Skysti tapetai

Skysti tapetai – tai įvairių natūralių pluoštų masė, daugiausiai sudaryta iš popieriaus ir medvilnės. Natūralūs pluoštai surišti tarpusavyje augalinės kilmės klijais. Dekoratyvumui įmaišyta įvairių mineralų, šilko ar akmens dulkių. Rezultatas nuotraukoje.

skysti_tapetai.jpg

Nelabai panašu į tapetus. Nors skysti tapetai primena įprastus tiek pat, kiek sausas spiritas „šlapią“, bet tinkamiau pavadinti nepavyksta.

Aišku, kad skysti tapetai parduodami ne rulonais – pakuotėmis. Vienos pakuotės turinio pakaks padengti 3,3 kvadratinio metro plotą. Ir nebūtinai tik sienas – skysti tapetai tinka ir luboms, baldų dalims ar šviestuvams dengti. Jie prikibs ir prie stiklo, metalo ar kito paviršiaus. Jais lengva padengti apvalius ar dar sudėtingesnių formų daiktus.

Skysti tapetai – lanksti ir nereikli medžiaga. Spalvų ir jų variacijų pasirinkimas – itin didelis, skirtingus pavyzdžius galima maišyti tarpusavyje. Tapetų kaina priklauso nuo sudėtinių medžiagų ir gali kisti nuo keleto dešimčių iki kelių šimtų litų už pakuotę. Nepigu.

Be daugybės spalvinių ir kitų estetinių skystųjų tapetų privalumų, skirtingai nuo daugumos klasikinių tapetų, jais galima idealiai užmaskuoti sienų nelygumus, įtrūkimus, o sienų paviršius net neturi būti glaistomas. Dėmesio! Teiginys apie sienų glaistymą galioja visame pasaulyje, išskyrus Lietuvą. Taip teigia šį darbą dirbantys specialistai. Jei Jūs tipinis lietuvis, tai siena turės būti glaistyta – paruošta dažymui, o skysti tapetai tepami idealiai lygiu sluoksniu. Kitose šalyse tokio lygumo nesiekiama, nes manoma, kad nelygumai suteikia papildomo dekoratyvumo.

Skysti tapetai gerai izoliuoja garsą ir šilumą, yra laidūs orui, atsparūs drėgmei, neįsielektrina ir netraukia dulkių. Neabejotinas jų privalumas – dirbti galima patiems, nereikia specifinių žinių ar specialistų pagalbos.

Pasirinktas paviršius pirmiausia padengiamas dviem grunto sluoksniais. Jiems leidžiama išdžiūti. Į gruntą privalu įmaišyti kvarcinio smėlio. Sename name geriau naudoti alkidinį gruntą, naujos statybos namuose – vandens pagrindo gruntą. Gruntas turi būti baltos spalvos – kitoks pakeis tapetų spalvą.

skysti_tapetai1.jpg

Prieš dekoravimą tapetų masę reikia sumaišyti su vandeniu. Skysti tapetai brinksta nuo keleto valandų iki paros laiko – tiksliau nurodyta gamintojo instrukcijoje. Gauta tyrė kieta plastikine mentele lengvais rankos judesiais tepama ant sienos ar lubų. Viskas.  

Patyrę meistrai naudoja permatomą mentelę – taip galima kontroliuoti užtepamo sluoksnio storį. Lietuvoje tai svarbu.

Baigus darbus įsitikinkite, kad patalpoje vyksta oro cirkuliacija – drėgmė turi išgaruoti, kitaip džiūvimo procesas užtruks.

Tokio dekoro tarnavimo laikas – dešimt metų, o remonto sąnaudos – minimalios. Pažeistą vietą galima sudrėkinti ir pataisyti arba užklijuoti tapetų mase iš atsargų. Svarbu laikytis gamintojo nurodymų.

Kažkas savo namus pasipuošė taip

Jūs galite rasti originalesnį sprendimą.

Skystų tapetų pavyzdžiai e-kataloge.

