ATLAS ELASTINGAS, 5 kg, plytelių klijai

  • 3 - 5 d. d.
−7%
4,30 €
4,00 € \ vnt.
C1TE klasės plytelių klijai

4,30 €
4,00 € \ vnt.
Pristatysime iki pirmadienio, balandžio 29 d. ketvirtadienio, gegužės 9 d.
Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio, paskaičiuojama prekių krepšelyje

ELASTINGAS KLIJŲ SKIEDINYS ATLAS - universalūs klijai (2–10 mm) – C1TE tipo

APRAŠYMAI
ELASTINGAS KLIJŲ MIŠINYS ATLAS – aukščiausios kokybės cementinio rišiklio, užpildų ir specialios kompozicijos modifikatorių, įskaitant polimerus, mišinys. Pagerinta formulė lemia, kad produktas pasiekia aukščiausius savo klasės techninius parametrus ir tinkamas plačiai naudoti gyvenamųjų namų statyboje. Skiedinyje naudojama technologija užtikrina: • plačias klijų sluoksnio storio ribas (2–10 mm) , taip pat leidžia dangas klijuoti plonu sluoksniu ant nelygaus pagrindo ir išlyginti mineralinius pagrindus, • ilgesnę atvirąją pauzę – leidžia plyteles pridėti prie klijų net po 30 minučių, kai klijai užtepami ant pagrindo – per vieną kartą klijus galima tepti didesniame plote ir taip sutrumpinti darbo trukmę, • mažesnį slysmą, dėl kurio keramiką galima klijuoti iš viršaus ir išvengti pjaustytų plytelių klijavimo matomose vietose.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS
● mažo ir vidutinio dydžio keraminėms plytelėms, įskaitant akmens masės, ir betoninėms plytelėms ● vonioms kambariams, virtuvėms, koridoriams, skalbykloms, garažams ● ant sienų ir grindų ● ilgesnė atviroji pauzė – tinka naudoti iki 30 minučių, kai klijai užtepami ant pagrindo ● sluoksnio storis 2–10 mm ● mineraliniams pagrindams išlyginti ● viduje ir išorėje, esant mažoms ir vidutinėms eksploatacinėms apkrovoms

PAGRINDINIAI PARAMETRAI
● sąnaudos: 1,5 kg/1 m2/1 mm ● sluoksnio storis: 2–10 mm ● sukibimas: min. 0,5 N/mm2

KLIJŲ PARUOŠIMAS
Maišo turinį suberti į indą su nurodytu vandens kiekiu (0,21–0,24 l/1 kg | 1,05–1,2 l/5 kg | 2,1–2,4 l/10 kg | 5,25–6,00 l/25 kg) ir maišyti lėtaeigiu maišytuvu su skiedinių maišikliu, kol gaunama vientisa konsistencija. Išmaišytus klijus palikti 5 minutes ir pakartotinai išmaišyti. Taip paruoštus klijus būtina sunaudoti maždaug per 4 valandas.

880004
Atlas
cm
vnt
3 - 5 d.d.
pilka
normalios
akmens masės, keraminėms
dušo padas, dušo sienos, grindys vidaus, sienos vidaus
betonas, cementinis - gipsinis tinkas, cementinis-kalkinis tinkas, gipsinis tinkas, gipskartonio plokštė, hidroizoliacija
5 kg
2-10 mm
24

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Užsakykite prekes iš gamintojų katalogų

Premium klasės prekių užsakymas unikalių sprendimų įgyvendinimui!