Kodėl ispaniškos grindų plytelės išlieka vienos populiariausių?

Kodėl ispaniškos grindų plytelės išlieka vienos populiariausių?

Dalintis:

Ispanijoje plytelių gamybos technologijos tobulėjo šimtmečius. Iš pradžių jos buvo gaminamos tik rūmams ir bažnyčioms, vėliau paplito po gyvenamuosius namus ir visą pasaulį. Ispanai didžiuojasi savo keraminėmis plytelėmis. Gamybos technologijos buvo perduodamos iš kartos į kartą. 

Europoje vieni iš pirmųjų ispanai pradėjo gaminti plyteles. Dabar jų gaminiai sėkmingai parduodami visame pasaulyje. Ispaniškos grindų plytelės yra laikomos kokybės ir dizaino standartu. Į juos bando lygiuotis kitų šalių plytelių gamintojai. Ispanų plytelių gamintojai diktuoja dizaino madas, o kiti bando juos kopijuoti.

Ispaniškų grindų plytelių pasirinkimas

Ispanijoje plytelių gamyklų yra labai daug – suskaičiuojama virš 100. Stebėdami jų asortimentą atsirinkome pačius geriausius: Bestile, Grespania, Keraben, Porcelanosa, Equipe, Baldocer, Mainzu, Navarti ir kt. Galima neabejoti jų gaminamų plytelių kokybe.

Ispaniškos grindų plytelės išsiskiria aukšta kokybe ir originaliais dizaino sumanymais. Pagaminamos labai tikroviškai atrodančios medžio, įvairiausio akmens (marmuro, granito, travertino, teraco, onikso ir t. t.), metalo, betono imitacijos ispaniškos grindų plytelės. Natūralias medžiagas atkartojančios plytelės yra pamėgtos ir lietuviškuose interjeruose. Įspūdžiui sustiprinti gaminamos nelygiu paviršiumi, reljefinės ispaniškos grindų plytelės. Atskirti kopiją nuo originalo galima tik palietus. 

Ispaniškos grindų plytelės pasižymi ir drąsiais dizaino sprendimais. Gaminamos itin ryškių spalvų plytelės su kontrastingais, sodrių atspalvių dekorais. Jų pasididžiavimas – majolika plytelės. Tai nedidelio matmens 10x10, 15x15 cm plytelės išmargintos rytietiškais raštais. Vyrauja ryškios spalvos – mėlyna, turkio, žalia, geltona, raudona. Dažniausiai jos naudojamos kaip žaismingas ir originalus dekoro elementas. 

Ispaniškos grindų plytelės

Parduotuvėse siūlome gana platų ispaniškų grindų plytelių pasirinkimą. Elektroninėje parduotuvėje sudėtos tik pačios populiariausios, šių dienų mados tendencijas atspindinčios ispaniškos grindų plytelės. Ieškantiems originalaus, išskirtinio dizaino plytelių, verta peržiūrėti Ispanijos gamintojų plytelių katalogus. Juose galite rasti tai, ko niekur kitur nepamatysite. Tai didelis perkant internetu privalumas. Ispaniškos grindų plytelės gali būti užsakomos iš katalogų. Mes parvešime iš Ispanijos. Katalogai: https://www.iris.lt/blogas/plyteliu-e-katalogai-c10 

Internetu apsipirkti apsimoka, nes galite rasti daug naudingų pasiūlymų ir akcijų ispaniškoms grindų plytelėms. Nusipirkus plyteles iš elektroninės parduotuvės, jas saugiai pristatysime iki Jūsų namų arba į pageidaujamą Iris saloną.

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.