(Balsų: 5)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai

salomeja
sveiki,jai medzio dailylentes nugruntuotos interior primer vivacolor gruntu,bei nedazytos special furtiture akva dazais,ar reikia papildomo grunto skystiems tapetams,dekoju uz patarima
Iris (Eglė)
Laba diena,
Prieš sieną padengiant skystais tapetais, ją reikia gruntuoti gruntu, kurio sudėtyje yra kvarcinio smėlio. Gruntas vandens pagrindu nesudarys tinkamo paviršiaus skystų tapetų sukibimui su paviršiumi, šie nesilaikys ant sienos.
Austėja
Ar galima skystus tapetus tepti ranka? Ar būtina mentelė? Klausiu nes siena iš medinių lentelių, jos nelygios, banguotos. Taip įsivaizduoju, kad galėčiau tept ranka.
Iris (Eglė)
Laba diena,
Naudokite mentelę ir pirštines. Su mentele skysti tapetai paskirstomi lygiu sluoksniu, lengviau padengiami didesni plotai ir nežalojama oda. Skysti tapetai gali sudirginti rankų odą ar iššaukti alergiją.
Kestas
Laba diena. Ar galima naudoti skystus tapetus vonios kambaryje, tepant virš plytelių, kur nebūna tiesioginio kontakto su vandeniu? Ar lakavimas padidintų atsparumą drėgmei?
Iris (Eglė)
Laba diena,
Vonios kambaryje tikrai galima naudoti skystus tapetus, svarbu, jog nebūtų tiesioginio kontakto su vandeniu. Paviršių, ant kurio planuojate tepti skystus tapetus, pirmiausia, nugruntuokite, tada sukibimas su skystais tapetais bus geresnis.
Taip, nulakavę sieną, dengtą skystais tapetais, padidinsite atsparumą drėgmei, galėsite sieną valyti drėgna šluoste ir sutvirtinsite paviršių. Naudokite laką vandens pagrindu, kad išlaikytumėte apdailos ekologiškumą.
mindaugas
Laba diena are galima tiesiai ant blokeliu definitely skystus tapetus
Iris (Marius)
Laba diena,
Jei blokeliai prilygsta tinkuotai sienai, galima. Skystus tapetus galima dėti ant visų kietų paviršių, svarbu, kad būtų geras gruntas. Nenugruntavus sienos, tapetas gali nukristi arba "išsimušti" gelsvos dėmės.
Saulius
Sveiki, ar galima skystus tapetus dengti ant lubų? Ir kaip tai daroma
Iris (Marius)
Laba diena,
Skystus tapetus galima dengti ant visų kietų paviršių, įskaitant ir lubų. Pats dengimo principas niekuo nesiskiria nuo dengimo ant sienų.
Lukas
Sveiki, ar tikrai sie tapetai turi garso izoliaciniu savybiu. Ar bus kazkoks minimalus efektas istepus lubas ir sienas jei girdime smuginio garso zingsnius is kaimynu
Iris (Marius)
Laba diena,
Ištepus skystais tapetais ir sienas, ir lubas, garso izoliacija gali padidėti iki 20 %.
Tikėtis ryškaus garso sumažėjimo neverta: jis sumažės iki 20 %.
Ruta
laba diena,ar skystus tapetus galima naudoti patalpoje,kurioje ziema temperatura buna iki -5
Iris (Marius)
Laba diena,
Galima, jei nebus pastovių temperatūros pokyčių.
Jei patalpa atvės ir kurį laiką bus vėsu - nieko tokio. Jei atvėsta, tada įšyla, ir vėl atvėsta - kaupsis drėgmė, o tapetai gali pradėti pelyti.
Renata
Laba diena ar galima dazyti ant likusiu senu dazu ar butina nugrandyti sienas.
Iris (Saulius)
Laba diena,
Jeigu dažų sudėtis (markė) yra ta pati, galite dažyti ant "senų" dažų. Jeigu jie skirtingi (ar abejojate, nežinote), pašalinkite senus dažus, nuplaukite sieną, nugruntuokite ir dažykite naujai.
