Kuo pasižymi lenkiškos klinkerio plytelės?

Kuo pasižymi lenkiškos klinkerio plytelės?

Dalintis:

Visame pasaulyje kokybės ir dizaino pavyzdžiu yra laikomi Italijos ir Ispanijos plytelių gamintojai. Šimtmečius puoselėtos plytelių gamybos tradicijos juos pavertė lyderiais šioje srityje. 

Lenkijoje plytelių gamyba prasidėjo žymiai vėliau – devintajame dešimtmetyje. Tačiau per tą laiką jų gamybos technologijos taip išmodernėjo, kad pradėjo vytis Ispanijos ir Italijos gamintojus. Iš pradžių lenkai tik bandė kopijuoti plytelių lyderius, tačiau dabar patys investuoja į dizainą ir madas.

Lenkiškų klinkerio plytelių savybės

Tik naujausias ir moderniausias gamybos technologijas turintys gamintojai sugeba pagaminti kokybiškas lenkiškas klinkerio plyteles. Stipriausi gamintojai pateikia dokumentus patvirtinančius visus Europos Sąjungos reikalavimus. Lenkiškos klinkerio plytelės pasižymi patvarumu ir gera kokybe. Tarp visų Lenkijos plytelių gamintojų esame atsirinkę pačius geriausius. Galima neabejoti jų produktų kokybe.

Lenkiškos klinkerio plytelės išsiskiria ir savo dizaino kokybe. Stipriausi Lenkijos gamintojai nekopijuoja, o gamina originalaus dizaino plyteles. Pagaminamos labai tikroviškai atrodančios medžio, įvairiausio akmens ir t. t. lenkiškos klinkerio plytelės. 

Aukštos kokybės ir originalaus dizaino lenkiškos klinkerio plytelės kainuoja brangiau, tačiau Lenkija yra šalia Lietuvos, todėl parvežimo išlaidos yra mažesnės, lyginant su Ispanija ar Italija. Todėl ir lenkiškos klinkerio plytelės yra pigesnės nei ispaniškos ar itališkos. 

Stebėdami visų Lenkijos gamintojų asortimentą atsirinkome pačias geriausias ir stipriausias gamyklas: Paradyz, Tubadzin, Cerrad. Lenkiškos klinkerio plytelės dažniausiai gaminamos kolekcijomis. Prie grindų plytelių derinamos sienų, laiptų plytelės, įvairiausi dekorai. Pasirinkus plyteles iš vienos kolekcijos, galėsite būti ramūs, kad viskas tarpusavyje spalviškai, dizaino prasme ar pagal matmenis harmoningai derės. 

Lenkiškos klinkerio plytelės internetu

Lenkiškų klinkerio plytelių asortimentas mūsų elektroninėje parduotuvėje yra labai didelis. Siūlome įvairių matmenų, raštų, atspalvių plyteles. Nors pasirinkimas didelis, tačiau parduotuvėse laikomos tik pačios populiariausios lenkiškos klinkerio plytelės. Norintiems įdomesnio dizaino, išskirtinių plytelių rekomenduojame peržiūrėti Lenkijos gamintojų plytelių katalogus (Paradyz, Tubadzin, Cerrad). Elektroninius katalogus galite patogiai peržiūrėti, neišėję iš namų ir iš jų užsisakyti plyteles. Mes parvešime. Tai didelis privalumas, nes kataloguose galite rasti tai, ko net nuvykę į pačią Lenkija nerastumėte. Katalogai: https://www.iris.lt/blogas/plyteliu-e-katalogai-c10 

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.