Statybiniai mišiniai

Remontuodami namus dažniausiai visą dėmesį sutelkiame į apdailos išvaizdą, kokybę. Tačiau išsirinkti tinkamą apdailą – plyteles, grindų, sienų dangas yra tik pusė darbo. Ne ką mažiau svarbūs yra tinkamai parinkti, kokybiški statybiniai mišiniai. Jie daro didelę įtaką apdailos naudojimui ir ilgaamžiškumui.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Prekės ženklas
more... less
Kaina
more... less
more... less
Rodoma 1-12 iš 397 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Statybinių mišinių įvairovė

Tik tinkamai parinkti statybiniai mišiniai užtikrins darbų kokybę ir leis išvengti papildomų remontų. Šiuolaikiniai statybiniai mišiniai yra patogus būdas pasiruošti įvairiems statybiniams darbams, nesukant galvos, kiek ir kokių medžiagų maišyti tarpusavyje, kad gautųsi tinkama substancija. Viskas ko reikia, prasidaryti pakuotę arba kai kada mišinį sumaišyti su tam tikru kiekiu vandens. Statybiniai mišiniai gali būti įvairūs: plytelių klijai, glaistas, gruntas, tinkas, hidroizoliacija, dekoratyvinis tinkas ir daugybė kitų. Mes rekomenduojame patikimų gamintojų –Atlas, Ceresit įvairius statybinius mišinius.

Klijuojant plyteles itin svarbus statybinis mišinys – plytelių klijai. Pasirinkus netinkamus klijus, pasekmės išryškėja ne iškart, bet po kelių metų. Ištaisyti klaidas brangiai kainuoja, nes dažniausiai viską reikia perdaryti iš naujo. Renkantis plytelių klijus svarbūs keli faktoriai:

  • Plytelių rūšis (keraminės, akmens masės, klinkerio), dydis (XXL plytelės, mozaika).
  • Plytelių naudojimo vieta (vidus ar išorė, sienos ar grindys).
  • Pagrindas ant kurio bus klijuojamos plytelės.

Plačiau apie plytelių klijų pasirinkimą galite paskaityti: Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus?

Klijuojant plyteles drėgnose patalpose: vonios kambaryje, virtuvėje, terasoje būtina naudoti svarbų statybinį mišinį – hidroizoliaciją. Ji apsaugo nuo drėgmės poveikio ir pasekmių – įmirkusių konstrukcijų, pelėsio, puvinių atsiradimo. 

Namuose vonios kambarys yra drėgmės labiausiai veikiama vieta. Čia išskiriamos dvi zonos: šlapioji ir drėgnoji. Šlapios zonos turi nuolatinį kontaktą su vandeniu. Tokios vietos yra sienos ir grindys dušo kabinoje, plotai virš vonios ir praustuvo, visas vonios kambario grindų plotas. Šiose vietose hidroizoliacija yra būtina. Drėgnas zonas veikia ne pats vanduo, o jo garai. Čia užtenka tinkamai užglaistytų plytelių. Kaip tinkamai įrengti hidroizoliaciją ir kokias medžiagas naudoti vonios kambaryje galite sužinoti: Kuo svarbi hidroizoliacija vonioje?

Ne ką mažiau svarbus statybinis mišinys yra plytelių glaistas. Jis atlieka ne tik dekoratyvinę, bet ir apsauginę funkciją. Plytelių glaistas apsaugo siūlę nuo vandens patekimo po dangos pagrindu. Plačiau apie plytelių glaistą: Ką vertėtų žinoti apie plytelių glaistą? 

Įvairių paviršių paruošimui prieš kitus apdailos darbus yra naudojamas gruntas. Gruntuoti reikia visus paviršius. Jis mažina ir suvienodina pagrindo įgeriamumą, todėl apdailos medžiagos nesugeria per daug vandens ir greičiau džiūsta. Gruntas įsiskverbia į pagrindą ir suriša skaldos grūdelius, todėl sustiprina ir patį gruntuojamą sluoksnį. 

Renkantis statybinius mišinius, pavyzdžiui, gruntą, hidroizoliaciją, plytelių klijus, glaistą rekomenduojama naudoti vieno gamintojo sudarytą sistemą, t. y., medžiagas rinktis to paties gamintojo, nemaišyti – Atlas arba Ceresit

Dažnai užduodami klausimai

Priklausomai nuo to, kokį statybinį darbą atliekate: plytelių klijus - plytelėms priklijuoti, glaistą - plytelių tarpams užpildyti, gruntą - paviršiui sutvirtinti ir pagerinti sukibimą ir t. t.