Tiklsiausią informaciją Jums turi pateikti konkrečių dažų pardavėjai.
Jolanta
Ar galima naudoti skystus tapetusjei siena buna silta.
Iris (Marius)
Laba diena,
Galima, jei siena nėra karšta (pvz. krosnis), kur temperatūra siekia 90 laipsnių karščio.
Jolanta
Ka daryti jei siena ismuse rudom demem
Iris (Marius)
Laba diena,
Sunku pasakyti dėmių atsiradimo priežastį nežinant daugiau informacijos. Priklauso nuo to, kaip buvo paruoštos sienos, koks naudotas gruntas.
Konstantinas
Kokį gruntą pasirinkti blokinio namo sienoms paruošti skystiems tapetams?
Iris (Marius)
Laba diena,
Skystiems tapetams rekuomenduojamas gruntas su kvarcinio smėlio užpildu, pavyzdžiui, Atlas CERPLAST: http://www.iris.lt/e-parduotuve/catalogsearch/result/?q=CERPLAST
Ram
Sveiki. Turim nemažai išsitapetavę su skystais tapetais. Viskas super. Bet dabar gavosi taip kad vaikas nori paprastų tapetų. Ar galima ant šlapių tepetų sienos tapetuoti su paprastais tapetais ? Ar prieš tai reikia juos nuvalyti? Ir jeigu reikia,tai kaip tai padaryti?
Iris (Marius)
Laba diena,
Skysti tapetai nėra lygūs, o paprastiems tapetams lygus paviršius būtinas - reiks valyti.
Sudrėkinti skysti tapetai valomi tinkavimo mentele.
Modesta
Laba diena,
Ar padengus sieną skystais tapetais galima ant jų dėti trafaretą ir norimą ornamentą purkšti aerozoliniais ar dažyti kitais dažais ?
Iris (Marius)
Laba diena,
Galima.
mara
ar galima naudoti balkono apdailai aciu
Iris (Marius)
Laba diena,
Galima.
Onutė
Sveiki,
ar galima skystais tapetais tapetuoti OSB plokšte iškaltas sienas?
Iris (Marius)
Laba diena,
Galima, bet nepatartina. OSB plokštės nelygumai matysis ant skystų tapetų, reikia lygaus pagrindo.
Romas
Laba, osb siena tinka ir nieko nesimatys tik grunta atitinkama reikia naudoti ir visada reikia pasirinkti tinkamai grunta, kad neismustu demiu.
RASA
Laba diena, domina skystų tapetų kaina numeris kataloge 34-7. Kaip užsakyti? koks minimalus užsakymo kiekis? koks užsakymo pristatymo terminas, ir žinoma kaina?
Iris (Marius)
Laba diena,
34-7 minimalus užsakymo kiekis yra vienas pakelis. Pakelio kaina 26,00 € su PVM (3,3 m2). Pristatymo terminas – iki savaitės. Užsakyti galite bet kurioje Iris parduotuvėje.
Renata
Laba diena ar galima tepti jai pries tai buvo isklijuota tapetais ar butina gerai nuvalyti
Iris (Marius)
Laba diena,
Prieš tepant skystus tapetus, būtina pašalinti senų tapetų / klijų likučius.
Laima
Sveiki, skystais tapetais ištepėme lubas, bet tikriausiai per plonai tepėme arba per skystus pasiruošėme, nes gavosi netolygiai... Ar galima ant esamų skystų tapetų tepti arba purkšti jų papildomai. Jei taip, ar būtina juos lubas sudrėkinti? Ir kokiu aparatu purškiama?
Iris (Marius)
Laba diena,
Jei plonas sluoksnis, galima pataisyti. Reikia sudrėkinti visas lubas ir naujai padengti rankiniu būdu arba su kompresoriumi.
Raimonda
Sveiki, vaikas sienas nupiese su flomasteriais ir noretusi nauju tapetu. Kaip nuimti senus skystus tapetus?aciu
Iris (Marius)
Laba diena,
