SZOP, 1 kg, valymo priemonė

  • 3 - 5 d. d.
−7%
3,40 €
3,16 € \ vnt.

3,40 €
3,16 € \ vnt.
Pristatysime iki ketvirtadienio, spalio 5 d. pirmadienio, spalio 16 d.
Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio, paskaičiuojama prekių krepšelyje

ATLAS SZOP - koncentruota valymo priemonė cemento ir kalkių nešvarumams šalinti

APRAŠYMAI
Skirtas cemento, kalkių ir gipso liekanoms šalinti. Nuplauna eksploatacinius nešvarumus – purvą, nuosėdas ir dėmes, kurie susidaro iš vandenyje esančių mineralų, rūdžių dėmes ir pan. Valomų paviršių rūšis – keraminės (glazūruotos, terakota, akmens masė, klinkeris) ir akmens plytelės, sanitarinės patalpos, taip pat chromuoti, lakuoti ir tauriojo plieno bei plastikiniai paviršiai.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS
● sudėtyje yra neorganinės rūgšties ● vandeniu skiedžiamas koncentratas – daugiausia 1:15

PAGRINDINIAI PARAMETRAI
● pH: daugiausia 2 ● sąnaudos: atsižvelgiant į nešvarumų stiprumą

VALYMAS
Vietas, užterštas cemento arba kalkių likučiais, rekomenduojama pirmiausia sudrėkinti vandeniu. Preparato tepimui ir vėlesniam paviršiaus valymui geriausiai naudoti šepetį ar kempinę. Priklausomai nuo pagrindo savybių, užteršimo intensyvumo ir tipo, preparatą galima naudoti neatskiestą arba ištirpintą vandenyje. Labai suterštas vietas būtina sudrėkinti neskiestu preparatu ir palikti kelioms minutėms, kad ATLAS SZOP pradėtų veikti. Po to galima šalinti nešvarumus. Būkite atsargūs valydami paviršius, ant kurių yra cemento ir kalkių skiediniai, pvz., keraminė danga, kurių siūlės užpildytos cementiniu glaisto skiediniu. Naudojant netinkamai atskiestą priemonę galima nuplauti arba nublukinti skiedinį. Bet kuriuo atveju, valytas paviršius kruopščiai perplaunamas švariu vandeniu arba silpnai šarmingu vandens tirpalu. Gerai sugeriančius paviršius galima apsaugoti nuo nešvarumų naudojant priemonę ATLAS DELFIN.

895012
Atlas
cm
vnt
3 - 5 d.d.
netaikoma
valiklis
1 kg
36

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Užsakykite prekes iš gamintojų katalogų

Premium klasės prekių užsakymas unikalių sprendimų įgyvendinimui!