Kokiam interjerui tinka šešiakampės plytelės?

Kokiam interjerui tinka šešiakampės plytelės?

Dalintis:

Plytelių formų įvairovė yra labai didelė. Tradicinės plytelės yra keturkampės: kvadrato arba stačiakampio formos. Gaminamos ir išskirtinės, sudėtingesnių geometrinių formų plytelės – šešiakampės, trikampės, arabeskos, vėduoklės. Prieš kelis metus Lietuvoje itin išpopuliarėjo šešiakampės plytelės. Dėl savo originalios ir stilingos išvaizdos šio tipo plytelės iki šiol neužleidžia savo aukštų pozicijų.

Šešiakampės plytelės tinka bet kuriam interjerui

Šešiakampės plytelės yra meniška sienų ir grindų apdaila, su kuria galima kurti įvairiausias dizaino kompozicijas. Tokios plytelės dera visuose namų kambariuose: vonioje, virtuvėje, prieškambaryje, valgomajame ar svetainėje. Kaip ir keturkampės, taip ir šešiakampės plytelės gali būti skirtingų matmenų ir dizaino. Dažniausios ir populiariausios – nedidelių matmenų šešiakampės plytelės, pavyzdžiui, 10x12, 18x20, 25x29 cm. Pagaminamos ir smulkios 2x2, 2,5x2,5 cm šešiakampio formos mozaikinės plytelės. 

Šešiakampės plytelės lengvai pritaikomos bet kuriame interjero stiliuje. Mėgstantiems klasiką – gaminamos marmuro ar kito akmens, medžio imitacijos plytelės. Moderniam, pramoniniam interjero stiliui puikiai tiks sendinto metalo ar betono imitacijos šešiakampės plytelės. Žaismingumo interjerui suteiks įvairiais ornamentais dekoruotos ar ryškesnių spalvų šešiakampės plytelės. Ypač originaliai atrodo tarpusavyje derinamos panašių tonų arba kontrastingų spalvų ir raštų plytelės. Galimos įvairios kombinacijos. 

Šešiakampės plytelės labai tinkamos sienoms dekoruoti, bet ne ką prasčiau jos atrodo ir ant grindų. Gražiai žiūrisi vonios kambario grindys ir viena akcentinė siena arba dalis sienos išklota šešiakampėmis plytelėmis. Dar vienas išpopuliarėjęs apdailos variantas – šešiakampių grindų plytelių perėjimas į kitą grindų dangą: laminatą, parketą. Įrengti tokias grindis sudėtingiau, bet vaizdas įspūdingas. 

Šešiakampės plytelės gali būti ne tik vienodų kraštinių, bet ir pailgos, pvz., 5x25, 10x30 cm matmens. Tokios plytelės gali būti klojamos tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Jei klosite gulsčiai, kambarys praplatės, jei statmenai, atrodys vizualiai aukštesnis. 

Šešiakampių plytelių pasirinkimas internetu

Elektroninėje parduotuvėje sudėtos kokybiškos šešiakampės plytelės. Plyteles galite išsifiltruoti pagal šiuos kriterijus: kaina, raštas, spalva, dydis. Internetu pirkti galima pigiau. Čia dažnai vyksta akcija plytelėms ar išpardavimai.

Dar didesnis šešiakampių plytelių pasirinkimas – kataloguose.  Mūsų asortimente tik dalis to, ką galima rasti kataloguose. Patikusias plyteles, parvešime. Katalogai:  https://www.iris.lt/blogas/plyteliu-e-katalogai-c10 

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.