Fasadų šiltinimo ir apdailos konsultacijos

Fasadų šiltinimo ir apdailos konsultacijos

Dalintis:

Planuojantiems šiltinti ir atnaujinti savo būstą siūlome išskirtinę paslaugą – profesionalias konsultacijas visais rūpimais fasadų šiltinimo ir apdailos klausimais. Mūsų konsultantai specializuojasi šioje srityje, todėl galės Jums padėti įsigyti reikiamą fasadų šiltinimo sistemą – patars, parodys pavyzdžių ar parinks norimą tinko, dažų spalvą. Fasadų šiltinimo sistemoms yra suteikiama garantija, konsultacijų metu pateikiami techniniai brėžiniai įvairiausiems sprendimams statybose.

Informacijos ir pardavimo punktai yra įsikūrę mūsų prekybos salonuose, esančiuose:

  • Savanorių pr. 176, Vilniuje
    Konsultantas fasadų klausimais – prekybos vadybininkas Vaidas Baltušis, mob. (8 650) 25228, p4vad2@iris.lt
  • Klaipėdos g. 63, Panevėžyje
    Konsultantas – prekybos vadybininkas Ričardas Buzas, mob. (8 656) 88237, p8vad@iris.lt

COLOURS OF NATURE tinkas ir dažai

Fasado spalva yra labai svarbi galutiniam šiluminės izoliacijos darbų efektui. COLOURS OF NATURE koncepcija – tai platus geriau struktūrizuotas tinko ir dažų asortimentas, padėsiantis Jums lengviau pasirinkti tinkamą spalvą. Paletė suskirstyta į keturias aiškias temines grupes – vanduo, smėlis, žemė ir miškas. Galima rinktis iš 211 spalvų, nuo šviesiausių iki tamsiausių atspalvių. Tai puikus būdas sukurti fasadą, puikiai derantį prie aplinkos arba aiškiai iš jos išsiskiriantį.

VISAGE tinkas ir dažai

Šiuolaikinės mados tendencijos neišvengiamai paliečia ir kuriant eksterjerą, todėl lauko apdailai taip pat norima rinktis natūralias medžiagos – akmenį, medieną, metalą. Tačiau šios tikros medžiagos yra brangios, sudėtingai transportuojamos ir nepatogios dirbti. Siūlome alternatyvą – naują tinko ir dažų liniją fasadams VISAGE (gali būti naudojama ir vidaus interjere), kuri suteikia galimybę be jokių sunkumų išgauti estetišką ir natūralų akmens, medienos ar metalo efektą bei užtikrinti fasado ilgaamžiškumą. VISAGE medžiagos dėl savo nedidelio svorio, neturinčio įtakos pastato konstrukcijai, yra tinkamos bet kokio tipo pagrindams ir yra atsparios oro sąlygoms, UV spinduliams, purvui ir biologiniams taršalams.

Klausimai / atsakymai

Ieva samusiene, 2023 03 8, 15:03
Klausimas:
Sveiki,Situacija tokia, patys savo jėgomis statomės namą, 25cm duju silikatas + 25cm polisterolo.Buvo nuarmuotas, gruntuotas ir uždėtas nano silikoninis tinkas. Na nelabai geras tas tinkas, gruntas visai neatliko savo funkcijos, viskas nusilupo. Mes ramiai apraudojome netektis ir ieškome kokybiškesnio tinko. :)
Taigi, nano silikoninis mums netiko :D. Reiktu garams laidesnio varianto.  Kas tai galetu buti? Akrilas?Na A+ namas, putu polisterolas, armavimas. Kokios sistemos tinka butent sitam variantui. 150 m2. Biudzetas iki 1500eu. 1mm arba 1.5mm samanele. Marone 13 spalva (jei tinkas nedazomas)Marone 12 jeigu dazomas ar greitai blunkantis. Na tada planuoju vietomis nudazyti Marone0 spalva, kad butu graziau.Jei galetumet, is kart parasykite koks butu tarnavimo laikas, kada tektu perdazyti. Lokacija- Siauliai
Ieva Samusiene 866565457
Iris (Raminta), 2023 03 9, 09:15
Atsakymas:
Perdavėme Jūsų kontaktą kolegoms. Susisieks asmeniškai.
Valentinas, 2022 10 27, 13:20
Klausimas:
Ar su paroc linio 10 apdailai galima naudoti klinkerines fasado plyteles ? Gal yra papildomų apribojimų (pvz klinkerinių plytelių svoris) ar papildomų darbų kuriuos reikia atlikti, jei naudojamos klinkerinės plytelės.
Iris (Saulius), 2022 10 27, 15:01
Atsakymas:
Su Paroc Linio 10 negalima naudoti klinkerinių fasado plytelių. Šios Paroc plokštės skirtos pastatų sienų šiltinimui, kai fasado apdaila yra plonasluoksnis tinkas.
Egidijus Kairys, 2022 03 6, 12:53
Klausimas:
Sveiki,
Po namo apšiltinimo polistirolo plokštemis ruošiuosi fasado dekorui. Kokį dekorą pasirinkti?
Iris (Saulius), 2022 03 7, 10:28
Atsakymas:
Rekomenduojame rinktis šių gamintojų dekoratyvinius tinkus :
CERESIT CT 74, 25 kg, 2,0 mm, silikoninis tinkas, akmenukų faktūra: https://www.iris.lt/-/10307-ceresit-ct-74-25-kg-20-mm-silikoninis-tinkas-akmenuku-faktura.html arba
Atlas SAH N-15/ N-20, 25 kg, silikoninis tinkas, akmenukų faktūra.
Geriausia atvykti iki artimiausios Iris parduotuvės, pagal spalvų paletę parinksime norimą dekoro spalvą ir paskaičiuosime tinko kainą.
Stasys Vytas, 2021 12 1, 09:12
Klausimas:
Laba diena

