Dabar esate e-parduotuvėje.
Juodoje juostoje viršuje galite pereiti į žinių apie prekes ar jų panaudojimą sritį arba sugrįžti atgal.


Svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.

Daugiau paveikslėlių

WODER E, 15 kg, hidroizoliacija

Kaina: 64,00 € / vnt

59,52 € / vnt
Nuolaida: -7%

Daugiau informacijos

WODER E, 15 kg, hidroizoliacija

PASKIRTIS :

– Sudaro lengvąją izoliaciją – sandarina vietas, kurių neveikia suslėgtas vanduo (teka laisvai). Yra sandarinimo sistemos ATLAS WODER E pagrindinė dalis – kartu su UNI-GRUNTU, sandarinimo juosta ir kitais priedais.
– Saugo pagrindus nuo pastatų viduje susidarančios drėgmės – šlapiųjų patalpų (vonios kambarių, pirčių, dušinių, virtuvių, plovyklų) tinką ir grindis, ypač šių patalpų šlapiosiose zonose – apie dušo kabinas, praustuvus, vonias, kriaukles ir pan.
– Saugo kritulių veikiamus pagrindus – balkonus, terasas ir pan.
– Rekomenduojama naudoti ypač drėgmės pažeidžiamų elementų – gipso (plokščių ir tinko) ir anhidrito, akytojo betono gaminių apsaugai.
– Ja galima dengti OSB plokštes ir cinkuotą skardą – paklojus ant jų ATLAS GRUNTO-PLAST masės kontaktinį sluoksnį.
Galimybė suformuoti elastingus kampus ir kitas sandūras – įspaudus į ją ATLAS SANDARINIMO JUOSTAS IR KAMPUS, apsaugomos sienų ir grindų sandūros, sienų susikirtimo kampai bei vamzdžių prieigos.
– Sandarina paviršius palei sienas ir grindis, apie vandens ir kanalizacijos instaliacijos perėjimus – įspaudus į ją ATLAS SIENŲ ARBA GRINDŲ ŽIEDUS apsaugomas sienų ir grindų paviršius prie vamzdžių prieigų.

SAVYBĖS :

Ypač elastinga – gali būti naudojama ant grindų ir sienų šildymo sistemų bei kitų deformacijų veikiamų paviršių.
Geras sukibimas – su įprastais betono pagrindais ne mažiau nei 1,3 MPa.
Sudaro paviršinį sandarinimą – sukuria kelių milimetrų storio sluoksnį (būtina jį apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų, pvz., vaikščiojant – būtina pakloti grindis, tinką ir plytelių dangą).
Gali būti naudojama tiesiogiai po plytelėmis – atstoja tolį ir įprastas plėveles, ant kurių buvo būtina kloti grindis prieš klijuojant plyteles.
Paprasta naudoti – vienkomponentė – prieš naudojant būtina išmaišyti pakuotės turinį; nepaisant, kad kibirėlis atidarytas ir sunaudota tik dalis, likusią dalį galima naudoti visą tinkamumo naudoti laikotarpį, t. y. 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.

SĄNAUDOS :

Sluoksnio storis - 1,5 mm, sąnaudos 1,5 kg/m2
Sluoksnio storis - 2,0 mm, sąnaudos 2,0 kg/m2
Sluoksnio storis - 3,0 mm, sąnaudos 3,0 kg/m2
ARBA