Klinkerio plytelės

Klinkerio plytelės mažai įgeria vandenį. Todėl tinka naudoti lauke ir mūsų sąlygomis. Jas galima kloti ir patalpose, bet jų pranašumai čia nereikalingi. Klinkerio plytelės būna ir glazūruotos. Glazūros atsparumui taikoma PEI klasifikacija. Naudojamos plačiai.

Skaityti daugiau

Filtruoti pagal

Kaina
more... less
Medžiaga
more... less
Grupė
more... less
Raštas
more... less
Spalva
more... less
Blizgumas
more... less
Ilgis
10 80
Plotis
6 360
Storis/Aukštis
0, 0 0, 2
Mato vienetas
more... less
Pristatymo laikas
more... less
Prekės ženklas
more... less
Detali paieška Suskleisti paiešką
Rodoma 1-12 iš 19 prekės(-ių)

Klausimai / atsakymai

Ramunė Begičevienė, 2023 08 19, 18:15
Klausimas:
Sveiki, gal turite klinkerio plytelių PIATTO SAND 300*74*9, ačiū.
Iris (Raminta), 2023 08 21, 14:54
Atsakymas:
Laba diena,
Centriniame sandėlyje, Alytuje, bus šios savaitės pabaigoje. Bus galima užsisakyti: https://www.iris.lt/plyteles/12393-300749-ce-piatto-sand-klink-plytele.html
Vladimiras, 2023 05 17, 21:16
Klausimas:
Ar galima klinkerio plytelėmis apklijuoti kaminą vidaus patalpoje (pirtyje).
Iris (Gintarė), 2023 05 18, 09:45
Atsakymas:
Galima.
Klinkerio plytelės atsparios karščiui, šalčiui.
Romas, 2023 01 20, 08:36
Klausimas:
Labas rytas,
Ar dar turite 3vnt.30*33 SEMIR GRAFIT STOP PROSTA KAP 2021, klink. pakop.
Iris (Raminta), 2023 01 20, 10:16
Atsakymas:
Taip, turime 3 vnt.
jonas, 2021 06 2, 10:15
Klausimas:
Kokio storio tarpiklius ( kryžiukus) rekomenduojat lauke klojamoms 300x300 klinkerio plytelėms ?
Iris (Mindaugas), 2021 06 2, 12:24
Atsakymas:
Laba diena,
30x30 plytelėms tinkami 3 mm ir didesni kryželiai.
Raminta, 2021 04 29, 18:06
Klausimas:
Sveiki. Bute viena siena isklijuota klinkerio plytelemis, deja praėjus keliems mėnesiams jau nemažai plytelių atsokineja. Gal žinote priežastį kodėl taip galėjo atsitikti ir kokiais klijais jas vėl galima būtų priklijuoti?
Iris (Saulius), 2021 04 30, 09:42
Atsakymas:
Laba diena,
1. Jeigu atšokusi plytelė yra su klijų sluoksniu - problemos su pagrindu. Galbūt nebuvo panaudotas gruntas prieš plytelių klijavimą arba jis buvo netinkamas.
2. Jeigu plytelė atšokusi, o cementiniai klijai likę ant sienos, vadinasi, plytelių klijavimo metu nesilaikyta technologijos - ant sienos pagrindo užtepti plytelių klijai buvo per ilgai "atviri" ir per greitai išdžiūvo.
3. Reikėtų įvertinti ir pačią plytelę. Galbūt tai labai pigi, stipriai įgerianti plytelė, pagaminta trečiose šalyse (pvz., Indija).
Sprendimas:
Mechaniniu būdu pašalinti cementinių klijų likučius tiek nuo sienos pagrindo, tiek nuo pačios plytelės.
Nuvalyti dulkes nuo paviršių (tiek nuo pagrindo, tiek nuo plytelės), nugruntuoti pagrindą ant kurio klijuosite plyteles (rekomenduojame Atlas Uni-Grunt arba Ceresit CT-17 po 1 L). Plytelių klijavimui rinkitės Atlas Elastyk, Atlas Plus, Ceresit CM-12 arba Ceresit CM-17 klijus.
Skaityti daugiau

Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.

Klasikinis panaudojimas – imituoti plytas namų fasade. Klinkerio plytelės – gera ir pigesnė alternatyva klinkerio plytoms: puikiai imituoja, tokios pat ilgaamžės ir nereikalauja priežiūros, visos plytų spalvos. Nedidelis storis – privalumas atnaujinant fasadą.

Gamybai naudojamos dvi technologijos: tradicinė rankų darbo arba šiuolaikinė sauso presavimo technologija. Gaminio savybės panašios, o išvaizda skiriasi. 

