2020 m. plytelių tendencijos

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais dalyvavome svarbiausioje metuose plytelių parodoje – Cersaie, vykusioje Bolonijoje, Italijoje. Domėjomis naujausiomis plytelių tendencijomis – jomis ir norime pasidalinti.

Keletą metų iš eilės dominuoja trys aspektai: pilka spalva, medis, akmuo. Kartais šie trys aspektai maišomi tarpusavyje – pilkos spalvos medžio imitacija, suakmenėjęs medis ir, žinoma, pilkas akmuo.

Jau daugiau nei dešimtmetį vyrauja natūralus ir ramus namų interjeras. Tačiau, panašu, kad ateityje interjeras darysis įžūlesnis – su daugiau spalvų ir ryškumo.

Grįžta spalvos?

Parodoje vis dar vyravo pilkos ir beige (rusvos) spalvos plytelės. Tačiau buvo aiškiai matyti, kad plytelių gamintojai pagaliau prisiminė ir kitas spalvas. Beveik kiekvienas gamintojas demonstravo kažką naujo ir spalvoto – intensyvių spalvų plyteles su ryškiais dekorais. Parodoje buvo galima pamatyti visų vaivorykštės spalvų plyteles, bet pačios dažniausios – mėlyna, turkio ir tamsiai raudona.

Raudona spalva neretai pereidavo į parūdijusio vario spalvą. Akivaizdu, kad metalo imitacijos plytelės bus madingos ir ateinančiais metais.

Sienų dekorai

Parodoje buvo galima pasijusti lyg džiunglėse – į plyteles perkeliami egzotiniai piešiniai – tropinių augalų lapai, gėlės, egzotiniai paukščiai.

Kam egzotika per drąsu, galėjo grožėtis geometrinių raštų ar lyg akvarele dažytomis plytelėmis.

Įvairiaspalvės terrazzo plytelės

Terrazzo plytelės dabar yra ant bangos! Parodoje buvo galima pamatyti įvairių terrazzo plytelių variantų – pradedant klasikinėmis, pilkomis ar spalvotomis, baigiant nuostabiai dekoruotomis, kurios atrodo lyg senųjų Italijos amatininkų rankų darbo šedevras. Neabejotinai, terrazzo plytelės bus ypač madingos ateinančiais metais.

Drąsi akmens imitacija

Jau įprasta, kad plytelių gamintojai imituoja natūralų akmenį – daugiausia pilką, taip pat klasikinį marmurą. Dabar atėjo laikas natūraliam, tačiau išraiškingesniam, dekoruotam, ryškiam akmeniui ar kitiems gamtos kūriniams – Verde Sant Denis akmeniui (žaliasis marmuras), amazonitui, agatui, suakmenėjusiam medžiui ar jūros druskos kristalams.

Dar daugiau plytelių naujienų galima rasti e-kataloguose.

(Balsų: 1)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai

Vytas
Sveiki. Draugai pasiule jus. Noriu kreipties i jus, ka galite pasiulyti vonios kambariui plyteliu kolekcijas.
Iris (Egesta)
Laba diena,
Vonios plytelių kolekcijų yra labai daug. Siūlome peržiūrėti e-katalogus: http://www.iris.lt/prekes/plyteles/katalogas/, kolekcijas e-parduotuvėje: http://www.iris.lt/e-parduotuve/plyteles/kolekcijos arba kreiptis į artimiausią Iris saloną: http://www.iris.lt/iris/kontaktai/prekybos-salonai/
Ilona
Sveiki , ar yra pas jus tarp vonios krašto ir sienos apdaila - keramikenė juostelė ?


(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2020   Visos teisės saugomos.