Lenkiškos plytelės. Viskas, ką reikėtų apie jas žinoti

Lenkiškos plytelės. Viskas, ką reikėtų apie jas žinoti

Dalintis:

Savo keramika visame pasaulyje garsėja Ispanija ir Italija. Šimtmečius puoselėtos plytelių gamybos tradicijos pavertė jas plytelių rinkos lyderėmis. Ispaniškos ir itališkos plytelės yra laikomos kokybės ir dizaino standartu, į kurį bando lygiuotis kitų šalių gamintojai. 

Plytelių gamyba Lenkijoje prasidėjo žymiai vėliau – devintajame dešimtmetyje. Tačiau per tuos kelis dešimtmečius lenkų gamybos technologijos taip išmodernėjo, kad lenkiškos plytelės kokybe vejasi ispaniškas ir itališkas. Vejasi ir dizaino naujovėmis. Anksčiau lenkai kopijavo dizaino lyderius, o dabar patys investuoja į dizainą ir madas.

Lenkiškų plytelių savybės

Lenkiškas plyteles galima įvertinti pagal kriterijus:

Plytelės kokybė. Sekdami pasaulinius plytelių gamybos lyderius, Lenkijos gamintojai nuėjo nemažą kelią. Stipriausi Lenkijos plytelių gamintojai nuolat tobulina savo produkciją, diegia naujausias technologijas. Gamyklose naudojamos kokybiškos medžiagos ir moderni įranga, todėl pagaminti produktai atitinka aukščiausius šiuolaikinius ir Europos reikalavimus. 

Stipriausi Lenkijos gamintojai pateikia dokumentus, patvirtinančius Europos Sąjungos standartus, bet išvadas galima pasidaryti ir patiems. Tik naujausias technologines linijas turintys gamintojai gali pagaminti 1 metro ar didesnes plyteles. Tos naujos linijos garantuoja aukštą kokybę. Lenkai tokias plyteles sėkmingai gamina. 1 metras – ne riba. Pagaminamos ir beveik 3 metrus siekiančios akmens masės plokštės. Jomis dengiamos namų sienos ir grindys, visuomeninės paskirties patalpos ar net fasadai. Didelių gabaritų lenkiškos plytelės pasižymi patvarumu, atsparumu šalčiui, temperatūros pokyčiams, saulės spinduliams, todėl ilgai tarnauja ir lauko sąlygomis. Galima neabejoti žinomų Lenkijos gamintojų prekių kokybe. Mes tokių gamintojų plyteles ir pardavinėjame.

Dizaino originalumas. Stipriausios lenkiškos gamyklos kuria ir savo originalų plytelių dizainą. Tik tokiu būdu galima išsiskirti iš masės raštų. Kol silpnesni nukopijuoja ir pradeda gaminti jų raštą, lyderiai sukuria naują raštą.  

Dizainas vystomas įvairiom kryptim: medžio imitacija vidaus sienoms ir grindims. Lenkų gamintojai pagamina plyteles, kurios taip tikroviškai atkartoja įvairius medžio raštus ir atspalvius, kad atskirti plyteles nuo parketo ne visada pavyksta. Tik palietus galima pasakyti, jog tai plytelė. Dažniausiai imituojamos parketlentės, tad ir plytelės gaminamos siaurų ir pailgų matmenų – kaip medžio lentos. 30x200 cm medžio imitacijos lentos naudojamos ir lauko fasadams, taip pakeisdamos nuolatinės priežiūros reikalaujančias natūralaus medžio lenteles. 

Kita kryptis – įvairiausių rūšių akmens imitacija. Realistiškai imituojamas marmuras, granitas, oniksas, „terrazzo“. Labai mėgstamos balto ir juodo marmuro imitacijos plytelės. Tokiomis plytelėmis papuoštas interjeras spinduliuoja prabanga ir elegancija. Dažniausiai perkamos natūralių atspalvių akmens imitacijos plytelės – baltos, juodos, pilkos, rudos. Bet gaminamos ir dirbtinių spalvų akmens plytelės – žalios, mėlynos, o tai ypač gražūs, žvilgsnį traukiantys deriniai, pagyvinantys interjerą. 

Lenkiškos plytelės dedamos ir ant fasadų. Nors fasadui plytų raštas nėra naujas, bet gana populiaru namo išorę dengti sendintų plytų rašto klinkerinėmis plytelėmis. Lauko plytelės gaminamos kolekcijomis. Norintiems darnos, fasadui, terasai ir laiptams galima rinktis plyteles iš tos pačios kolekcijos. Jos spalviškai gražiai derės. 

Kaina. Kokybė ir dizainas kelia plytelių kainą, bet Lenkija yra šalia Lietuvos – pervežimo kaštai maži, lyginant su atvežimu iš Ispanijos ar Italijos. Lenkijoje ir gamybos sąnaudos žemesnės. Todėl ir plytelių kaina mažesnė.

Bet, kaip ir išskirtinio dizaino drabužiai kuriami ne Lenkijoje, taip ir išskirtinio dizaino plytelės atvyksta iš Italijos ar Ispanijos.

Mes stebim visų Lenkijos gamintojų asortimentą ir pasirenkam geriausius: Paradyz, Tubadzin, Cerrad pagamina daugiau nei 100 skirtingų kolekcijų. Patys stipriausi Lenkijos gamintojai kiekvienais metais dalyvauja tarptautinėje plytelių parodoje, kurioje pristato savo naujas kolekcijas ir plytelių tendencijas kartu su kitais didžiausiais plytelių gamintojais iš Italijos, Ispanijos, kitų Europos ir užsienio šalių.

Lenkiškos plytelės gaminamos vonios ir virtuvės kolekcijomis. Prie sienų plytelių priderina grindų plyteles ir įvairiausius dekorus, mozaiką. Pirkėjui nereikia sukti galvos: pasirinkus plyteles iš tos pačios kolekcijos, viskas harmoningai spalviškai derės. Su plytelių kolekcijomis lengvai galima susikurti norimą interjero stilių. Modernų skandinavišką stilių sukursite pasirinkę šviesių atspalvių ir medžio imitacijos plyteles, industrinį – betono ir sendinto metalo plyteles, o klasikinį – marmuro ar kito akmens plyteles. 

Lenkiškų plytelių pasirinkimas internetu

Jeigu pirkėją tenkina tos plytelės, kurias jis tuo metu ras parduotuvėje, pirkimas lenkiškų plytelių internetu privalumų neturi. Tada gal net pateisinamas važiavimas į Lenkiją, siekiant nusipirkti pigiau.

Bet parduotuvėse laikoma tik nedidelė dalis asortimento – pigiausios, be įdomesnio dizaino. Todėl pasirinkimas nesudarys nė 20 procentų gamyklos gaminamo asortimento.  

Mūsų elektroninėje parduotuvėje pateikiamas platus pagrindinių Lenkijos plytelių gamintojų asortimentas.  Galima patogiai peržiūrėti ir pasirinkti. Svetainėje pateiktuose kataloguose galima peržiūrėti visą gamyklos asortimentą. Užsisakius atvešime. Tai didelis pirkimo internetu privalumas. Užsisakai iš namų ir gali nusipirkti tai, ko nerasi net nuvykęs į Lenkiją. Katalogai: https://www.iris.lt/blogas/plyteliu-e-katalogai-c10 

Kitas privalumas pirkti internetu, jeigu pritrūko plytelių. Dėl mažo kiekio neapsimoka važiuoti, jei neišsaugojot pakuotės, sunku nusakyti, ko ieškai. Internetu galima ieškoti pagal vaizdą.

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.