2022 m. plytelių tendencijos

2022 m. plytelių tendencijos

Dalintis:

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais dalyvavome svarbiausioje metuose plytelių parodoje – Cersaie, vykusioje Bolonijoje, Italijoje. Domėjomės naujausiomis plytelių tendencijomis – jomis ir norime pasidalinti.

Plytelės-plokštės ir jų deriniai.

2022-ieji neabejotinai didelių formatų plytelių metai. Iki 160x320 cm siekiančios akmens masės plytelių plokštės demonstravo savo įspūdingą grožį. Prieš kelis metus prasidėjusi plytelių-plokščių tendencija sugebėjo užkariauti didelę rinkos dalį. Didelio matmens plytelėse dažniausiai atkartojamos natūralios medžiagos – marmuras, oniksas, agatas. Kuriamos išskirtinės, kerinčio grožio kombinacijos.

Balto marmuro spalvinės variacijos

Balto marmuro plytelės niekam neužleidžia savo pozicijų, bet darosi vis įdomesnės. Klasikines balto marmuro plyteles su pilkšvomis ar auksinėmis gyslomis, keičia kontrastingos – mėlynos, žalios, rausvos marmuro gijos.

Žalios spalvos marmuro imitacija

Žalios marmuro plytelės 2022-aisiais bus labai madingos. Paskutiniais metais žmonės daug laiko praleido užsidarę namie, trokšdami gamtos ir natūralumo. Kokia spalva geriau atspindėtų natūralų, išorinį pasaulį nei žalia? Tai lapų, žolės – gamtos spalva. Plytelėse atkartojami įvairūs žalios spalvos atspalviai – smaragdo, samanų, labai tamsūs, ar labai šviesūs žali tonai.

Travertinas

Vis labiau ryškėjanti plytelių tendencija – travertino akmens imitacija. Šis akmuo pasižymi šiltomis, žemiškomis spalvomis: šviesiai smėlinė, rusva, ruda, gelsva, pilka. Travertino plytelės puikiai tiks tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.

Plytelės kaip tapetai

Pati naujausia ir karščiausia parodos tendencija – plytelės primenančios tapetus. Vyrauja pasteliniai atspalviai, žemiški tonai, ir atogrąžų tematikos dekoras: gėlės, lapai, įvairūs egzotiniai augalai. Kolekcijose apjungiamos plytelių ir tapetų savybės – tapetų estetinis grožis ir plytelių funkcionalumas, atsparumas bei patvarumas. Plytelės imituojančios tapetus puikiai dera ne tik vonioje ar virtuvėje, bet ir svetainėje, miegamajame.

Terakota / dideli formatai, molio spalva

Terakotos plytelės yra klasika pietų Europos šalyse – Ispanijoje, Italijoje. Ši tendencija atkeliauja ir pas mus. 2022-aisiais bus ypač madingos didelio matmens terakotos plytelės – tiek grindims, tiek sienoms. Vyraujanti spalva – molio. 

Dar daugiau plytelių naujienų galima rasti e-kataloguose.

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.