Plytelės terasoms, takams 2cm

Greitai įrengiama terasa su 2 cm storio plytelėmis. Kuo šios plytelės ypatingos, sužinokite straipsnyje žemiau.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Tipas
more... less
Raštas
more... less
Spalva
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
59 120
Plotis
29 80
Mato vienetas
more... less
Pristatymo laikas
more... less
Pardavimo vienetas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 72 prekės(-ių)

Kaip greitai ir paprastai įsirengti lauko terasą su plytelėmis? Sužinokite straipsnyje.

Lauko terasa – puiki vieta ramiam poilsiui jaukiais vasaros vakarais. Terasa turėtų būti ne tik graži, jauki, funkcionali, bet ir ilgaamžė, atspari aplinkos poveikiui ir reikalaujanti minimalios priežiūros.

Didžiausias lauko terasų priešas – lietus ir drėgmė, šaltis. Dėl to  medines terasas vis dažniau keičia terasa iš aplinkai atsparesnių medžiagų. Įvairiems aplinkos reiškiniams atspariausia danga yra plytelės. Jomis išklota terasa tarnaus ilgą laiką ir nereikalaus didelės priežiūros. Terasos įrengimui turi būti naudojamos tinkamos medžiagos ir laikomasi technologinių reikalavimų.

Kokias terasines plyteles rinktis?

Terasai reikia rinktis lauko sąlygoms tinkančias plyteles. Tokios yra – akmens masės arba klinkerio plytelės. Plytelių klijavimas lauko terasoje yra sudėtingas, žinių ir patirties reikalaujantis darbas. Tam, kad vanduo nepatektų po plytele, o žiemą ledas jos nesuskaldytų būtina paruošti pagrindą, gerai įrengti hidroizoliaciją, naudoti tinkamus klijus, glaistą ir kitas medžiagas. Terasos įrengimas klijuojant plyteles --> 

Alternatyva tokiai terasai – 2 cm storio terasinės plytelės, kurių nereikia klijuoti prie pagrindo. 2 cm storio akmens masės plytelės yra itin tvirta lauko grindų danga, pasižyminti mažu vandens įgeriamumu, neslidžiu paviršiumi ir gebėjimu atlaikyti dideles apkrovas. Tokios terasinės plytelės gali būti montuojamos tiesiai ant žemės (žolės, žvyro, smėlio) arba ant specialių reguliuojamų atramų. Lauko terasą su atramomis ir 2 cm plytelėmis įrengti galima daug greičiau – nereikia betonuoti pagrindo, daryti hidroizoliacijos, klijuoti, glaistyti. Terasos su atramomis įrengimas --> 

Bet didžiausias tokios terasos privalumas – ne tik įrengimo greitis ir paprastumas. Tokiai terasai nereikia įrengti nuo vandens apsaugoto pagrindo, kuris ir būna visų problemų kaltininkas.

Lietuvoje populiarios medinės terasos. Terasą galima įrengti su 2 cm storio medžio imitacijos plytelėmis. Tokia terasa bus ilgaamžė, nereikės nuolat perdažyti, alyvuoti, bus lengvai prižiūrima ir valoma. Terasinės plytelės neblunka, nekeičia spalvos, didelis raštų ir dydžių pasirinkimas.

Jeigu svetainė ir terasa klojama plytelėmis, galima išlaikyti grindų vientisumą naudojant tos pačios kolekcijos plyteles – standartinio storio 8-11 mm svetainei ir 2 cm storio terasai.

Įsigyti terasines plyteles internetu

Kokybiškos 2 cm storio terasinės plytelės gali būti greitai ir patogiai įsigyjamos internetu. Terasines plyteles internetu galima nusipirkti pigiau. Elektroninėje parduotuvėje vykdoma akcija pirmam apsipirkimui – gaunate specialią nuolaidą, kurios nebūtų apsiperkant fizinėse parduotuvėse.

Internetu pirkti patogu, nes galima peržiūrėti elektroninius katalogus ir prekes užsisakyti iš jų. Kataloguose galima rasti tokių plytelių, kurių neturime savo elektroninėje parduotuvėje ir salonuose. Plytelių katalogai --> 

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.