Mūsų stilius

 

PROFESIONALIAI

Darome tai nuo 1991 m. Visada koncentravomės į interjero medžiagas, kaupėme žinias, gerą patirtį. Nesiblaškėme, nesivaikėme greito pelno. Tobulėjome, atsirinkome kas geriausia.

PATIKRINTAI IR IŠBANDYTAI

Savo ir savo klientų patirtį apie medžiagų pasirinkimą, panaudojimą, tarnavimą renkame ir kaupiame. Darome išvadas ir galime patarti. Žinome, kad skirtingų žmonių patirtis apie tą patį gali būti labai skirtinga. Savo tinklapyje pateikiame praktines istorijas, kurios suteikia galimybę mokytis iš svetimų klaidų.

ESTETIŠKAI

Niekada neabejojome, kad mūsų salonai turi atrodyti būtent taip. Tikrai girdėjome nuomonių, kad gražus prekybos salonas asocijuojasi su aukštomis kainomis. Tačiau mes siekiame estetiška aplinka rodyti pagarbą savo klientui. Na ir šiaip, turbūt esame reiklūs aplinkai, kurioje gyvename, dirbame, ilsimės.

 

RACIONALIAI

Patys stengiamės elgtis racionaliai. Mūsų patarimai klientams paremti ta pačia logika – siūlome ne brangius, o racionalius sprendimus.

OPERATYVIAI

Investuojame į logistikos sistemą. Laikome dideles prekių atsargas centriniuose įmonės sandėliuose, užtikriname pakankamas atsargas prekybos salonuose. Klientui nurodome tikslų prekių pristatymo laiką.


ATSAKINGAI

Esame atsakingi prieš klientą už mūsų parduodamas prekes. Atsakingai jas atrenkame. Atsakingai konkuruojame. Atsakingai skaičiuojame. Atsakingai laikomės teisės aktų.


ATVIRAI

Mums svarbiausia pelnyti klientų ir partnerių pasitikėjimą. Atvirai pasakome, ką galime, o ko ne, už ką galime garantuoti, o už ką ne. Atvirai paaiškiname, kai mažesnė kaina reiškia mažesnę kokybę.

MANDAGIAI

Turime savo klientų aptarnavimo standartą. Taikome kontrolės priemonės, kad mūsų konsultantai nuo jo nenukryptų. Mokome savo konsultantus gero aptarnavimo. Klientas mums – lauktas svečias, o mes mandagūs šeimininkai.


PATOGIAI

Savo salonus turime visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Pagal poreikį prekes pristatome į namus. Aktyviai vystome elektroninę prekybą – sudarome galimybes prekes apžiūrėti ir rinktis neišėjus iš namų.

(Balsų: 11)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2021   Visos teisės saugomos.