Vonios kambario baldai

Visai nestebina, jei pagalvojus apie vonios kambario baldus Jums prieš akis iškyla tik balta plastikinė kampinė lentyna ar spintelė blogai užsidarančiomis durelėmis. Net jei vonios baldai nesulaukė Jūsų dėmesio tik dešimtmetį, praleidote labai daug. Šiandien apie vonios baldus, jų asortimentą galima pasakoti tiek pat plačiai, kaip ir apie virtuvės baldus. Šis sugretinimas nėra atsitiktinis – vonios kambarys, kaip ir virtuvė, per paskutinį dešimtmetį sulaukė žymiai daugiau gamintojų dėmesio, dėl to padidėjo baldų atsparumas, funkcionalumas ir ergonomiškumas. Prasiplėtė vonios baldų įvairovė, pasikeitė supratimas apie jų grožį. Atsirado poreikis vonios baldus derinti prie bendro namų interjero.

Ir tai nėra misija neįmanoma, nes mūsų siūlomi vonios kambario baldai yra įvairių stilių, modelių ir kainų lygio gaminiai, kuriuos galima pritaikyti bet kokioje aplinkoje – nuo standartinio daugiabučio vonios kambarėlio iki restauruojamo dvaro vonios kambario. Specialiai impregnuotos baldų plokštės ir vandeniui atspariais dažais bei lakais padengtos durelės ir išorinės sienelės apsaugo vonios baldus nuo drėgmės ir palengvina jų priežiūrą. Daug apdailos variantų – nuo ryškių spalvų blizgančių lakuotų paviršių iki šviesių medinių. Modelių įvairovė – nuo mažų kubo formos spintelių iki ilgų spintelių komplektų su durimis ir stalčiais, kuriuose įmontuoti tyliai (Soft Close) funkcionuojantys bėgeliai ir vyriai, patys uždarantys stalčių. Spintelių dureles galima rinktis dešinines ar kairines, o pagal tai, ką planuojate jose laikyti, galite pasirinkti daugiau stalčių, daugiau lentynų ar lentynomis nesuskirstytų erdvių stambesniems daiktams. Dar neturime baldų, kurie patys skalbtų, bet vonios baldai, į kuriuos įmontuojama skalbimo mašina, yra. Daugelis gamintojų siūlo specialias kompaktiškų baldų kolekcijas mažiems vonios kambariams ir tualetams. Baldai gali būti pakabinami ant sienos

statomi ant kojelių 

ar tiesiog ant grindų

Labai patogūs yra kabinami vonios baldai. Jei vonios siena nėra tvirta, tinkamesni statomi ant kojelių baldai. Talpiausi – ant grindų statomi baldai.

Vonios kambario baldai gali būti skirstomi į: klasikinio dizaino

modernaus dizaino

ir standartinio dizaino

Nepamirškite – prie pasirinktų vonios baldų galima spalva ir faktūra idealiai priderinti sienų ir grindų plyteles.

Veidrodžiai

Veidrodžiai – neatsiejamas vonios kambario atributas. Be tiesioginės paskirties, jie atlieka ir kitą svarbią funkciją – vizualiai didina patalpą. Jei perkate vonios baldų komplektą, veidrodžiai dažniausiai bus integruoti į vonios baldų spinteles arba atskiri veidrodžiai, formomis priderinti prie vonios baldų ar santechnikos prietaisų formų.

Į vonios baldų spintelę įmontuotas veidrodis

Dar vienas gan populiarus vonios veidrodžio variantas – prie sienos priklijuotas specialiai išpjautas veidrodis. Jis komponuojamas su vonios plytelėmis

Lietuvos veidrodžių gamintojų kvalifikacija yra aukšta – gali pagaminti bet kokio dydžio, formos ir netgi spalvų veidrodžius. Labai įdomiai atrodo keleto priderintų spalvų veidrodžiai.
Variantas – ir paprastas virš vonios praustuvo pakabintas veidrodis

Veidrodžiai gali būti padengti nuo aprasojimo saugančia folija. Galima naudoti veidrodžio pašildymo plėvelę, kuri klijuojama ant apatinės veidrodžio dalies ir pajungiama į elektros tinklą. Toks veidrodis šildomas ir drėgmė ant jo nesikondensuos. Tai ypač tinka įklijuojamiems tarp plytelių veidrodžiams. Būkite atsargūs – elektros pajungimo darbus paveskite elektrikams.

Veidrodžių apšvietimas vonioje

Jeigu veidrodis iš vonios baldų kolekcijos, apšvietimas jame jau yra. Belieka jungti į elektros tinklą.
Apšvietimas gali būti ir integruotas veidrodyje

arba atskiri šviestuvai.

Šiuolaikiniuose balduose naudojami halogeniniai arba LED šviestuvai.
Jeigu veidrodį įklijavote sienoje tarp plytelių, patys nuspręskite, ar pakaks gero bendro vonios kambario apšvietimo, ar labiau tiks sieninis šviestuvas virš kriauklės.   

 
 
(Balsų: 3)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2020   Visos teisės saugomos.