Taip atrodo tradiciniu būdu pagamintos plytelės:

Natūraliai išgaunamos spalvos yra nuo gelsvos ar molio raudonumo iki tamsiai rudos ir juodos. Spalvą lemia įvairios molio rūšys. Degant jas skirtingą laiką skirtingose temperatūrose spalva neblunka, bet net tos pačios gamybos partijos klinkerio plytelių atspalviai skiriasi, o ir matmenys netikslūs. Bet ar tai trūkumas?

Sauso presavimo technologija (taikoma gaminant ir akmens masės plyteles) panaikina atspalvių netolygumą ir sumažina matmenų paklaidas. Plytelės atpinga apie du kartus, bet kampinės plytelės taip pagaminti nepavyksta.

Akivaizdu: panaudotos ne rankų darbo plytelės.

Cerrad, Lenkija. Kolekcija PiattoCerrad, Lenkija. Kolekcija PiattoCerrad, Lenkija. Kolekcija Retro BrickCerrad, Lenkija. Kolekcija Piatto

Sauso presavimo technologija gaminamos ne tik tradicinių klinkerio plytų formų plytelės. Populiarios akmenį imituojančios klinkerio plytelės. Įvairesnės spalvos, skirtinga paviršiaus faktūra, įvairūs matmenys.

Cerrad, Lenkija. Kolekcija Canella DarkCerrad, Lenkija. Kolekcija Canella NaturaCerrad, Lenkija. Kolekcija CanellaCerrad, Lenkija. Kolekcija Canella DesertCerrad, Lenkija. Kolekcija Canella DesertCerrad, Lenkija. Kolekcija Canella TerraCerrad, Lenkija. Kolekcija Canella Dark Cerrad, Lenkija. Kolekcija Canella Natura

Nepakeičiamos klinkerio plytelės įrengiant laiptus. Ypač lauke.

Sauso presavimo technologija pagamintos laiptų plytelės: 

Cerrad, Lenkija. Kolekcija Piatto HoneyGeras sumanymas – palangės iš klinkerio plytelių.Paradyz, Lenkija. Kolekcija Ilario Paradyz, Lenkija. Kolekcija Viano

Įmantresnės formos gaminamos klasikiniu šlapio formavimo būdu.

Klasikinį klinkerio grindų ar laiptų plytelių vaizdą galima paįvairinti dekoratyviniais elementais. Žaismingiau.

Interbau, Vokietija. Kolekcija ProvenceSierragres, Ispanija. Kolekcija BelmezStroher, Vokietija. Kolekcija Roccia

Ieškantiems darnos – prie fasado plytelių priderintos terasos ir/ar laiptų plytelės.

Cerrad, Lenkija. Kolekcija Piatto GrisCerrad, Lenkija. Kolekcija GobiParadyz, Lenkija. Kolekcija IlarioCerrad, Lenkija. Kolekcija Piatto Sand

Klinkerio plytelės tinka klojimui ne tik lauke. Su tomis pačiomis plytelėmis galima sukurti bendrą svetainės ir terasos vaizdą (laukas – vidus).

Stroher, Vokietija. Kolekcija TerraParadyz, Lenkija. Kolekcija VianoParadyz, Lenkija. Kolekcija CottoStroher, Vokietija. Kolekcija Roccia X

Pastaraisiais metais klinkerio plytelės pasipildė naujais raštais – medžio imitacija.

Gražiai atrodo lauko terasaAnt sienų ir ant grindų – ne medis, o klinkerio plytelės

Klinkerio plytelės tiks įrengiant baseinus ir prieigas prie jų. Bet kokius sumanymus leis realizuoti didelis skirtingų formų detalių ir spalvų pasirinkimas.

 Interbau, Vokietija Interbau, Vokietija

Klinkerio plytelėms tiks ne visi klijai: Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus?

Dar didesnis pasirinkimas kataloguose. Pristatymas neužtrunka.

Jums verta paskaityti

Ilgos klinkerio plytelės, Kampinės klinkerio plytelės, Klinkerinės laiptų plytelės, Lauko klinkerio plytelės, Kabinamos klinkerio plytelės, Klinkerinės pakopinės plytelės, Klinkerinės plytelės palangėms, Klinkerinės plytelės sienoms, Klinkerės plytelės terasoms, Klinkerinės plytelės vidaus apdailai, Klinkerio plytelės 30x30, Juodos klinkerio plytelės, Baltos klinkerio plyteles, Klinkerio plytelės fasadui, Klinkerinės grindų plytelės, Mūro mišinys klinkerio plytoms, Impregnantas klinkeriui, Dekoratyvinės klinkerio plytelės , Klinkerinės plytelės terasoms, Klinkerinių plytelių išpardavimas,

Dažnai užduodami klausimai

Klinkerio plytelių klijavimas yra specifinių žinių ir patirties reikalaujantis darbas. Vertėtų jį patikėti patikimam meistrui.

Dažniausiai klinkerio plytelės naudojamos fasadams, lauko terasoms ir laiptams apklijuoti.