GRAWIS U, 25 kg, EPS klijavimo/armavimo mišinys

  • 3 - 5 d. d.
−7%
9,30 €
8,65 € \ vnt.

9,30 €
8,65 € \ vnt.
Pristatysime iki pirmadienio, liepos 1 d. ketvirtadienio, liepos 11 d.
Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio, paskaičiuojama prekių krepšelyje

ATLAS GRAWIS U - klijų mišinys putų polistirenui klijuoti ir armuotam sluoksniui atlikti

APRAŠYMAI
Šiltinimo sistemų klijai polistireno ir EPS termoizoliacinėms plokštėms tvirtinti bei armuotam sluoksniui kloti šiltinant pastatus. Leidžia klijuoti polistireno plokštes, įskaitant plokštes su grafito priedu ir elastifikuotas bei kloti armuotą sluoksnį šiltinant pastatus. Statybinių pagrindų rūšis – visų klasių betonas, dujinis betonas, cemento, cemento-kalkių tinkas, smiltainis ir netinkuotas mūras iš plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų bei kitų panašaus tipo keraminių, silikatinių ar keramzitinių medžiagų.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS
● maksimalus sukibimas jau po 24 valandų ● elastingi – su 3D armavimu ● taip pat galima tepti mechaniškai ● atsparus įtrūkimams ir plyšiams ● greitas atsparumo prieaugis ● baltajam ir grafitiniam polistireniniam putplasčiui

PAGRINDINIAI PARAMETRAI
● armuoto sluoksnio storis: 2–5 mm ● sąnaudos klijuojant plokštes 4–5 kg/m2 ● sąnaudos klojant armuotą sluoksnį 3–3,5 kg/m2 ● sukibimas: su betonu po 24 val: ≥ 0,25 MPa ● sukibimas: su polistirenu po 24 val.: ≥ 0,08 MPa

KLIJŲ PARUOŠIMAS
Maišo turinį supilti į indą su atmatuotu vandens kiekiu (apie 0,21-0,23 l / 1 kg | apie 5,25-5,75 l / 25 kg) ir išmaišyti gręžtuvu su maišikliu, kol gaunama vienoda konsistencija. Išmaišytus klijus palikti 5 minutes ir mente surinkus neišmaišytas liekanas nuo indo sienelių vėl išmaišyti. Taip paruoštus klijus būtina sunaudoti maždaug per 2,5 valandas.

900304
Atlas
cm
vnt
3 - 5 d.d.
polistirenui
gera kaina
25 kg
klijavimui/armavimui
12

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Užsakykite prekes iš gamintojų katalogų

Premium klasės prekių užsakymas unikalių sprendimų įgyvendinimui!