Dekoratyvinis akmuo

Dekoratyvinis akmuo

Dalintis:

Dekoratyvinis akmuo skirtas tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Juo dengiami pastatų fasadai, dekoruojamos namų sienos, tvoros, laiptai, židiniai.

Šis sienų dekoras pagamintas iš dekoratyvinio akmens, kuris idealiai atkartoja natūralaus akmens tekstūrą, formą, spalvą ir yra labai lengvas.

Dekoratyvinis akmuo yra atsparus gamtos reiškiniams – vandeniui, šalčiui, UV spinduliams, aukštai temperatūrai. Todėl nereikalauja ypatingos priežiūros.

Dekoratyvinis akmuo nėra masinis produktas, nes yra brangesnis už plyteles. Todėl juo puoštos sienos atrodys unikaliai ir originaliai.

Kaip atrodo realybėje? Pasigrožėkite.

  • Sienų dekoras, imituojantis akmenį – fasadams ir namų vidui

  • Sienų dekoras, imituojantis plytas – fasadams ir namų vidui

  • Sienų dekoras vidaus apdailai

Sąlygos ir klijavimas

Dekoratyvinis akmuo gali būti klijuojamas ant bet kokio tipo sienos. Svarbiausia, kad siena nebūtų kreiva.

Pagrindas, ant kurio bus klijuojamas dekoratyvinis akmuo, turi būti sausas, švarus ir tvirtas. Rekomenduojama sieną nugruntuoti prieš klojant dekorą, pavyzdžiui, su Atlas Uni-Grunt arba Ceresit CT-17 gruntu. 

Dekoratyvinį akmenį pjaukite tik su deimantiniu disku. Dekoro kraštai gali būti šlifuojami, kad nebūtų labai šiurkštūs.

Atkreipkite dėmesį į dekoratyvinio akmens blogąją pusę ant kurios bus tepami klijai. Jeigu jis lygus ir slidus – negerai. Prieš klijuojant perbraukite per jį su metaliniu šepečiu ar panašiu įrankiu, iki paviršius taps matinis. 

Naudokite tinkamus klijus! Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus? Dekoratyvinis akmuo klijuojamas su elastingais, šalčiui atspariais klijais. Lauko sąlygoms tiks klijai – Atlas Plus arba Ceresit CM-17. Vidaus patalpoms – Atlas Elastingas (tinka ant mineralinio pagrindo bei ant gipskartonio plokštės) arba Atlas klijai (tik ant mineralinio pagrindo). 

Klijus ant dekoratyvinio akmens tepkite su dantyta mentele. Klijų perteklių pašalinkite su paprasta mentele. Nešvarumus valykite tik klijams išdžiūvus.

Dekoratyviniu akmeniu išklijuotas sienas saugokite nuo lietaus ar bet kokio kontakto su vandeniu iki klijai visiškai išdžius.

Dekoratyvinis akmuo ant fasado negali būti klijuojamas, jeigu lauko temperatūra žemesnė nei 5°C arba aukštesnė nei 25°C. Taip pat negalima kloti per lietų.

Peržiūrėkite ir INCANA plytelių katalogą. 

Jeigu susidomėjote, susisiekite su mumis el. paštu: eprekyba@iris.lt 

Klausimai / atsakymai

Martynas, 2020 12 20, 14:35
Klausimas:
Sveiki, domina brick arnhem ir sardinia kainos.
Iris (Gintarė), 2020 12 21, 07:33
Atsakymas:
Laba diena,
Kainas išsiuntėme el. paštu.
Rima J., 2020 12 7, 10:52
Klausimas:
Stone Vermont norėčiau sužinoti kaina?
Iris (Gintarė), 2020 12 7, 12:27
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Indrė, 2020 11 25, 16:12
Klausimas:
Sveiki, kokia kaina decor quadro, decor qubo ir industrial m2?
Iris (Egesta), 2020 11 26, 08:28
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Tomas, 2020 04 14, 00:31
Klausimas:
Laba diena, noriu oasiteirauti ar turite ir kokia kaina būtu plyteliu Decor Atlantic ir Atlantic graphite, reiktu maždaug po 10m2. Pas jus el. parduotuvėje tokiu neradau
Iris (Egesta), 2020 04 14, 13:42
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Mikas, 2019 09 6, 01:21
Klausimas:
Kokia kaina Padwa beige akmens rektu apie 10 kv
Iris (Gintarė), 2019 09 6, 12:46
Atsakymas:
Laba diena,
Konkrečiai šio akmens neturime, nes nedirbame su šiuo tiekėju. Tačiau turime kito gamintojo dekoratyvinio akmens plytelių. Prašome peržvelgti šiuos e-katalogus: http://www.iris.lt/prekes/plyteles/katalogas/internetiniai-katalogai/ruosiami-katalogai/decoreco-incana-2018-2019/ ir http://www.iris.lt/prekes/plyteles/katalogas/internetiniai-katalogai/ruosiami-katalogai/incana-2019/
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.