Paslaugos

Prekyba be paslaugų – nerimta. Ypač prekiaujant apdailos medžiagomis – juk nusipirktą prekę reikia naudoti tinkamai. Čia aprašytos visos mūsų teikiamos paslaugos. Dalį jų suteikiame elektroninėje erdvėje, dalį – parduotuvėse-salonuose.

E-paslaugos

 • Parduodame internetu

  Visas prekes, kurių atsargos saugomos įmonės sandėliuose arba atvežamos į juos per kelias dienas, parduodame ir e-parduotuvėje.

 • Išparduodame mažus prekių likučius internetu

  Prekes, kurių gamyba nutraukta, parduodame e-išparduotuvėje su žymia nuolaida. Išparduodamų prekių likutis labai skiriasi: nuo 1–15 kv. m. plytelėms iki 50–100 kv. m. linoleumui ar kiliminei dangai. Jis nurodytas prie kiekvienos prekės.

 • Parduodame iš e-katalogų

  Tik dalis e-kataloguose esančių prekių yra mūsų sandėliuose. Originalesnės prekės pagal Jūsų užsakymą specialiai atvežamos iš gamintojo. Skirtingoms prekėms pristatymo laikas skiriasi: pavyzdžiui, plyteles iš Ispanijos ar Italijos atvežame per 2–3 savaites. Perkantiems: Kaip pirkti iš e-katalogų?

 • Pristatome e-prekybos prekes

  E-prekyboje įsigytas prekes nemokamai pristatome į bet kurią mūsų parduotuvę. Prekių pristatymas kitu pirkėjo pasirinktu adresu yra mokamas.

 • Meistrai darbams atlikti

  Registruojame įvairius apdailos ir statybos darbus atliekančius meistrus.

 • Atsakome į klausimus raštu

  Klauskite raštu. Jums raštu atsakys aukštesnės kvalifikacijos specialistas.

 • Dalinamės žiniomis

  Kaupiame žinias apie prekes, jų panaudojimą, technologiją, pirkėjų atsiliepimus. Visa tai talpiname įmonės tinklapyje. Siūlome naudotis, vertinti ir reikšti pageidavimus.

 • Siunčiame naujienas

  Jeigu mūsų tinklapyje skelbiama informacija Jums yra aktuali, siūlome užsiprenumeruoti naujienas. Tai patogiausias būdas greitai gauti naują žinią. Neįkyrime.

Paslaugos prekybos salonuose

Visas parduotuvėse teikiamas paslaugas aprašome žemiau, tačiau kiekvieno prekybos salono aprašyme rasite tik jame teikiamų paslaugų sąrašą.

 • Parduodame ekonominio segmento apdailos prekes

  Suprantame, kad poreikiai yra skirtingi, todėl savo klientams siūlome ne tik skirtingų gamintojų, stilių, dizaino, bet ir skirtingų kainų lygių asortimentą. Visada turime, ką pasiūlyti ieškantiems ekonominio segmento apdailos prekių. Pirmenybę atiduodame racionaliems, o ne brangiems sprendimams.

 • Parduodame prabangias apdailos prekes

  Svajojate apie originalų, išskirtinį ir prabangų dizainą? Pasižvalgykite ekspozicijoje, perverskite gamintojų katalogus, papasakokite savo viziją mums, padėsime surasti Jums tinkamą daiktą.

 • Parduodame iš katalogų

  Viso gamintojų asortimento eksponuoti neįmanoma. Jei parduotuvės ekspozicijoje nerandate tinkamos prekės, verta peržiūrėti gamintojų katalogus. Visuose mūsų salonuose įrengtos lentynos gamintojų katalogams ir patogūs minkštasuoliai šalia – jų peržiūrai. Informaciją apie prekių iš katalogų pristatymo galimybes, terminus ir kainas Jums suteiks konsultantai.

 • Konsultuojame

  Visiškai normalu, jei Jūs nežinote, ko konkrečiai Jums reikia ir nuo ko pradėti. Kreipkitės į mūsų konsultantus – jie išdėstys alternatyvas Jūsų pageidavimams ir pasiūlys racionalų sprendimą.

 • Suskaičiuojame prekių poreikį

  Jums nebūtina vargti skaičiuojant prekių poreikį – tiesiog žinokite patalpų matmenis, o mes nemokamai suskaičiuosime mūsų salone perkamų prekių poreikį, paaiškinsime įvairius niuansus ir pasiūlysime optimalų variantą.

 • Supjaustome dangas

  Pageidaujamo pločio – 2 m, 3 m ar 4 m. – grindų dangą (PVC dangą, kiliminę dangą) atpjausime tiksliai tokio ilgio, kokio Jums reikia, pvz., 2,22 m. Pjaustyti dangą patiems sudėtinga, todėl žinokite patalpų matmenis, ir mes už tam tikrą mokestį supjaustysime pas mus įsigytą dangą reikiamo dydžio gabalais.

