart. Vandens temperatūros pakanka ne tik arbatai, bet ir kavai užplikyti. Pasukus kitą rankenėlę, maišytuvas atlieka įprastą funkciją. Gaila beveik naujo elektrinio virdulio – niekas juo nesinaudoja.

Termostatiniai ir/ar bekontakčiai maišytuvai nuolat tobulinami, prie jų komplektuojama papildoma įranga, praplečianti panaudojimo galimybes. Jais nuolat papildome parduodamų prekių asortimentą, bet e-parduotuvėje techniškai negalime pateikti tinkamo sudėtingų prietaisų paaiškinimo. Jei susidomėjote, parašykite. Neatidėliokite – tokio prietaiso Jums tikrai reikia.

Klausimai / atsakymai

Viktoras Overlingas, 2024 03 3, 23:10
Klausimas:
Sveiki, Reikalingas virtuvės maišytuvas su geriamo vandens funkcija

Idealiausiu atveju termostatinis, bei su judesio davikliu, ant magneto arba ištraukiamas
Iris (Raminta), 2024 03 4, 11:13
Atsakymas:
Laba diena, į klausimą el. paštu Jums atsakys vadybininkas.
Neringa Beinartė, 2022 09 25, 16:51
Klausimas:
Sveiki, domina termostatinis virtuvinis maišytuvas. Kokia jo kaina?
Iris (Egesta), 2022 09 26, 08:38
Atsakymas:
E-parduotuvėje turime tokį: https://www.iris.lt/-/12981-2728f-optima-virtuves-maisytuvas.html
Daugiau pavyzdžių rasite Iris salonuose.
Juozas Kempinas, 2022 05 27, 08:02
Klausimas:
Sveiki
Turėjau problemų dėl dušo vandens maišytuvo: sunku buvo sureguliuoti vandens temperatūrą. Pakeičiau nauju. (ne termostatiniu). Situacija nepasikeitė. Vanduo tai plikino, tai bėgo ledinis. Kažkas paaaiškino, kad čia kaltas namo vandentiekis, ir maišytuvas čia niekuo dėtas. Ar įmanoma padėtį pataisyti, įsigijus termostatinį maišytuvą. Ar jis būtų efektyvus, net jeigu kaltas vandentiekis?
Dėkoju iš anksto. Pagarbiai Juozas
Iris (Neringa), 2022 05 27, 15:35
Atsakymas:
Pagal aprašymą problema tikrai ne su maišytuvais, o su vandens tiekimo sistema – vamzdžiuose naudojimosi metu kinta vandens temperatūra.
Jei vandens temperatūra kinta tokiame diapazone – nuo ledinio iki plikančio, termostatinis maišytuvas nepadės. Kad termostatinis maišytuvas veiktų gerai, turi būti vienodi vandens slėgiai ir vandens temperatūros. Minimalius svyravimus termostatas gali išlyginti, bet tikrai ne tokius.
Geriausias sprendimas būtų išspręsti vandens tiekimo slėgių ir temperatūrų svyravimus. Dėl to reikia kalbėti su specialistais – neaišku ar čia butas, ar namas. Ir neaišku kokia čia vandens šildymo sistema.
Aleksandra, 2021 04 29, 05:07
Klausimas:
Sveiki, mane domina maišytuvas su verdančio vandens funkcija+ vandens filtras. Ar yra tokio tipo auksinės spalvos maišytuvai prekyboje
Iris (Neringa), 2021 05 3, 06:29
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums į el. paštą.
Edmundas, 2020 11 12, 21:29
Klausimas:
Laba diena. Noriu nusipirkti virtuvini maišytuvą Oras Optima 2728F kiek kainuotu.
Iris (Neringa), 2020 11 13, 08:39
Atsakymas:
Laba diena,
Kainą išsiuntėme el. paštu.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.