Senus skystus tapetus sudrėkinkite, geriausia, per kelis kartus ir nuimkite su mentele.
zenonas
ar galima skystais tapetais dazyti sienas iskaltas kartono lentelemis
Iris (Marius)
Laba diena,
Skystus tapetus galima dėti ant bet kokio kieto paviršiaus. Jei Jūsų sienos (lentelės) nudažytos - nugruntuokite ir tepkite skystus tapetus. Jei nedažytos - nudažykite baltai, tada gruntuokite ir tepkite skystus tapetus.
Jurgita
Sveiki,kas nutinko ir ka reiktų daryti norint pataisyti jei gipso plokščių siena padenkta gruntu su kvarciniu smeliu ir padengus skystus tapetus pasidare galvos spalvos ,o siūlės kur špakliuotos liko baltos?Skysti tapetai baltos spalvos.Kaip taisyti?Ar galima uzdažyti ant viršaus?
Iris (Marius)
Laba diena,
Priežastys gali būti šios: gruntuota buvo tik vieną kartą arba per plonai užtepti tapetai.
Patikimiausias būdas ištaisyti - pašalinti jau užteptus skystus tapetus ir padaryti viską iš naujo. Jau užteptus skystus tapetus sudrėkinkite, geriausia, per kelis kartus ir nuimkite su mentele.
ROMAS
LABA,
PASKUTINIS ATVEJIS TAI BLOGAI PARINKTAS GRUNTAS IR ISTAISYTI PATIEMS BUS SUNKOKA
REIKALINGOS KITOKIOS ZINIOS APIE TAI
Paulius
Laba diena. Kokios slergijos rankom pasireiškia nuo skystų tapetų? kuom pasireiškia ir kokios pasekmės? konkrečiau poldekor tapetai. Iš po tapetų dėjimo turiu temalonumu su rankom ir itariu kad tai tapetų kaltė. Kokia konkretesnė sudėtis. Gal būtu galima į asmenine žinutę gaut atsakyma.
Iris (Marius)
Laba diena,
Alergija nuo Poldecor skystų tapetų - mažai tikėtina. PolDecor komponentai yra natūralios augalinės kilmės pluoštai, tokie kaip: medvilnė, šilkas, bambuko pluoštas ir t. t. Taip pat į sudėtį įeina įvairios mineralinės ir rišančiosios medžiagos, tokios kaip natūralūs ekologiški bambuko klijai.
Reikėtų atkreipti dėmesį į naudotą gruntą bei glaistą.
Ayda
Laba diena, ar galima skystus tapetus tepti ant plytelių?
Iris (Marius)
Laba diena,
Skystus tapetus galima dėti ant visų kietų paviršių, taip pat ir plytelių.
Tomas
Sveiki, koki grunta naudoti prieš tepant skystus tapetus? Sienos tinkuotos
Iris (Egesta)
Laba diena,
Skystiems tapetams rekuomenduojamas gruntas su kvarcinio smėlio užpildu, pavyzdžiui, Atlas CERPLAST: http://www.iris.lt/e-parduotuve/catalogsearch/result/?q=CERPLAST
Irena
Sveiki, ar galiu skystais tapetais dengti kartono plokštę, kuri yra klijuota popieriniais tapetais? Pastarieji yra sunkiai nuvalomi nuo kartono plokštės.
Iris (Marius)
Laba diena,
Prieš tepant skystus tapetus, būtina pašalinti senų tapetų / klijų likučius. Pašalinus senus tapetus bei klijų likučius - nugruntuokite ir tepkite skystus tapetus. Jei kartono plokštės nedažytos - nudažykite baltai, tada gruntuokite ir tepkite skystus tapetus.
Rasa
Laba diena. Ismete geltonos demes ant sienu is skystu tapetu,ka daryti? Kodel taip galejo nutikti? Sienos is gipso kartono,spakliuotos du kartus ir gruntuotos kvarciniu gruntu.
Iris (Marius)
Laba diena,
Tikėtina, kad buvo netinkamai nuglaistytos sienos arba pats glaistas galėjo būti pasenęs, tada visada atsiranda geltonos dėmės.
Tapetus galima pašalinti sudrėkinus, geriausia, per kelis kartus ir nuimant su mentele.
