WODER DUO-KB, 8 kg, hidroizoliacija (B komponentas)

  • 3 - 5 d. d.
−7%
74,80 €
69,56 € \ vnt.

74,80 €
69,56 € \ vnt.
Pristatysime iki pirmadienio, liepos 1 d. ketvirtadienio, liepos 11 d.
Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio, paskaičiuojama prekių krepšelyje

ATLAS WODER DUO - dvisluoksnė elastinga hidroizoliacija

APRAŠYMAI
Rekomenduojama baseinams ir vandens talpykloms, terasų, balkonų, šlapių patalpų plytelių hidroizoliacija ir pamatams sandarinti. Sudaro hidroizoliaciją nuo drėgmės ir vandens (lengvojo, vidutinio ir sunkiojo tipo) – saugo nuo vandens: suslėgto, prasiskverbiančio, nesikaupiančio ir besikaupiančio bei nesuslėgto. Skirta cemento ir cemento-kalkių tinkui, cemento grindų pagrindui, betonui, gelžbetoniui ir plytų, tuščiavidurių plytų, blokelių mūrui, gipskartonio plokštėms ir pan. sandarinti pastatų viduje ir lauke.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS
● elastingas, naikina įbrėžimus ir įtrūkimus iki 1,0 mm ● turi savyje polimerinio mikroplaušo ● sudaro atsparų sluoksnį, apsaugantį neigiamam vandens slėgiui

PAGRINDINIAI PARAMETRAI
● sluoksnio storis: 2–3 mm ● bendrasis dangos storis turėtų būti parenkamas pagal vandens poveikio sandarinamam paviršiui sąlygas: HIDROIZOLIACIJOS RŪŠIS Dangos storis (mm) Sąnaudos (kg/m²) - lengvojo tipo izoliacija (tekantis vanduo) 2,0 apie 3,0; - vidutinio tipo izoliacija (telkšantis vanduo) 2,5 apie 3,75; - sunkiojo tipo izoliacija (slėgio veikiamas vanduo) 3,0 apie 4,5; - izoliacija su intarpu 3,0 apie 4,5

MASĖS PARUOŠIMAS
Produktas gaminamas kaip rinkinys, kurį sudaro du komponentai: sausasis mišinys (A komponentas) ir emulsija (B komponentas). Šios sudedamosios dalys supakuotos atskirose pakuotėse ir kartu sudaro paruoštą naudoti rinkinį tinkamomis maišyti proporcijomis. Medžiaga ruošiama į tinkamą indą perpylus skystąjį komponentą (B), paskUI tolygiai pilti sausąjį mišinį (A) ir maišyti, kol gaunama vienodos konsistencijos ir spalvos masė (apie 2 min.). Maišyti geriausia mechaniniu būdu, naudojant lėtaeigį maišiklį su maišytuvu. Masė tinkama naudoti maždaug po 5 minučių pakartotinai išmaišius. Sunaudoti per maždaug 60 minučių. Dėmesio: jeigu numatoma sunaudoti dalį produkto, masę būtina ruošti laikantis šių komponentų svorio proporcijų (3 dalys sausojo mišinio A ir 1 dalis emulsijos B).

891008
Atlas
cm
vnt
3 - 5 d.d.
netaikoma
hidroizoliacija
standartiniai
vienkomponentė
grindys lauko, grindys vidaus, sienos lauko, sienos vidaus
8 kg
12

Klausimai / atsakymai

HENRIKAS , 2022 06 3, 13:51
Klausimas:
SVEIKI
kiek reikia 7 kv hidroizoliacijos balkone atviras. 1 ar 2 sluoksnio, kokia išeiga .


pagarbiai Henrikas
Iris (Saulius), 2022 06 6, 08:23
Atsakymas:
Reikalingi 2 sluoksniai, kad hidroizoliacijos sluoksnis gautųsi apie 2,0 mm. Tada išeiga gaunasi apie 3,0 kg/1 m2.
Vadinasi, 7 m2 balkonui reiktų ~ 20-21 kg mastikos.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Užsakykite prekes iš gamintojų katalogų

Premium klasės prekių užsakymas unikalių sprendimų įgyvendinimui!