Klijai tapetams

Tapetavimas yra vienas dažniausių sienų dekoravimo sprendimų. Tapetų įvairovė yra tokia didelė, kad leidžia sukurti praktiškai bet kokio stiliaus interjerą. Tapetai pasirenkami dėl geros kainos, greito ir paprasto įrengimo. Norėdami atnaujinti namus, dažnai žmonės patys imasi šios užduoties. Tam nereikia daug įrankų, tik šiek tiek žinių ir kruopštumo. Tačiau net ir patys kokybiškiausi ir brangiausi tapetai ant sienos ilgai nesilaikys, jei bus naudojamos netinkamos medžiagos. Svarbu pasirinkti tinkamus klijus.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Benigna, 2024 01 21, 16:44
Klausimas:
Prašau pasiūlykite pastatomo klozeto komplektą už gerą kainą.
Iris (Raminta), 2024 01 22, 12:58
Atsakymas:
Su Jumis susisieks vadybininkas.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Kaip naudoti klijus tapetams flizelino pagrindu?

Tapetų rūšių yra labai daug: viniliniai, flizelininiai, popieriniai, tekstiliniai ir t. t. Tapetų klijai gali būti universalūs arba skirti tam tikrai tapetų rūšiai. Prieš renkantis klijus, vertėtų perskaityti tapeto etiketę. Joje gamintojai nurodo, kokie klijai tapetams yra tinkamiausi. Reikia vadovautis gamintojo rekomendacijomis.

Flizelininiams tapetams dažniausiai naudojami jiems skirti specialūs klijai. Prieš tepant klijus tapetams flizelino pagrindu, reikia tinkamai paruošti sienas. Pirmiausia būtina pašalinti senus tapetus ir klijų likučius. Paprasti popieriniai tapetai nuimami lengviau, tam reikia šilto vandens, kempinės ir grandyklės. Tačiau ne visi ir ne visada tapetai taip lengvai pašalinami. Gaminamos specialios priemonės, palengvinančios tapetų nuėmimą: https://www.iris.lt/klijai-tapetams/9002-metylan-aktiv-500-ml-tapetu-pasalinimo-priemone.html

Pašalinus tapetus, sienas reikia nugruntuoti. Tada galima klijuoti tapetus. Reikia įsidėmėti, kad klijai tapetams flizelino pagrindu yra tepami tik ant sienų. Nereikia klijais tepti tapeto ir laukti, kol įsigers. Dėl to tapetų klijavimo procesas pagreitėja ir yra paprastesnis. Tapetus flizelino pagrindu lengva klijuoti net ir tiems, kurie neturi daug patirties. Tapetai flizelino pagrindu neįgeria klijų, džiūdami jie nesitraukia, taigi nekeičia ir matmenų. Klijai tapetams flizelino pagrindu yra itin stiprūs, jais galima pritvirtinti didelių matmenų, sunkius tapetus. 

Klijai tapetams flizelino pagrindu internetu

Klijus tapetams flizelino pagrindu patogu pirkti internetu. Nereikia važiuoti į parduotuvę. Parduodame kokybiškus Metylan ir Pufas gamintojų klijus. Metylan klijai yra gaminami metilo celiuliozės pagrindu. Tai stiprūs, greitai prilimpantys, atsparūs drėgmei ir pelėsiui klijai. Jie yra rožinės spalvos, todėl patogu dirbti. Matyti klijais užteptos vietos. Jiems išdžiūvus klijai tampa nematomi. 

Jums verta paskaityti

, Tapetų klijai, Klijai viniliniams tapetams, Stiklo audinio tapetų klijai, Klijai storiems tapetams, Klijai tapetų kraštams, Popierinių tapetų klijai, Dažomų tapetų klijai,