SAM 200, 25 kg, išsilyginantis grindų mišinys

  • 3 - 5 d. d.
−7%
8,40 €
7,81 € \ vnt.

8,40 €
7,81 € \ vnt.
Pristatysime iki pirmadienio, rugpjūčio 22 d. ketvirtadienio, rugsėjo 1 d.
Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio, paskaičiuojama prekių krepšelyje

ATLAS SAM 200 - savaime išsilyginantis mišinys (25-60 mm)

APRAŠYMAI
Išlygina pagrindus sausose patalpose: gyvenamuosiuose kambariuose, prieškambariuose, vestibiuliuose, salonuose, biuruose, koridoriuose, laukiamuosiuose ir pan. Tai ideali medžiaga grindų šildymo elektrinėms ar vandens sistemoms įleisti – labai gerai praleidžia šilumą, geriau nei kiti gaminiai cemento pagrindu; tiksliai apgaubia šildymo instaliaciją. Rekomenduojamos esamų šildomų besiūlių grindų paviršiams išlyginti. Perdangų garso izoliacijos elementas – kartu su elastifikuotu polistirolu, ATLAS KOMPENSACINIAIS PROFILIAIS ir polietileno plėvele.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS
- anhidritinės-gipsinės, - ribotas susitraukimas – nereikia kompensacijų iki 50 m², - leidžia reguliuoti konsistenciją, - gerai praleidžia šilumą - puikiai tinka grindų šildymo sistemoms, - savaime išsilyginančios – palengvina liejimą,

PAGRINDINIAI PARAMETRAI
- sąnaudos: 20 kg/1 m2/1 cm storio - sluoksnio storis: 25 – 60 mm - atsparumas gniuždymui min. 16 N/mm2

MASĖS PARUOŠIMAS
Mašininis liejimas – sausąją masę suberti į maišytuvo būgną ir nustatyti pastovų vandens dozavimo režimą, kad iš žarnos tekėtų tinkamos konsistencijos masė.
Rankinis liejimas – maišo turinį suberti į indą su vandeniu (apie 0,17-0,19 l / 1 kg | apie 4,25÷4,75 l / 25 kg) ir maišyti, kol gaunama vientisa masė, geriausia maišikliu. Masė tinkama naudoti iš karto, kai tik išmaišoma, ir savo savybes išsaugoja apie 45 minučių. Ar konsistencija yra tinkama, galima patikrinti išpylus iš 1 litro talpos indo skiedinį ant lygaus, neįsigeriančio pagrindo (pvz., plėvelės). Turėtų susidaryti maždaug 45–50 cm skersmens „sklindis“.

890003
Atlas
cm
vnt
3 - 5 d.d.
netaikoma
populiari (top prekė)
nešildomas pagrindas, šildomas pagrindas
grindys vidaus
25 kg
savaime išsilyginantys
standartiniai
5-30 mm
9

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Užsakykite prekes iš gamintojų katalogų

Premium klasės prekių užsakymas unikalių sprendimų įgyvendinimui!