Asta
Sveiki. Šalinant skystus tapetus nuo sienų, juos gerai sudrėkinus skysti tapetai nusivalo, bet lieka gruntas. Kaip nuo sienų pašalinti skystų tapetų gruntą?
Asta
Sveiki. Šalinant skystus tapetus nuo sienų, juos gerai sudrėkinus skysti tapetai nusivalo, bet lieka gruntas. Kaip nuo sienų pašalinti skystų tapetų gruntą?
Iris (Dalius)
Laba diena,
kadangi gruntas yra įsigėręs į sieną, todėl paprastai nepasišalins. Pašalinti galima tik mechaniniu būdu (nušveičiant medžiagą).
ROMUALDAS
GELTONOS DEMES ISLENDA TIK DEL NETINKAMAI PARINKTO GRUNTO
ROMUALDAS
PASALINUS TAPETUS GRUNTO SALINTI NEREIKIA
Vaidas
Kaip reiketu paruosti pavirsiu norint tepti tapetus ant aliejiniu dazu ?
Iris (Marius)
Laba diena,
Sieną reikėtų nudažyti bent kartą baltais emaliniais dažais, po to 2 kartus nutepti Poldecor gruntu.
Aldona Akranavičienė
Laba diena,
ar tinka naudoti skystus tapetus nešildomoje ir neapšiltintoje patalpoje. Sienos ir lubos - medžio drožlių plokštės. Ar reiktų dengiamą plotą gruntuoti ir kiek kv.m. galima padengti 1 kg skystų tapetų?
Iris (Inga)
Laba diena,
Nešildomoje patalpoje skystus tapetus galima naudoti, jei joje bus sausa. Atsiradus drėgmei skysti tapetai pradės pelyti. Mažai tikėtina, kad nešildomoje patalpoje išvengsite drėgmės atsiradimo.
Prieš tepant skystus tapetus ant medžio drožlių plokštės reikia šią plokštę nudažyti baltais emulsiniais dažais ir nugruntuoti. Orientacinė skystų tapetų išeiga: 1 pakuotės užtenka padengti ~3,3 m2 sienos.
jonas
Laba. Kokia pakuotės kaina irkiek laiko užtruktų užsakymzs šių pavyzdžių? 4-5; 7-5; ir 8-10.Orentacinis kiekis 55
pakuotės
Iris (Marius)
Laba diena,
Atsakymą išsiuntėme el. paštu.
Laura
Sveiki, ar galima dazyti jau padengta siena skystais tapetais?Kokie dažai labiausiai tinka?
Iris (Marius)
Laba diena,
Gamintojas neturi rekomendacijų apie dažų tinkamumą ant skystų tapetų. Dažyti skystų tapetų gamintojas nerekomenduoja, nes dings antistatinės savybės ir kaupsis dulkės.
Evelina
Sveiki ,istapetavom baltais skystais tapetais sienas ,islindo geles nuo senu sienu ,dabar norim dazyti pilka spalava skystus tapetus. Koks butu paruosimas ir kokius dazus rekomduosit?aciu
Iris (Marius)
Laba diena,
Gamintojas skystų tapetų dažyti nerekomenduoja. Pagrįstų rekomendacijų dažymui nėra.
Rasa
Tepant tapetus ant sienos, jie netolygiai prilimpa, praslysta ir darosi dėmės. Kame čia problema?
Iris (Marius)
Laba diena,
Labiausiai tikėtina, kad blogai paruoštos sienos ar netinkamas gruntas.
Joana
Laba diena, ar galima, o jei galima kaip išvalyti dėmę,atsiradusią ant skystų tapetų, subėgo nešvariu vandeniu.
Iris (Marius)
Laba diena,
Skysti tapetai gaminami vandens pagrindu, į juos purvinas vanduo labai greitai įsigeria, nuvalyti neįmanoma. Vienintelis būdas ištaisyti - supurvintą vietą pertepti iš naujo, prieš tai "nuėmus" senuosius.
Užteptus skystus tapetus sudrėkinkite, geriausia, per kelis kartus ir nuimkite su mentele. Taip pat sudrėkinkite šiek tiek daugiau tapetų aplink dėmę.
Užtepti tokie patys (nauji) skysti tapetai nesiskirs.
Viktorija
