Renkuosi mozaikines plyteles

Renkuosi mozaikines plyteles

Dalintis:

Tradicinių plytelių gamintojai mozaikines plyteles gamina dvejopai. Dažniausiai pagal glazūruotos akmens masės gamybos technologiją presuojamos mažo formato (nuo 2x2 cm iki 2,5x2,5 cm) plytelės. Kitu atveju, didelės keraminės arba akmens masės plytelės pjaustomos į mažesnes.

Plytelės gali būti glazūruotos ir neglazūruotos. Taip pat mozaikinės plytelės gaminamos iš stiklo. Jeigu mozaikines plyteles gamina pagal sienų plytelių technologiją, mozaika tiks tik sienoms ar stalviršiams apklijuoti, jei pagal grindų plytelių technologiją – tiks grindims ir sienoms. Mozaikinės grindų plytelės pagal atsparumą klasifikuojamos taip pat, kaip ir įprastos grindų plyteles: Plytelių pasirinkimas pagal patalpą, lauko plytelės. Tai svarbu, jei patalpose yra intensyvesnis judėjimas arba ant plytelių patenka lauko purvas.

Klijuoti smulkias mozaikines plyteles būtų sudėtinga, todėl jos gamykloje užklijuojamos ant tinklelio gabalo arba tarpusavyje sujungiamos PVC taškais į grupes. Taip gauname įprastos plytelės dydžio mozaikinių plytelių lapą. Mozaikos lapą sukarpius į norimo pločio dekoratyvines juosteles, jomis galima puošti patalpų sienas arba grindis.

Dar įspūdingiau mozaikines plyteles galima panaudoti jomis dekoruojant visą patalpą. Ypač jos tinka apklijuojant kolonas ar kitus sudėtingus paviršius. 

Galimi mozaikos deriniai, kai plytelių spalva iš šviesios palaipsniui pereina į tamsesnę ir visai tamsią. Mozaikinės plytelės būna blizgiu ir matiniu paviršiumi.

Technologija leidžia pagaminti foto mozaiką pagal pateiktas nuotraukas. Tokią nuotrauką arba kitą dekoratyvinį paveikslą galima užklijuoti ir ant išlenkto paviršiaus.

Neįtikėtina, tačiau iš stiklo mozaikos plytelių įmanoma sukurti tikrus meno kūrinius. Dar daugiau mozaikos pavyzdžių kataloge: Bisazza.

Nepamirškite, kad skirtingoms plytelių rūšims klijuoti būtina parinkti tinkamus klijus. Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus? Esant neaiškumams, klauskite.

Drėgnose patalpose siūlių glaistymui naudokite atsparų pelėsiui glaistą: Atlas Artis ar Ceresit CE 40. Apie siūlių glaistymą skaitykite: Plytelių tarpų glaistymas.

Dar daugiau apie plyteles – „Informacijos“ skiltyje, puslapio viršuje.

Klausimai / atsakymai

daiva, 2020 05 26, 14:40
Klausimas:
Laba diena, norėčiau sužinoti gal kartais turite akmens mozaikos MARBLE GREY kodas 610948
Iris (Egesta), 2020 05 26, 15:34
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Regina, 2020 02 3, 16:57
Klausimas:
Laba diena,
reikia vonios kambaryje dušo pagrindui mozaikos plytelių (kiekis apie 1 m kv.). Norėtųsi balto- pilko atspalvių, Ar yra parduotuvėje tokių?
Iris (Gintarė), 2020 02 3, 19:20
Atsakymas:
Laba diena,
Sandelyje palaikome šias baltas mozaikines plyteles https://www.iris.lt/e-parduotuve/plyteles/mozaikines-plyteles/29-8-29-8-moz-altea-bianco-glossy-2-3-2-3-ak-m-mozaika
Tačiau, jei jums reikia pašiurkštintu paviršiumi, reiktų užsakinėti iš gamintojo su specialiu šiurkščiu paviršiumi.
Ilona, 2019 09 18, 18:59
Klausimas:
Sveiki!kokia kaina pereinančios spalvos mozaikos?ar buna sandelyje?jei ne,prieš kiek laiko užsisakyti?
Iris (Egesta), 2019 09 18, 19:38
Atsakymas:
Laba diena,
Plytelių kainą ir kitą informaciją išsiuntėme el. paštu.
Ieva, 2019 01 13, 03:32
Klausimas:
Supergres FourSeason mozaika - ar ja labai sudetinga suklijuoti, ar galima jau gauti su perejimu is tamsaus i sviesu ar atvirksciai?
Iris (Gintarė), 2019 01 14, 13:54
Atsakymas:
Laba diena,
Ši mozaika technologiškai niekuo nesiskiria nuo kitų mozaikų. Jei meistras profesionalus, jam tikrai nekils problemų šią mozaiką suklijuoti.
Pereinančios spalvos mozaika taip pat gaminama.
Susideda iš 6 mozaikos lapų. Komplekto matmenys: 30*180. Kainą išsiuntėme el. paštu.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.