BONDER, 25 kg, klijai gipso kartono plokštėms

  • 3 - 5 d. d.
−7%
9,40 €
8,74 € \ vnt.

9,40 €
8,74 € \ vnt.
Pristatysime iki pirmadienio, kovo 27 d.
Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio, paskaičiuojama prekių krepšelyje

ATLAS BONDER - gipso kartono plokščių klijai

APRAŠYMAI
Gipso-kartono plokščių klijavimas – atliekant sienų apdailą, naujų patalpų remontą arba apdailą. Liejinių ir kitų dekoratyviųjų gipsinių elementų tvirtinimas. Kietų sujungtų plokščių klijavimas prie šilumos ir akustinės izoliacijos. 20 mm gylio įtrūkimų užpildymas mineraliniuose pagrinduose.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS
● labai geras sukibimas su pagrindu ir gipso-kartono plokščių paviršium ● didelis lankstumas plokščių klijavimo metu ● optimaliai suderintas apdirbimo laikas ● labai tvirtas sujungimas ● sluoksnio storis 5 - 20 mm

PAGRINDINIAI PARAMETRAI
● Min./maks. sluoksnio storis: 5 mm / 20 mm ● Atsparumas spaudimui ≥ 6,0 MPa ● Paruošimo naudoti laikas apie 45 minutės ● Atviras darbo laikas apie 15 minučių

SKIEDINIO PARUOŠIMAS
Maišo turinys perpilamas į indą su vandeniu (apie 0,46 l / 1 kg | apie 11,5 l / 25 kg) ir išmaišomas rankiniu arba mechaniniu būdu (gręžtuvu su gipso maišykle) iki vienalytės, be gumulėlių masės. Klijus sunaudoti per apie 45 minutes nuo paruošimo.

893003
Atlas
cm
vnt
3 - 5 d.d.
netaikoma
tinkas
gipsiniai
sienos vidaus
25 kg
rankinis
12

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Užsakykite prekes iš gamintojų katalogų

Premium klasės prekių užsakymas unikalių sprendimų įgyvendinimui!