Sveiki, ar galima skystus tapetus tepti ant emaliniais dažais dažytų kartoninių lubų? Ar vis dėlto reiktų paruošti lubas?
Iris (Marius)
Laba diena,
Nugruntavus galima, su sąlyga, kad emaliniai dažai stipriai prikibę prie pagrindo. Skysti tapetai prie emalinių dažų prilips.
Audrone
Labas rytas,
Patarkite kaip paruosti kombinuotas sienas skystiems tapetams. Isorines sienos-keramzitas, o vidines-presuotas kartonas. Aciu.
Iris (Marius)
Laba diena,
Skystus tapetus galima dėti ant bet kokio kieto paviršiaus. Jei sienos dažytos - nugruntuokite ir tepkite skystus tapetus. Jei nedažytos - nudažykite baltai, tada gruntuokite ir tepkite skystus tapetus.
Paviršių denkite gruntu dviem sluoksniais. Jiems leiskite išdžiūti.
Skystiems tapetams rekomenduojamas gruntas su kvarcinio smėlio užpildu, pavyzdžiui, Atlas CERPLAST: http://www.iris.lt/e-parduotuve/catalogsearch/result/?q=CERPLAST
Lina
Sveiki, ar gruntuoti būtinai reikia du kartus? Mums nepavyksta tapetuoti skystais tapetais, nekimba prie sienos,, nesuprantame kokią klaidą padarėme. Gruntavome tik vieną kartą.
Iris (Egesta)
Laba diena,
Skystiems tapetams tinka tik gruntas su kvarcinio smėlio užpildu, pavyzdžiui, Atlas CERPLAST: http://www.iris.lt/e-parduotuve/catalogsearch/result/?q=CERPLAST
Jeigu gruntas yra vandens pagrindu, jis nesudarys tinkamo paviršiaus skystų tapetų sukibimui su paviršiumi, šie nesilaikys ant sienos.
Remyga
Ar galime skystus tapetus dėti ant dažytos sienos ar reikia gruntuoti ir kokiu gruntu
Iris (Egesta)
Laba diena,
Jei sienos dažytos - nugruntuokite ir tik tada tepkite skystus tapetus.
Skystiems tapetams rekomenduojamas gruntas su kvarcinio smėlio užpildu, pavyzdžiui, Atlas CERPLAST: http://www.iris.lt/e-parduotuve/catalogsearch/result/?q=CERPLAST
Daiva
Ka daryti jei siena ismuse pilkom demem nuo medzio drožlių plokštės nes tik viena karta gruntavome,ar galima dazyti vandeniniai dažais ar paslėps minusus?Ačiū
Rolandas
Seiki,ar galima skystus tapetus naudoti aplink zidini,ar jie atsparus karsciui
Iris (Marius)
Laba diena,
OSB plokštę reikėjo nugruntuoti bei nudažyti baltai, tada tik dėti skystus tapetus.
Skystus tapetus galite nuimti ir viską padaryti iš naujo. Senus skystus tapetus sudrėkinkite, geriausia, per kelis kartus ir nuimkite su mentele.
Iris (Marius)
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Jurgita
Laba diena,
Sienos yra padengtos Knauf firmos super finish glaistu. Nusiprkom giluminį bespalvį gruntą. Bet kiek skaitau komentaruose reikalingas baltas gruntas su kvarciniu smėliu. Nenorime sugadinti tapetų. Kas geriausia. Gal galėtumėt patarti. Ačiū
Iris (Egesta)
Laba diena,
Į turimą gruntą reikia įmaišyti kvarcinio smėlio tam, kad skysti tapetai geriau sukibtų su paviršiumi, tolygiau ir lengviau pasidengtų.
Rekomenduojamas baltas gruntas, kad nepasikeistų tapetų spalva.
Erika
Laba diena, noriu pasitikslinti, ar teisingai supratau darbų eigą tapetuojant ant OSB plokštės:
1. Nugruntuoti
2. Nudažyti baltai
3. Vėl nugruntuoti
4. Tepti tapetus
Ar gruntas prieš dažant turi būti toks pats kaip ir prieš tepant tapetus?

