Grindjuostes, paklotai, klijai

Kokios grindjuostės labiausiai tinka parketui, laminatui, kiliminei ar PVC dangai? Skaitykite straipsnyje žemiau.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Spalva
more... less
more... less
Ilgis
0 15000
Plotis
0 130
Storis/Aukštis
0 85
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 107 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Vilija, 2024 03 10, 13:35
Klausimas:
Sveiki. Kur galima įsigyti grindjuosčių apvaliam išoriniam kampui?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Iris (Jovita), 2024 03 12, 11:06
Atsakymas:
Laba diena, tokio tipo grindjuosčių, deja, neturime.
Rita , 2023 12 6, 12:58
Klausimas:
Sveiki, pasiūlykite prašau kiliminę dangą biuro patalpoms pilkos spalvos. Grindų plotas 181,45 m2, tad reiktų kažkiek daugiau.
Taip pat reikalingi klijai jai suklijuoti bei plintusai, į kuriuos taip pat dėsis danga (10 m2 dangos ir 115 m plintusų).
Danga dėsis biuro patalpose ir svarbu ją gauti iki Kalėdų, Dar svarbu kokybė ir lengva priežiūra.

Galėtumėte atsiųsti pasiūlymą nurodytu el. paštu?

Linkėjimai
Rita
Iris (Raminta), 2023 12 6, 15:06
Atsakymas:
Susisieksime el. paštu.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Grindjuosčių tipai - kurias pasirinkti? Skaitykite straipsnyje.

Grindjuostės, apvadai ar liaudiškai vadinami „plintusai“ yra maža, bet labai reikšminga apdailos detalė. Šis elementas reikalingas visų rūšių grindų užbaigimui: parketui, laminatui, plytelėms, PVC, kiliminei dangai ir t. t. Grindjuostės, apvadai paslepia tarp sienos ir grindų esantį tarpelį ir atlieka apsauginę bei dekoratyvinę funkciją. Šios apdailos detalės apsaugo sienas ir grindis nuo pažeidimų, nešvarumų kaupimosi, paslepia nelygumus ir gali tapti gražiu interjero akcentu.

Grindjuosčių tipai

Grindjuostės gali būti medinės, faneruotos, MDF (laminuotos), plastikinės. Natūralaus medžio grindjuostės, yra tvirtos, atrodo solidžiai, stilingai ir labai tinka prie parketlenčių ar medžio masyvo grindų. Dažniausiai tokios grindjuostės, apvadai gaminami iš ąžuolo, uosio, pušies medienos ir yra dažomos tam tikra spalva. Natūraliau atrodo ne dažytos, bet laku padengtos grindjuostės, apvadai. Vienintelis medinių grindjuosčių minusas – bijo drėgmės.

Faneruotos grindjuostės, apvadai atrodo taip pat natūraliai ir gražiai, kaip ir medinės grindjuostės, tik kaina jų mažesnė, nes jos pagamintos iš faneros (medienos lukšto lakštų). Daug atspalvių ir raštų.

MDF  grindjuostės, apvadai gaminami iš presuotų medžio dulkių. Jų paviršius yra laminuotas, jo nereikia papildomai lakuoti ar dažyti. Dažniausiai imituoja natūralios medienos raštą. Puikiai tinka laminuotoms, vinilinėms grindims.

Plastikinės grindjuostės yra lengvos ir lanksčios, dažniausiai dedamos šalia ruloninių dangų. Dažnai jos būna tuščiavidurės, todėl po jomis galima paslėpti laidus ir kabelius. Nebijo drėgmės.

Grindjuostės kiliminei dangai gaminamos apverstos L formos, į kurią įdedama kiliminės dangos juosta. Kiliminė danga gražiai pakišama po grindjuoste, o ne užleidžiama ant jos. 

Grindjuostės, apvadai dažniausiai derinami prie grindų spalvos. Grindų dangų gamintojai siūlo grindjuostes spalviškai priderintas prie grindų. Siekiant namams suteikti originalumo dedamos ir kontrastingos spalvos grindjuostės. Mėgstamos baltos grindjuostės. Jos gražiai įrėmina grindis, suteikia erdvesnės patalpos pojūtį.

Pagal montavimo būdą grindjuostės gali būti klijuojamos, tvirtinamos specialiais laikikliais ar per tam skirtas vietas montuojamos su savisriegiais.

Grindjuostės internetu

Grindjuosčių, apvadų pasirinkimas yra didelis. Internetu galite peržiūrėti daug prekių ir išsirinkti geriausią variantą. Reikiamas grindjuostes greičiau rasite naudodami prekių filtrą. Išsifiltruoti galima pagal kainą, spalvą, ilgį, plotį, aukštį. Prie grindjuosčių aprašymo nurodome iš kokios medžiagos jos yra pagamintos.

Internetu grindjuostes galite nusipirkti pigiau. Dažnai taikoma grindjuosčių, apvadų akcija ir išpardavimai. 

Jums verta paskaityti

Grindjuostės, Klijuojamos grindjuostės, Metalinės grindjuostės, Grindjuostės kiliminiei dangai, Grindjuostės tvirtinimo detalės, Aliuminės grindjuostės, Plastikinės (PVC) grindjuostės, Baltos plastikinės grindjuostės, MDF grindjuostės, Medinės grindjuostės, Faneruotos grindjuostės, Vinilinės grindjuostės, Grindjuostės atsparios vandeniui, Plytelių grindjuostės,