Planuojame įrengti ant pastato stogo terasą. Ar tinka toks sumuštinis pūta
eps 100 - 30 cm, v
ata 5 cm ,
prilydoma danga du sluoksniai ,na ten garo izoliacijos suprantama, bet ar nereikia viršutiniam sluoksniui ko tai tvirčiau ,ar neliūliuos pagrindas po kojomis?

Ačiū
Iris (Saulius), 2021 12 2, 08:28
Atsakymas:
Laba diena,
Jeigu terasą planuojate įrengti ant medinio pagrindo, patikimo sprendimo nėra – nestabilus pagrindas.
Terasos įrengimo ant gelžbetoninio pagrindo brėžiniai su naudojamomis medžiagomis nuorodoje: https://www.iris.lt/blogas/plytelemis-isklotos-terasos-grindys-ar-balkonas-n263
Tinkamą polistirolo markę turėtų parinkti konstruktorius.
Rasa, 2021 10 8, 12:57
Klausimas:
Sveiki,

norime atsinaujinti dalies namo fasadą. Po langais turėjome medinių lentelių apdailos intarpus, kuriuos jau reikėjo keisti. Nusprendėme atsisakyti lentelių ir vietoj jų dėti taip pat struktūrinį tinką.
Meistrai išpjovė esamame tinke lenteles, apšiltino polesteriu, gruntavo ir tuomet nudažė dekoratyvinių struktūriniu tinku bendrą sienos plotą. Visgi vietos, kuriose mediena buvo pakeista struktūriniu tinku stipriai išsiskiria, matosi sujungimo (seno/naujo tinko juostos). Galiausiai per savaitę tose sujungimo vietose atsirado siauri įtrūkimai
Ar tai gali būti, jog nebuvo dėtas armavimo tinklelis ar kitos priežastys?
Ar yra būda, kaip spręsti šią fasado problemą, siekiant turėti vientisą fasadą?

Dėkoju.
Iris (Saulius), 2021 10 8, 15:38
Atsakymas:
Laba diena,
Įtrūkimai atsirado polistirolų (EPS) susijungimo vietose. Ši apšiltinimo medžiagų sandūros vieta iš principo yra „rizikinga“ dėl galimo paviršių suvaikščiojimo, tad jų armavimas čia buvo privalomas.
Armavimui patartina naudoti didesnės masės (200-220 g/m2) armavimo tinkliuką, o patį armavimo mišinį rinktis tą, kuris savyje turi mikropluošto (pvz., Atlas Hoter U). Armavimo tinkliukas turi būti užleistas ant kito pagrindo apie 10-15 cm.
Su poliuretaniniais klijais polistirolui (pvz., Ceresit CT-84) reikia papildomai suklijuoti (užtepti) pačias briaunas (kraštus) „seno“ ir „naujo“ polistirolo.
Problemos sprendimas :
Greičiausiai teks perdaryti dalį atliktų darbų. Nuo EPS plokščių (sena/nauja) sujungimo vietų, teks nuimti esamą dekorą ir atlikti kraštų armavimus. Tam reiks anksčiau paminėtų medžiagų, to paties struktūrinio tinko bei fasadinių dažų pataisytai ir viso fasado plokštumai suvienodinti (perdažyti).
Arba su polimeriniu hermetiku (pvz., CERESIT FT 101, BALTA spalva) pabandyti užsandarinti atsiradusius įtrūkimus, įspaudžiant paties hermetiko kiek galima giliau į plyšius. Reiks tos pačios spalvos fasadinių dažų, hermetiko uždažymui. Tikėtina, kad tai laikinai kažkiek paslėps esamus plyšius.
Tačiau abeji darbai jau nėra tinkami vykdyti prie esamų oro sąlygų. Tad teks darbus atlikti pavasarį.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.