WODER DUO-KA, 24 kg, hidroizoliacija (A komponentas)

  • 3 - 5 d. d.
−7%
24,40 €
22,69 € \ vnt.

24,40 €
22,69 € \ vnt.
Pristatysime iki penktadienio, birželio 16 d. pirmadienio, birželio 26 d.
Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio, paskaičiuojama prekių krepšelyje

ATLAS WODER DUO - dvisluoksnė elastinga hidroizoliacija

APRAŠYMAI
Rekomenduojama baseinams ir vandens talpykloms, terasų, balkonų, šlapių patalpų plytelių hidroizoliacija ir pamatams sandarinti. Sudaro hidroizoliaciją nuo drėgmės ir vandens (lengvojo, vidutinio ir sunkiojo tipo) – saugo nuo vandens: suslėgto, prasiskverbiančio, nesikaupiančio ir besikaupiančio bei nesuslėgto. Skirta cemento ir cemento-kalkių tinkui, cemento grindų pagrindui, betonui, gelžbetoniui ir plytų, tuščiavidurių plytų, blokelių mūrui, gipskartonio plokštėms ir pan. sandarinti pastatų viduje ir lauke.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS
● elastingas, naikina įbrėžimus ir įtrūkimus iki 1,0 mm ● turi savyje polimerinio mikroplaušo ● sudaro atsparų sluoksnį, apsaugantį neigiamam vandens slėgiui

PAGRINDINIAI PARAMETRAI
● sluoksnio storis: 2–3 mm ● bendrasis dangos storis turėtų būti parenkamas pagal vandens poveikio sandarinamam paviršiui sąlygas: HIDROIZOLIACIJOS RŪŠIS Dangos storis (mm) Sąnaudos (kg/m²) - lengvojo tipo izoliacija (tekantis vanduo) 2,0 apie 3,0; - vidutinio tipo izoliacija (telkšantis vanduo) 2,5 apie 3,75; - sunkiojo tipo izoliacija (slėgio veikiamas vanduo) 3,0 apie 4,5; - izoliacija su intarpu 3,0 apie 4,5

MASĖS PARUOŠIMAS
Produktas gaminamas kaip rinkinys, kurį sudaro du komponentai: sausasis mišinys (A komponentas) ir emulsija (B komponentas). Šios sudedamosios dalys supakuotos atskirose pakuotėse ir kartu sudaro paruoštą naudoti rinkinį tinkamomis maišyti proporcijomis. Medžiaga ruošiama į tinkamą indą perpylus skystąjį komponentą (B), paskUI tolygiai pilti sausąjį mišinį (A) ir maišyti, kol gaunama vienodos konsistencijos ir spalvos masė (apie 2 min.). Maišyti geriausia mechaniniu būdu, naudojant lėtaeigį maišiklį su maišytuvu. Masė tinkama naudoti maždaug po 5 minučių pakartotinai išmaišius. Sunaudoti per maždaug 60 minučių. Dėmesio: jeigu numatoma sunaudoti dalį produkto, masę būtina ruošti laikantis šių komponentų svorio proporcijų (3 dalys sausojo mišinio A ir 1 dalis emulsijos B).

891007
Atlas
cm
vnt
3 - 5 d.d.
netaikoma
hidroizoliacija
standartiniai
dvikomponenčiai
grindys lauko, grindys vidaus, sienos lauko, sienos vidaus
24 kg
12

Klausimai / atsakymai

Eugenijus Kavaliauskas, 2022 10 25, 13:38
Klausimas:
WODER DUO-KA, 24 kg, hidroizoliacija (A komponentas), ar pristatytumėt į Šiaulių saloną 2022-10-26?
Iris (Egesta), 2022 10 25, 13:57
Atsakymas:
Šiuo klausimu parašykite į eprekyba@iris.lt
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Užsakykite prekes iš gamintojų katalogų

Premium klasės prekių užsakymas unikalių sprendimų įgyvendinimui!