Koridoriaus plytelės

Kokias koridoriaus plyteles pasirinkti, kad jas būtų lengva prižiūrėti ir tarnautų ilgą laiką? Skaitykite žemiau esančiame straipsnyje.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Grupė
more... less
Raštas
more... less
Spalva
more... less
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
19 597
Plotis
4 297
Storis/Aukštis
0, 0 0, 3
Mato vienetas
more... less
Pristatymo laikas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 1678 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Kokias plyteles rinktis koridoriui, kad ant jų mažiau matytųsi iš lauko parnešamas purvas ir būtų lengva valyti? Skaitykite straipsnyje.

Plytelės – viena iš patikimiausių ir ilgiausiai tarnaujančių sienų ir grindų apdailos medžiagų. Dėl savo praktiškumo jos yra nepralenkiamos daug priežiūros reikalaujančiose patalpose – vonios kambaryje, virtuvėje, koridoriuje. 

Išsirinkti sienų plyteles koridoriui yra viena iš lengvesnių užduočių. Sienų plytelėms nėra jokių techninių reikalavimų, galima rinktis labiausiai patinkančias. Kiek kitaip su grindų plytelėmis – svarbus ne tik vaizdas, bet ir techniniai plytelių parametrai.

Kaip išsirinkti koridoriaus grindų plyteles?

Plytelės yra praktiškiausia grindų danga koridoriuje. Nė viena kita grindų danga nėra tokia atspari nešvarumams, drėgmei, mechaniniams pažeidimams kaip plytelės. Koridorius yra ta vieta, į kurią pirmiausia patenka batų atnešamas purvas, žvyras, drėgmė. Čia vaikštoma su batais ant kulnų, atsivaromi vežimėliai ar dviračiai. Koridoriaus grindys privalo būti tvirtos ir lengvai prižiūrimos.

Renkantis koridoriaus plyteles, svarbu įvertinti plytelių atsparumą dilumui (PEI). Jis žymimas skaičiais nuo 1 iki 5. Kuo PEI aukštesnis, tuo plytelė yra atsparesnė dilumui. Koridoriui rekomenduojama bent PEI 3, dar geriau PEI 4 ar 5 klasės plytelės. Visos rimtų gamintojų akmens masės plytelės yra aukštesnės nei PEI 3 klasės. Plytelių naudojimas pagal dilumo klases -->  

Koridoriaus plyteles reikia rinktis atsakingiau nei kitoms vidaus patalpoms, nes į koridorių dažnai patenkama su šlapiais ar purvinais batais, ir jie ant plytelių slysta. Slidumui sumažinti reikia rinktis R9 slidumo klasės plyteles. Grindų plytelių slidumas --> 

Nereikėtų rinktis ryškiai grublėtas koridoriaus plyteles – bus sunku valyti.  Geresnis sprendimas – kilimėlis prie durų. 

Koridoriaus grindims rekomenduojama rinktis rektifikuotas (pjautas) plyteles. Tokioms plytelėms užtenka mažesnės (1-2 mm) glaisto siūlės. Siauresnėse siūlėse susikaupia mažiau nešvarumų, o tai irgi palengvina priežiūrą.

Ant margų koridoriaus grindų plytelių purvas matysis mažiau nei ant vienspalvių. Nepatartina rinktis labai šviesių ar labai tamsių plytelių koridoriaus grindims – ant jų išryškės visi nešvarumai.

Koridoriaus plytelės internetu 

Koridoriaus plyteles rinktis internetu yra patogu. Galima peržiūrėti daugybę plytelių variantų, susipažinti su plytelių techniniais parametrais: prie prekės aprašymo nurodomas plytelių atsparumas dilumui, slidumas.

Pritrūkusiems idėjų, siūlome peržiūrėti plytelių elektroninius katalogus. Juose gamintojai pateikia interjerines nuotraukas su įdomiais sprendimais, taip pat galite rasti plytelių, kurių neturime elektroninėje parduotuvėje ar salonuose. Katalogai -->