GRAWIS S, 25 kg, EPS klijavimo mišinys

  • 3 - 5 d. d.
−7%
7,20 €
6,70 € \ vnt.

7,20 €
6,70 € \ vnt.
Pristatysime iki pirmadienio, gruodžio 18 d. penktadienio, gruodžio 29 d.
Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio, paskaičiuojama prekių krepšelyje

ATLAS GRAWIS S - klijų mišinys polistireniniam putplasčiui klijuoti

APRAŠYMAI
Šiltinimo sistemų klijai. Skirti polistireno plokštėms klijuoti prie betono, dujinio betono, cemento, cemento-kalkių betono ir netinkuoto mūro iš plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų bei kitų panašaus tipo keraminių ar silikatinių medžiagų.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS
● maksimalus sukibimas su pagrindu ir polistireniniu jau po 24 valandų ● greitas darbo tęsinys - jau kitą dieną ● patikimas ir stabilus plokščių montavimas ● polistireno storis iki 50 cm ● baltajam ir grafitiniam polistireniniam putplasčiui

PAGRINDINIAI PARAMETRAI
● Sąnaudos: 4–5 kg/m2 ● Adhezija su putų polistirenu po 24 val. ≥ 0,08 MPa ● Brendimo laikas apie. 5 minutės ● Paruoštas skiedinys tinkamas naudoti apie. 2,5 val. ● Atviras darbo laikas min. 15 minutės

KLIJŲ PARUOŠIMAS
Maišo turinį supilti į indą su atmatuotu vandens kiekiu (apie 0,21-0,23 l / 1 kg | apie 5,25-5,75 l / 25 kg) ir išmaišyti gręžtuvu su maišikliu, kol gaunama vienoda konsistencija. Išmaišytus klijus palikti 5 minutes ir mente surinkus neišmaišytas liekanas nuo indo sienelių vėl išmaišyti. Taip paruoštus klijus būtina sunaudoti maždaug per 2,5 valandas.

903003
Atlas
cm
vnt
3 - 5 d.d.
netaikoma
polistirenui
gera kaina
25 kg
klijavimui
12

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Užsakykite prekes iš gamintojų katalogų

Premium klasės prekių užsakymas unikalių sprendimų įgyvendinimui!