Fototapetai

Esminis fototapetų privalumas – galimybė pasirinkti išbaigtą paveikslą ir labai greitai papuošti juo savo būstą.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Spalva
more... less
Raštas
more... less
Ilgis
more... less
Plotis
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 125 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Andrius, 2021 11 25, 12:42
Klausimas:
I kokio pločio juostas dalinamas fototapetas?
Iris (Inga), 2021 11 25, 14:32
Atsakymas:
Laba diena,
0,5 m.
Dainius Daipal, 2021 11 15, 10:31
Klausimas:
Laba diena.
Norėčiau gauti komercini pasiūlymą fototapetams. Jeigu įmanoma su pavyzdukais?
Iris (Egesta), 2021 11 15, 10:37
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums į el. paštą.
Jurijus, 2020 02 3, 15:58
Klausimas:
Laba diena, tema miestai ,fototapetas auksti 2,15metras ,o ilgis 2,16metrai ilgis sudaromas iš dveju stumdamu varčiu po 1,08 kokia kaina mazdaug?
Iris (Raminta), 2020 02 4, 15:04
Atsakymas:
Laba diena,
Atsakymas išsiųstas el. paštu.
Sonata, 2019 12 11, 20:57
Klausimas:
Laba diena. Gal žinote meistrą , kuris klijuoja foto tapetą Panevėžyje?
Iris (Egesta), 2019 12 11, 20:58
Atsakymas:
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Petras, 2019 12 2, 03:25
Klausimas:
sveiki, ar galima klijuoti virtuvej kur tarpas tarp spinteliu kur kaitlente ir kriaukle ir ar pagamintu tokiu ismatavimu 60/315 cm gal is dvieju daliu ir kur reiketu kreiptis randames mazeikiuose ,. gal galima pagamint viniliniu , kad butu storesnis ir plaunamas jei galit parasykit y pasta , aciu
Iris (Mindaugas), 2019 12 2, 14:17
Atsakymas:
Laba diena,
Vieta fototapetui klijuoti netinkama. Šiose vietose apdaila privalo būti ne tik plaunama, bet ir šveičiama. Kaitlentės temperatūra ar užtiškę riebalai tapetą sugadins.
Tinkamiausias variantas - plytelės.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Fototapetai gaminami įvairiausių matmenų: nuo mažyčių iki užimančių visą sieną (400x280 cm). Įvairovė leidžia pasirinkti tinkamą dydį sienai ar jos daliai, spintai, pertvarai ar durims dekoruoti. Piešinių įvairovė nėra begalinė, bet plati.

Fototapetai pagal tematiką

  • Abstrakcijos

  • Fantazijų pasaulis

  • Gamtos

  • Gėlių/augalų

  • Miestas

  • Tekstūriniai

  • Vaikiški

  • Vintažiniai

  • Žemėlapis

Dideli fototapetai spaustuvėje padalinami į dvi, keturias ar aštuonias dalis. Mažesnius gabalus lengviau priklijuoti. Ypač, jei vaizdą norite išdėstyti kampe ant dviejų sienų.

Fototapetai gaminami iš vinilo popieriaus arba flizelino pagrindu arba – tik iš flizelino. Fototapetai su popieriniu pagrindu yra pigesni, bet tokių fototapetų eksploatacinės savybės nėra blogesnės. Jų minusas – sudėtingesnis darbas klijuojant, nes popierinį tapeto pagrindą būtina sutepti klijais, o tokį sunkiau išlyginti ar suderinti su kita tapeto dalimi. Bet darbas nėra tiek sudėtingas, kad jo negalima būtų įveikti savarankiškai. Flizelino pagrindas yra tvirtas ir stabilus, o ir tepti jo klijais nereikia: darbas greitesnis ir paprastesnis.

Eksploatacines fototapeto savybes lemia viršutinis sluoksnis – vinilas ar flizelinas. Abiejų medžiagų savybės yra panašios: ir vieni, ir kiti fototapetai atsparūs ultravioletiniams spinduliams ir ilgai neblunka, jie gali paslėpti nedidelius sienų nelygumus, gana ilgai nesusidėvi, juos galima drėgnai valyti.

Fototapetai klijuojami klijais, parenkamais pagal tapetų rūšį: viniliniai – vinilui skirtais, flizelininiai – flizelinui skirtais klijais. Šiuolaikinės technologijos leidžia perkelti ant fototapeto bet kokią nuotrauką – kad ir Jūsų asmeninę. Pageidaujantys, parašykite mums.

Pilną tapetų asortimentą galite rasti e-kataloge.