 • Apsiuvame kilimines dangas

  Galbūt turimą kiliminės dangos gabalą norite paversti kilimu ar kilimėliu, o gal Jūsų įsigytą kiliminę dangą gamintojas rekomenduoja apsiūti, net jei dangos kraštai bus po apvadais? Apsiūsime kiliminę dangą specialia mašina – paslauga kainuos pigiau, jei kiliminę dangą pirksite pas mus.

 • Klojame grindų dangas

  Kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys meistrai už sutartą mokestį profesionaliai paklos bet kokią grindų dangą: PVC (linoleumą), kiliminę dangą, laminatą, parketą. Konsultantų-prekybos vadybininkų, kurie suteiks išsamesnę informaciją apie šią paslaugą, kontaktus rasite prekybos salonų aprašymuose.

 • Demonstruojame gamintojų naujienas

  Jei norite neatsilikti nuo naujausių interjero mados tendencijų – ieškokite mūsų ekspozicijoje prekių, pažymėtų geltonu lipduku „Naujiena“. Keletą kartų per metus gamintojai išleidžia naujas kolekcijas ar gaminius. Įdomiausius, novatoriškiausius atrenkame ir eksponuojame savo parduotuvėse-salonuose.

 • Projektuojame vonios kambarius

  Padėsime išsirinkti plyteles ir santechnikos prietaisus, išdėstysime juos nurodytų matmenų vonios patalpoje, suprojektuosime Jūsų vonios erdvinį vaizdą – sukursime 2D vizualizaciją. Jei plyteles pirksite pas mus, vonios projektą padarysime ir prekių poreikį suskaičiuosime nemokamai.

 • Kuriame 2D vizualizacijas

  Pagal Jūsų pateiktus matmenis nubraižysime vonios trijų matmenų (2D) erdvinį vaizdą, jame virtualiai išklijuosime Jūsų pasirinktas plyteles, išdėstysime santechnikos prietaisus. 2D vizualizacija palengvina apsisprendimą dėl plytelių dydžio, spalvų, dekorų pasirinkimo, santechnikos prietaisų išdėstymo, be to, programa suskaičiuoja plytelių poreikį. Jei plyteles pirksite pas mus, 2D vizualizaciją sukursime nemokamai.

 • Maišome spalvotą tinką ir dažus fasadams

  Jums nebūtina užsisakyti tinko ar dažų su atsarga ir laukti, kol jie bus atvežti iš gamyklos – sumaišysime Jūsų pasirinktos spalvos dažus ar tinką fasadui. Atsiminkite spalvos kodą – pritrūkus operatyviai pagaminsime trūkstamą kiekį.

 • Parduodame namų fasadų sistemas

  Siūlome ne atskirus fasado elementus, o tarpusavyje suderintas fasado sistemas: klijus, tvirtinimo elementus, fasado profilius, termoizoliacines, armavimo ir fasado apdailos medžiagas. Jums pageidaujant mūsų vadybininkas apžiūrės Jūsų būstą ir rekomenduos tinkamiausias medžiagas bei suskaičiuos jų poreikį.

 • Montuojame pakabinamas lubas

  Pakabinamų lubų montavimo paslaugą atliekame visoje Lietuvoje.

 • Išparduodame mažus prekių likučius

  Nukainojame ir išparduodame mažus prekių, kurių gamyba nutraukta, likučius. Jei norite įsigyti kokybišką, neretai prestižinę, prekę mažesne kaina – ieškokite mūsų salonuose prekių, pažymėtų geltonu lipduku „Mažas likutis“.

 • Pakrauname prekes

  Kiekviename mūsų prekybos salone yra patogi prekių pakrovimo vieta – privažiuokite automobiliu prie jos, o mūsų darbuotojai prekes pakraus į Jūsų automobilį.

 • Surandame vežėją

  Informuokite mūsų konsultantą, jeigu Jums reikalinga prekių pristatymo į namus paslauga. Surasime vežėją, kuris už sutartą mokestį pristatys prekes į vietą.

 • Parduodame išsimokėtinai

  Šiuo metu trūksta pinigų, bet nenorite atidėti būsto remonto? Mūsų prekybos salonuose prekes galite įsigyti išsimokėtinai. Visą informaciją apie lizingo sutarties sąlygas Jums suteiks konsultantai.

 • Parduodame dovanų čekius

  Beveik visuose namuose atsiras kampas, kuris prašosi atnaujinamas. Todėl dovanų čekis – puiki dovana ne tik naujakuriams. Pas mus galite įsigyti dovanų čekį bet kokiai Jūsų pageidaujamai sumai. Čekis galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo datos, jį panaudoti galima bet kurioje mūsų parduotuvėje.

 • Grąžiname PVM ne ES piliečiams

  Papasakokite savo svečiams iš užsienio apie galimybę susigrąžinti mokesčius – grąžinsime pridėtinės vertės mokestį (PVM) ne Europos Sąjungos (ES) piliečiams, perkantiems pas mus. Tereikia prieš perkant informuoti konsultantus, kad prekės bus išvežtos iš ES teritorijos.


© 2021   Visos teisės saugomos.