O gal tiktų toks variantas:
1. 2 kartus nugruntuoti blokuojančiu (alkidiniu) gruntu.
2. Tepti tapetus
Iris (Marius)
Laba diena,
Jūs teisi. 1. Nugruntuoti; 2. Nudažyti baltai; 3. Vėl nugruntuoti; 4. Tepti tapetus.
Gruntą naudokite su kvarciniu smėliu, pvz:, https://www.iris.lt/e-parduotuve/grunto-plast-5-kg-universalus-gruntas
Jolanta
Laba diena, ką galite pakomentuoti, jei planuoju skystus tapetus virtuvėje? Norėčiau ir luboms, ir sienoms.
Iris (Algirdas)
Laba diena,
Gaminant maistą yra rizika sienas kuo nors aptaškyti. Su garais riebalai gali patekti ir ant lubų.
Praktiškesni yra lengviau nuvalomi kieti ir lygūs paviršiai.
Santa
Ar galima skystus tapetus tepti ant nuplaunamu baltu dazu sienos
Iris (Marius)
Laba diena,
Taip, galima, bet prieš tepant - nugruntuokite pvz.: https://www.iris.lt/e-parduotuve/grunto-plast-5-kg-universalus-gruntas
Kristina
Labas vakaras. Sienos tinkuotos ir dažytos įvairiomis spalvomis.Norime sienas suvienodinti nutapetuojant šviesia spalva. Kokia būtų darbų eiga? Ir kaip būtų galima apsaugoti tapetus nuo pelėsio? (Žiemą patalpos nevisada bus šildomos).Ačiū už atsakymą.
Dalė
Laba diena.Ar galima tepti tapetus ant plaušo lentelių?Ačiū!
Iris (Marius)
Laba diena,
Taip, galima. Prieš tai lenteles nugruntuokite gruntu su kvarciniu smėliu ir nudažykite baltai. https://www.iris.lt/e-parduotuve/grunto-plast-5-kg-universalus-gruntas
Tomas
Sveiki, kokių gruntu gruntuoti OSB plokštes prieš tapetavima skystasis tapetais?
Iris (Egesta)
Laba diena,
Gruntu su kvarciniu smėliu: https://www.iris.lt/e-parduotuve/grunto-plast-5-kg-universalus-gruntas
Romas
Kas jus pamokė tokiu gruntu ant osb tepti,
Tai medžiaga tik gadina ir man skambineja kaip ištaisyti. Nustokit nesamonias žmonėms rasyt
Neringa
Sveiki, jai yra kambarys jau 2metai kaip ištemptas skystais tapetais, ir noriu kitokio atspalvio, ar galima ant skystų tapetu dėti kitus skystus tapetus? Ką parekomenduoti?
Iris (Marius)
Laba diena,
Geriausia būtų senuosius pašalinti. Senus skystus tapetus sudrėkinkite, geriausia, per kelis kartus ir nuimkite su mentele.


(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2021   Visos teisės saugomos.