Žmonės

Žmonės

Dirbame, ilsimės, sportuojame, kuriame, sveikiname, švenčiame...

Rinkdami nuotraukas šiai galerijai, gailėjomės daugybės neužfiksuotų akimirkų. Kita vertus, jei negalvojome apie fotografavimąsi, vadinasi renginiai buvo ypač pasisekę.

Nekantriai laukiame tradicinių įmonės renginių, bet ne mažiau džiaugiamės ir ekspromtu suorganizuotais.

Kiekvienais metais (hmm…m – išskyrus krizę) padaliniai iš visos Lietuvos renkasi į Iris gimtadieniui skirtą vasaros šventę. Tai didžiausias metų renginys, turintis savo temą ir koncepciją. Ir nors darbuotojų neapkrauname pasirengimo šventei darbais, kūrybingas kolektyvas visuomet nustebina. Paprastai, būtent kūrybinės kolektyvo iniciatyvos sukelia nevaldomą juoką.

Kalėdinius vakarėlius švenčiame jau mažesnėse kompanijose – kiekvienas padalinys renkasi jam priimtiniausią ir įdomiausią formą.

Kai darbuotojai augino daug mažų vaikų, organizuodavome šventes vaikams su Kalėdų seneliu. Vaikai užaugo ir Kalėdų seneliu nebetiki... Mieliau nori vasarą darbinės praktikos įgauti. Sudarome ir tokias galimybes. Buvo laikas, kai kolektyvas negalėjo gyventi be boulingo. Po to atėjo eilė protų mūšiams. Dabar ieškome naujo susižavėjimo objekto…